Forum - BOKSER.ORG
Mariusz Wach - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Mariusz Wach (/thread-523.html)



RE: Mariusz Wach - Wilczekstepowy - 06-06-2016 09:07 PM

Ja nie rozumiem dlaczego na pretendenta wybrano akurat "Antywikinga"?


RE: Mariusz Wach - KrychuTMT - 06-06-2016 10:11 PM

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA O KURWA TAK TO SKOMENTUJE EBU CO ZA WSTYD


RE: Mariusz Wach - redd - 06-06-2016 10:17 PM

Za Kubrata nie będzie wielkiej kasy... Mariusz woli poczekać na większy wpierdziel, za większe pieniądze. Sportowo bez szans, a finansowo też nie powinno wyglądać to rewelacyjnie. EBU zbłaźniło się. Wach boksuje jak journeyman, sędziowie muszą mu pomagać w walce z cepiarzem spod dyskoteki Nascimento i co? Walka o mistrzostwo Europy Big Grin


RE: Mariusz Wach - Wilczekstepowy - 21-06-2016 12:27 PM

Bułgarzy twierdzą, że walka się jednak odbędzie jesienią w Sofii.


RE: Mariusz Wach - Wilczekstepowy - 21-10-2016 12:18 PM

Cytat:- W ciągu najbliższych kilkunastu godzin powinno wyjaśnić się, czy pięściarz Mariusz Wach (32-2, 17 KO) stoczy 35. zawodowy pojedynek na ringu w... Katarze. Gala nad Zatoką Perską miałaby odbyć się na przełomie listopada i grudnia, a "Wiking" byłby bohaterem walki wieczoru - informuje Gazeta Krakowska.

- Rzeczywiście istnieje taki temat, ale w tej chwili sprawa jeszcze nie jest przesądzona. W moim imieniu rozmowy prowadzi Andrzej Grajewski, ale formalnie nie mam żadnego promotora. W piątek ma wyjaśnić się, czy wystąpię na tej gali - komentuje sprawę "Wiking".

- Chodzi o walkę wieczoru, ale będę patrzył, żeby przeciwnik nie był za mocny. Najważniejsze, żeby chłopak sobie poboksował i na święta zarobił parę złotych - powiedział Andrzej Grajewski. http://www.boxing.pl/forum/newsy/43218-mariusz-wach-w-walce-wieczoru-gali-organizowanej-w-katarze.html
Przerażająca mentalność. Mógłby chociaż tego głośno nie mówić. Confused


RE: Mariusz Wach - Hugo - 21-10-2016 02:49 PM

Z tym Katarem to pewnie przekłamanie. Potem sprostują, że Wach ma katar i z tego powodu w tym roku już nie wystąpi.


RE: Mariusz Wach - Martin - 21-10-2016 02:53 PM

(21-10-2016 02:49 PM)Hugo napisał(a):  Z tym Katarem to pewnie przekłamanie. Potem sprostują, że Wach ma katar i z tego powodu w tym roku już nie wystąpi.

Hehehe Hugo to Ci się udało Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Mariusz Wach - Wilczekstepowy - 09-11-2016 02:10 PM

Mariusz Wach ostatnio bardzo mocno romansuje z rynkiem brytyjskim. Wielu go za to krytykuje ale moim zdaniem jeżeli chce mieć w miarę znośną emeryturę to na dziś dzień jest to najlepsza opcja - wkraść się w łaski Hearna i stacji brytyjskich.


RE: Mariusz Wach - Wit - 09-11-2016 02:47 PM

Ja bym to zatytułował: "W poszukiwaniu ostatniej wypłaty" .


RE: Mariusz Wach - Wilczekstepowy - 22-11-2016 09:20 AM

Pulew zwakował pas EBU, Wach z Kabayelem o tytuł?

Ciekaw jestem Waszej opinii na temat tego Kabayela. Ostatnio pokonał Lewandowskiego Christiana, całkiem solidnego prospekta.