Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao (/thread-542.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Manny Pacquiao - Martin - 18-02-2016 06:11 PM

(18-02-2016 01:01 AM)Krzych napisał(a):  Palnąć głupotę żeby zyskać poklask kilku Rydzyków i Natanków, a stracić największego sponsora i wielki kontrakt reklamowy. Geniusz.

Prywatnie to on może sobie wierzyć w UFO czy cokolwiek innego. Jeśli natomiast publicznie wypowiada takie idiotyzmy to nie ma się co dziwić reakcji Nike. Za głupotę się płaci. No i Manny zapłacił.


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 18-02-2016 06:39 PM

Ciekawe ile starcą szmelcu przez ten błąd.
Manny i tak ich nie potrzebuje.


RE: Manny Pacquiao - Joker - 18-02-2016 06:43 PM

Martin
Posłuże się przykładem @KrychuTMT,jest agnostykiem i jest przeciwnikiem tego homogówna(nawet sygnature kiedyś usunął z Moneyem).Wogóle co to za sugerowanie że jak katolik to odrazu przeciwnik tych ciot,znam sporo ateistów którzy mają takie poglądy jak ja,i pierdoli mnie argument o prawie do szczęścia dla każdego,40 letni pedofil tez jest szcześliwy jak obraca 13 a ona szczęśliwa jak za longera ma na nowe ciuchy.


RE: Manny Pacquiao - Martin - 18-02-2016 06:51 PM

(18-02-2016 06:43 PM)Joker napisał(a):  Wogóle co to za sugerowanie że jak katolik to odrazu przeciwnik tych ciot

Nie o to chodzi. Poza tym nie napisałem, że katolik=przeciwnik. Podałem jedynie przykład Adamka i Pacquiao, religijnych fanatyków, którym właśnie religia sprała mózg i mowa była tylko o nich, a nie o wszystkich katolikach.


RE: Manny Pacquiao - Wilczekstepowy - 18-02-2016 07:45 PM

Joker, nauka chrześcijańska uczy "nienawidzić" grzech a nie człowieka. I to w tych gadkach Pacmana i innych jest najbardziej ohydne, że potępiają ludzi stawiając się w ten sposób na miejscu Sędziego.

Co do pedofilii to pojęcie to zostało nieco wypaczone. Jak sama nazwa wskazuje jest to pociąg do osób z jeszcze niewykształconymi narządami płciowymi czyli do takich osób jeszcze przed okresem dojrzewania. Np. Maria matka Jezusa wg. różnych biblistów miała zaledwie od 12 do 16 lat gdy rodziła swojego Syna. Najpewniej miała 14 lat. Wtedy w tamtych kręgach kulturowych a i u Arabów do dziś kobietą się zostawało wraz z nadejściem pierwszej miesiączki. Współcześnie pociąg do osób we wczesnym stadium dojrzewania określa się hebefilią. Również karygodne ale np. w Polsce współżyć już można z piętnastolatką pod warunkiem, że... nie odsłania się jej piersi... wiem, dziwne, dziwne ale takie jest prawo w naszym kraju.

Co do Pacmana to go lubię ale niech każdy z nas patrzy na samego siebie a dopiero później na innych... najtrudniej jest się przejrzeć we własnym zwierciadle. Wink


RE: Manny Pacquiao - Joker - 18-02-2016 08:27 PM

Wilczku
Nienawidzę tych którzy ten grzech popełniają,sam grzesze,nie jestem idealny,dla mnie to obrzydliwe,pedofilia jak i homoseksualizm jest zła.


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 18-02-2016 10:26 PM

Joker
No, Homoseksualizm rodzi pedofilię,
Jak jednemu gejowi podobają się dorośli mężczyzni to i tez racjonalne jest to
że kręcić będą go też nastolatki, dzieciaki, .


RE: Manny Pacquiao - Joker - 18-02-2016 11:03 PM

Czyli dochodzimy Wietnam do jednego,chory narząd będzie zarażał zdrowy,zgniłe jabłko będzie psuć świeże,mokry but sprawi że skarpeta też będzie mokra.


RE: Manny Pacquiao - KrychuTMT - 19-02-2016 12:01 AM

Sami homo* nie są problemem( co innego pedały i dziwadła z LGBT ), jak lewackie środowiska które chcą narzucić wszystkim swoje, w moim odczuciu chore postrzeganie rzeczywistości. No wybaczcie, ale nie bez powodu w naturze występuję dwie płcie. Niech żaden kurwa oświecony pojeb nie wmawia mi, że homoseksualizm jest normalny. To jest dewiacja, odstępstwo od normy. To, że występuję również u zwierząt mnie nie przekonuję. W końcu nie tylko ludzie rodzą się z defektami czy chorobami. Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie jak Manny, którzy pomimo bycia na świeczniku nie boją się mówić co myślą. Poprawność polityczna ( takie tam zaprzeczenie wszelkim liberalnym wartością wyznawanym w dzisiejszym świecie) to jest większy rak od tych kurew z ISIS.

Pozdro Joker i Wietnam. #TeamMP #ponadpodziałami


*Homuś czy lesba który/a żyje sobie ze swoim tfu kolegą/koleżanką, nie domagają się Bóg wie jakich praw, pomimo bycia dewiantami są normalna częścią społeczeństwa, akceptują naturalny porządek i obyczaje w społeczeństwie. Z takimi ludźmi nie mam problemu, w końcu nie ich wina, że tacy się urodzili.


RE: Manny Pacquiao - Joker - 19-02-2016 12:58 AM

*Homuś czy lesba który/a żyje
sobie ze swoim tfu kolegą/
koleżanką, nie domagają się Bóg
wie jakich praw, pomimo bycia
dewiantami są normalna częścią
społeczeństwa, akceptują
naturalny porządek i obyczaje w
społeczeństwie. Z takimi ludźmi
nie mam problemu, w końcu nie
ich wina, że tacy się urodzili.
*
#puenta