Forum - BOKSER.ORG
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks w telewizji (/forum-17.html)
+--- Wątek: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? (/thread-559.html)



RE: Polsat sport/polsat sport extra - Wietnam - 14-04-2015 12:05 AM

Fonfara - Chavez w nocy z soboty na niedziele od godz. 3.20 na TVP 1.
May vs Pac, , też będzie w otwartym, .

http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/TVP-1?date=2015-04-18
na samym dole, pięknie to wygląda, Wink


RE: Polsat sport/polsat sport extra - saliman1 - 14-04-2015 10:23 AM

No i bardzo dobrze. Cenię dużą liczbę transmisji boksu w Polsacie, ale trochę drażnią mnie te ich gorzkie żale przy każdej dużej walce, jak to im nie opłaca się nic pokazywać i trzeba dać PPV. Walka w otwartej telewizji sprawi, że wreszcie cała Polska usłyszy o Fonfarze, a pokazanie "walki stulecia" też będzie świetną promocją boksu. Mogliby dać jednak powtórkę w bardziej przystępnej godzinie.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 14-04-2015 02:04 PM

Ja o Polsacie złego słowa nie powiem, jeśli chodzi o boks. No, może oprócz "Punchera", który miał być programem na wzór "Cafe futbol", a wyszedł cotygodniowy blok reklamowy gal bokserskich pokazywanych na Polsacie. Nie przesadzajmy znowu z tym PPV. Na początku faktycznie przeginali, ale teraz jak puszczą jedną galę w PPV w roku, do tego tak kapitalną jak PBN III, no to naprawdę nie ma tragedii.
Fajnie by było, jakby TVP była konkurentem PS o gale bokserskie. Ale mam wrażenie, że przez takie szaleństwa szybko wyprztykają się z pieniążków i znów będziemy oglądać u nich tylko "Opalachów".


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Gogolius - 19-04-2015 05:29 PM

Dla mnie to co się teraz dzieje w TVP to absolutny wyjątek. Oni chyba nie mają miejsca w ramówce ani pieniędzy na jakieś szaleństwa (Polsat jeszcze może to sobie nabić reklamami).
Zrobili dobry biznes, bo pokazali Fonfarę, a Polsat nie stać było na pojedynek 2 maja, ale kolejna gala w publicznej to chyba będzie pojedynek Polaka o mistrzostwo świata -> możliwe że znowu boks wróci za sprawą Fonfary.

Ew. Szpilka z kimś ciekawym i w miarę znanym w PL (Arreola) jeśli będzie tani, to pójdzie na tvp.

Ale w dłuższym aspekcie raczej nic się nie zmieni -> Polsat rządził i rządzić będzie jeśli idzie o boks (nie żeby konkurencja była wielka).


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Melvin - 19-04-2015 06:52 PM

No niestety dla mnie pewnie po 2 maja wszystko wróci do normy czyli do Polsatu...Ciekawe jaka była oglądalność na TVP w szczytowym momencie.

Swoją drogą jestem ciekaw co sobie Kmita pomyślał jak zobaczył że Fonfara,który większość,a przynajmniej te ostatnie(czyli najważniejsze) walki stoczył na Polsacie,odniósł największe swoje zwycięstwo po walce życia.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Wietnam - 20-04-2015 12:08 PM

Ja oglądałem na streamie, dlatego pytam się was jak tam się spisał Szczęsny? Smile , w szczytowym momencie, czyli w 9 rundzie dał upust emocji?


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Kosteq - 20-04-2015 12:56 PM

Komentarz na plus, Szczęsny i Sosnowski dają radę. Zauważali ciosy Chaveza, co na Polsacie czasami wygląda dziwnie, bo podkreślane są zasługi 1 zawodnika, a drugi jest pomijany. Wiadomo, można było wyczuć, że walczy rodak, ale nic w tym złego Smile Fajny, obiektywny i co ważne merytoryczny komentarz, przynajmniej w moim odczuciu.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Joker - 20-04-2015 02:23 PM

Popieram @Kostka,bardzo przyjemnie się panów słuchało.Ciekawy jestem duetu Pindera-Szczęsny ale obawiam się że mógłby się chłopak spalić przy Januszu.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Kosteq - 20-04-2015 02:37 PM

Pindera swoim aż za spokojnym komentarzem by stłamsił Szczęsnego, tak jak piszesz. A Albert o dziwo jak na początkującego mimo wszystko komentatora, też potrafi się wydrzeć i podkręcić emocje razem ze Szczęsnym. Szkoda, że tak mało TVP ma boksu, bo jeszcze trochę czasu i mogłaby się ta para rozwinąć, coś jak Juras-Janisz Smile

Swoją drogą, oglądalność na poziomie 250 tys. ludzi dość marna. Szkoda, że tylko tyle osób widziało to na żywo.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Joker - 20-04-2015 03:01 PM

Wszystko się rozbija o czas,Andrzej jeszcze nie ma takiego statusu jak Andrzej z ciężkiej,pozatym typowy Janusz w niedziele lubi pospać,5 rano to tak nie za bardzo.