Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach (/thread-523.html)



RE: Mariusz Wach - Krzych - 11-12-2014 08:20 PM

Walker jeszcze dużo cięższy niż w poprzedniej walce, 11 kg cięższy niż z Adamkiem. To będzie bardzo krótka walka, już nawet nie ze względu na wagę Travisa, ale co on ostatnio sobą prezentuje. Wachowi przydałby się ktoś kto wytrzymuje pełne dystanse.


RE: Mariusz Wach - KrychuTMT - 11-12-2014 08:20 PM

Ta muskulatura Wacha zakrawa na śmiech. Wiadomo, że boks to nie kulturystyka jednak jakaś formę wypadałoby by prezentować.


RE: Mariusz Wach - Wilczekstepowy - 11-12-2014 10:11 PM

Jeżeli gala zaczyna się o 19.00 to o której może być przewidywana walka z Walkerem? 22.30 - 23.00?


RE: Mariusz Wach - Wietnam - 12-12-2014 03:12 PM

w sumie gala z jasnymi faworytami,czym Walker może zaskoczyć Wacha? pojedynczym śilnym ciosem? nawet jeśli wach dałby się zaskoczyć to wiemy że nie padnie Smile, udowodnił że posiada szczękę z tytanu,warunkami fizycznymi góruje na Amerykaninem,Jak Wach czysto trafi to może być po walce, ale przewiduję UD dla Polaka, Łaszczyk łatwo wypunktuje tego "No name'a z Chorwacji,
Ciekawe czy czegoś nowego w amerykańskim Gymie nauczył się Jonak, niewiadomo czego spodziewać się po tym Bradleyu, , porażek już kilkanaście na końcie ma, ale tylko 4 przez Ko, wytrzymał pełny dystans z takimi pieściarzami jak Chris Eubank jr, Billy Joe Saunders czy Sergey Rabchenko ,można przypuszczać że będzie dobrym testem dla naszej Gwiazdy z genialnym rekordem Damien Dzonaka Smile, obawiam się że z tej gali najciekawszym wydarzeniem będą Pierśi Brodnickiej.


RE: Mariusz Wach - kubala1122331 - 12-12-2014 03:19 PM

Dokładnie tak. Teoretycznie gala fajnie się zapowiada. Wach, Jonak, Łaszczyk, kilku młodych chłopaków, no i Ewka. Ale tak naprawdę ciężko sobie wyobrazić jakiekolwiek emocje. Ciekawi mnie jedynie postawa Damiana Jonaka, zobaczymy jak zaprezentuje się po przerwie z niezłym rywalem, bo Pryce coś tam potrafi. Wach - Walker średnie emocje we mnie wywołuje. Na początku mi się to zestawienie podobało, ale zobaczyłem jedną poadamkową walkę Travisa i stwierdzam, że to już zwykły bum. Łaszczyk zupełnie mnie nie kręci (jest już wiadomo z kim zawalczy, czy wezmą jakiegoś Zdziśka z hali?), tak jak reszta stawki. Obejrzę jeszcze walkę Brodnickiej, ale to już nie z bokserskich pobudek Smile Jednak stwierdzam, że jest ładniejsza od Piątkowskiej, zadecydowało o tym jedno zdjęcie, ale nie będę go wklejał Heart


RE: Mariusz Wach - Wietnam - 12-12-2014 03:37 PM

Antonio Horvatic rywal Łaszczyka,6 zwycięstw, 4 przez KO, 11 porażek ale tylko 2 przez KO,Straszy tylko imieniem Smile
No Brodnicka ładniejsza od Piątkowskiej,wczoraj na ważeniu też pokazała się z dobrej mhhmr stony Big Grin


RE: Mariusz Wach - Wilczekstepowy - 12-12-2014 08:44 PM

Po raz pierwszy w życiu oglądam boks kobiet Big Grin Polka nie dość, że o wiele ładniejsza to jeszcze ostro leje tą Bułgarkę. Wink


RE: Mariusz Wach - Wietnam - 12-12-2014 08:58 PM

ja poraz ostatni to oglądałem walki Laili Ali, później długo długo nic, aż pokazali Cecylie,i teraz naszą Cycylię Smile Ewę Brodnicką


RE: Mariusz Wach - Wilczekstepowy - 12-12-2014 09:05 PM

Rekord Bułgarki Gumlińskiej, która walczyła teraz z Polką to: 10-34-0. Nie za dobrze. Powinno być KO. Wink

Niektórzy rywale Polaków wydają się być nieźle wyposzczeni, jak np. ten od Łaszczyka czy od Gerleckiego.


RE: Mariusz Wach - Wilczekstepowy - 12-12-2014 11:46 PM

Wach wyraźna przewaga, wygląda tak, jakby chwila moment miał położyć do snu Walkera. Wink
Jeżeli chodzi o szybkość to Wach wygląda na tle Walkera, jak pszczoła przy ślimaku...
Nie, już klaun z tego Walkera został, klaun z petardą w ręce, pokazujący Mariuszowi język.
W 6 rundzie pierwszy nokdaun i zaraz koniec walki. Smile