Forum - BOKSER.ORG
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks w telewizji (/forum-17.html)
+--- Wątek: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie? (/thread-559.html)



RE: Polsat sport/polsat sport extra - redd - 27-07-2016 01:09 PM

Raczej spodziewam się kanału, który bardziej niż promocją boksu ogólnie, będzie zajmował się promocją imprez Polsatu, z naciskiem na KSW i PBN. Szkoda, że Fightklub dostaje kopa, bo pokazywali sporo niszowego boksu, a od czasu do czasu transmitowali jakąś większą galę.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Martin - 27-07-2016 04:10 PM

(27-07-2016 11:22 AM)kubala1122331 napisał(a):  1 sierpnia ma oficjalnie wystartować kanał Polsat Sport Fight. Ciekawy jestem czy będzie to dobry projekt, ale obawiam się, że to nic szczególnego.

Będzie to gniot polsatu propagujący tę patologię zwaną ppv.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - saliman1 - 27-07-2016 05:18 PM

Niestety przeczuwam, że Polsat usunie boks na żywo z głównych anten Polsatu. Pewnie tylko jakieś lokalne ochłapy typu Tymex będą puszczać w Polsat Sport News i tyle. A sam kanał w 80% będzie powtórkami KSW i Polsat Boxing Night.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Wietnam - 27-07-2016 05:37 PM

(27-07-2016 04:10 PM)Martin napisał(a):  
(27-07-2016 11:22 AM)kubala1122331 napisał(a):  1 sierpnia ma oficjalnie wystartować kanał Polsat Sport Fight. Ciekawy jestem czy będzie to dobry projekt, ale obawiam się, że to nic szczególnego.

Będzie to gniot polsatu propagujący tę patologię zwaną ppv.

No jasne, natknąłem się na pierwszy tydzień ramówki tego kanału,

http://m.satkurier.pl/131063-co-w-ramowce-polsatu-sport-fight
Gołota vs Adamek poraz 60, już lepiej mogli by nadawac jakieś dokumenty.

ja i tak na to Kicham


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 27-07-2016 06:05 PM

Ramówka potwierdziła tylko moje obawy co do tego kanału. Niestety, solidne gówienko, które ma zamydlić oczy posiadaczom CP, że jest coś nowego. Jeszcze zrozumiałbym taki krok 2-3 lata, kiedy praktycznie każda solidna gala leciała na Polsacie Sport. Teraz, kiedy pokazują 1-2 gale w miesiącu jest to trochę kpina z widza.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Wietnam - 27-07-2016 06:55 PM

Ramówka godna pakietu mini.
Lecz niestety te powtórki dla abonentów z pakietami ekstra.

Napisałem że na to kicham bo mam już za sobą tą przygodę z ich telewizją

w kwietniu rozwiązalem umowę z nimi , nie bez problemów.

5 lat i wystarczyło marazmu mi już, parodia z Euro i coraz gorsza oferta
bokserska jak to pisze @Kubala utwierdziły mnie w przekonaniu że pora
kończyć z tą chamską platformą.

wpłaty miesięczne na czas, dekoder kupiony na własność od nich,
wiec go nie zwracałem zgodnie z regulaminem

a tu po miesiącu dostałem pocztą list z karą za niezwròcony dekoder
340 zł !

Nie polecam tej platformy, ostrzegam tych którzy planują podpisanie umowy
z nimi na cokolwiek , na tym przykładzie, kumpel mój miał podobny
przypadek do mnie.

Mam niemiecką tv która dość regularnie pokazuje na niekodowanych kanałach
walki Gołowkina , Kliczki ( to wiadome) czy czasami też Pacquiao.

+ streaming z laptopa do telewizora i gitara.

Żadnych platform i umów.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - redd - 27-07-2016 07:33 PM

Niestety, polsat odchodzi od "hardcorowego" boksu. A kiedyś były takie czasy, że Pacquiao vs Hatton, czy Floyd vs DLJ leciały na otwartym Polsacie.

Promowanie produktów ładnie opakowanych, uderzających do sentymentów, czy stereotypów, albo te wzbudzające sensację, złą krew - tego będzie jak najwięcej, bo tego wymaga niedzielny kibic. Nie Rigondów i innych Lar. Ubolewam nad tym, ale co zrobić...

Mam tylko nadzieję, że Polsat nie pójdzie na całkowitą łatwiznę i stworzą jakieś programy dotyczące historii boksu, czy nawet pokazujący archiwalne pojedynki. Jako dzieciak, oglądałem K.O. TV które komentował Kostyra i naprawdę dobrze wspominam ten program, bo po raz pierwszy mogłem zobaczyć takich pięściarzy jak Ali, Foreman, Frazier, czy Norton. Zawsze też można kupić jakiś stary program zza oceanu, choć wolałbym jakąś rodzimą produkcję.

No, ale nie zdziwię się jeśli ziści się najgorsza prognoza, czy milion powtórek PBN i KSW, przeplatane kwiatkami Wach vs Nascimento, czy też "Załóż ponton z Brodnicką".


RE: Polsat sport/polsat sport extra - saliman1 - 28-07-2016 07:42 AM

Pamiętam Floyda z De La Hoyą w otwartym Polsacie i zapowiedzi walki przez Ibisza w "Jak oni śpiewają" Big Grin


RE: Polsat sport/polsat sport extra - Wietnam - 06-08-2016 09:18 PM

Może już to ktoś pisał ,może Kubala.

Dla mających cp. Ward -Brand w Polsacie sport.od 3:00 bodajże.


RE: Polsat sport/polsat sport extra - kubala1122331 - 10-09-2016 11:39 AM

Alvarez - Smith i Balski - Brudow w Polsacie Sport, a Crolla - Linares za 2 tygodnie w Polsacie Sport Extra. Spojrzy się.