Forum - BOKSER.ORG
Manny Pacquiao - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Manny Pacquiao (/thread-542.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 11-11-2014 07:20 PM

Tak przy okazji tej ostatniej gali Hopkins vs Kowalew, i współpracy HBO/showtime,,jak to wspominał Hopek że otwierają się drzwi do Walk między najlepszymi z obu telewizji,wszystko wskazuje na to że w przyszłym roku może dojść do takich pojedynków jak Danny Garcia vs Manny Pacquiao,
czy Khan vs Pacquiao,nie chce już wspominać ze względów ironicznych o walce Pacquiao vs Mayweather.


RE: Manny Pacquiao - Tar-Ellendil - 11-11-2014 07:24 PM

Garcia ma teraz walczyć z Petersonem o 3 pasy, a Pacman z Vargasem w junior półśredniej.

Amir po wygranej z Devonem to raczej z Floydem zawalczy.


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 11-11-2014 10:36 PM

szczerze to to ja w tą walkę z Vargasem wogòle nie wierzę, to wogòle by się nie sprzedało, już teraz przy okazji walki z Algierim, ppv może się sprzedać najgorzej w ciągu kilku ostatnich lat, razem z Vargasem wyszłoby im mniej niż Floyd robi podczas jednego eventu,
Pacquiao potrzebuje mocnego i znanego rywala, Khan lub Garcia ,to byłby interes dla obu stacji, top rank ma co raz mniej zestawień do wyboru
Pacman vs Bradley III ?, Pacman vs Prowodnikow, ? nic już się tak dobrze nie sprzeda, no chyba że zrobią Pacquiao vs Marquez 5 to byłby biznes,Dużo świetnych zawodników dla Mannego chodzących w Welterweight, jr Welterweight boksuje dla Showtime
Pacquiao w przyszłym roku może się zmierzyć w junior półśredniej z Matthysse,Bronerem czy Garcia to byłby pojedynki ze znakomitą sprzedażą ppv wie o tym Bob Arum i wie o tym Golden Boy.


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 25-11-2014 09:39 AM

Chris Algieri siódmym pięściarzem któremu Manny Pacquiao odbiera "0"w rekordzie,Timothy Bradley ×2Smile
dla porównania Floyd Mayweather dokonywał takiej sztuki zaledwie trzy razy.


RE: Manny Pacquiao - Gogolius - 25-11-2014 12:20 PM

Ale jak to Bradley 2x Wink w sensie, dwa razy mu zabrał rekord?: >

Szczerze to jakoś nie śledziłem tych zer u rywali Floyda, ale jak tak często powtarzał o tym, że pokonał Hattona jako pierwszy i że to ważne, to spodziewałem się, że tych bokserów będzie więcej niż trzech.


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 25-11-2014 01:24 PM

Gogolius, w sensie wałka, Smile, i retorycznie,,


RE: Manny Pacquiao - Wietnam - 25-11-2014 04:58 PM

"Uważam, że nadszedł czas, aby Floyd coś powiedział. Tak, jak mówiłem już wcześniej ludzie zasługują na ten
pojedynek. Nadszedł czas, aby on zabrał głos w sprawie tej walki. Od bardzo dawna chciałem tej walki, szkoda tylko, że
obóz mojego przeciwnika twierdził, że tak nie było, a za najlepsze wyjście uznał po prostu niewypowiadanie się na
temat tej walki. Myślę, że do tej walki dojdzie, ponieważ zasługują na nią kibice. Moim zdaniem ta walka powinna się
odbyć. Wszystko jednak zależy od tego, czy mojemu promotorowi uda się dogadać w sprawie jej organizacji. Moim
zdaniem jest tylko przygotować się do pojedynku." - powiedział Pacquiao .

Wiem jaka będzie następna wymówka Mayweathera, Niech Pacquiao wyrówna najpierw rachunki z Marquezem, potem możemy usiąść do stołu, ,


RE: Manny Pacquiao - Krzych - 25-11-2014 08:08 PM

To zapewne kolejne ściemy. Jak na razie w tej prawie zabrali głos Roach, Pacquiao, Koncz i Arum. Trójka największych krętaczy w boksie i ich marionetka. Niech się wypowie ktoś z teamu Floyda, a przede wszystkim ktoś z Showtime. Na razie to jest tylko mydlenie oczu i niby "przejęcie inicjatywy", próba wymówienia, że team Pacmana chce tej walki i się o nią stara, a Floyd nie chce i ucieka. Jak na razie to jest tylko śmieszny teatrzyk dla ciemnej masy, którą chcą takim czymś przekonać. Wypowie się ktoś spoza teamu Pacmana - ok, ale teraz to jest warte tyle samo co strach przed igłami, gojące się pół roku rozcięcie i stadion budowany przez Aruma specjalnie na tą walką.


RE: Manny Pacquiao - BMH - 25-11-2014 08:19 PM

Jakis czas temu Arum zastosowal taktyke konczenia tych, ktorych wczesniej "nadgryzl" Floyd. Tak bylo z Oscarem, Hattonem, nawet trzecia walka z Marquezem odbyala sie juz po tym jak "Money" obil Meksykanina, no i jeszcze Mosley. Szkoda, ze Arum dzis nie robi takich walk, bo niemialbym nic przeciwko wojnie Maidana-Pacquaio.


RE: Manny Pacquiao - Joker - 25-11-2014 09:07 PM

Krzych
Na razie to jest tylko
mydlenie oczu i niby "przejęcie
inicjatywy", próba wymówienia,
że team Pacmana chce tej walki i
się o nią stara, a Floyd nie chce i
ucieka. Jak na razie to jest tylko
śmieszny teatrzyk dla ciemnej
masy, którą chcą takim czymś
przekonać.
*
Dobrze że Floyd chce tej walki i ciągle o niej mówi a Pac ucieka od tematu.