Forum - BOKSER.ORG
Giennadij Gołowkin - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Giennadij Gołowkin (/thread-582.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Giennadij Gołowkin - Wietnam - 09-01-2017 03:29 PM

Abel Sanchez potwierdził że GGG w przyszłym roku będzie
już boksował w kategorii super średniej.

To też jakiś znak że walka z Alvarezem jest trochę bliżej.
bo przecież w super średniej się nie zmierzą.

Co do samych przenośin nie ma w tej kategorii rywala
dla Kazacha, dopiero w półćiężkiej są rywale , no ale
wiemy że GGG nie jest już boksersko najmłodszy
aby zdążyć jeszcze wiekiem i prime na tą kategorie,.

Rywale w super średniej kto może mieć z Triple G jakiekolwiek
szansę?

DeGale, Eubank, Direllowie ?
Nie widzę takich po prostu.


RE: Giennadij Gołowkin - Hugo - 09-01-2017 03:32 PM

Myślę, że Gołowkin miałby ciężko z Callumem Smithem, który (chociaż nie ma jeszcze pasa) jest dla mnie najlepszym bokserem SMW.


RE: Giennadij Gołowkin - Gogolius - 09-01-2017 08:18 PM

DeGale w formie sprzed roku tez dalby mu mega trudna walke.


RE: Giennadij Gołowkin - Hugo - 24-01-2017 09:53 PM

Jestem przekonany, że Gołowkin bezproblemowo wygra z Jacobsem, podobnie jak o tym, że w 2017 (i pewnie nigdy) do jego walki z Canelo nie dojdzie. Co do zmiany kategorii na super średnią od 2018, to już pewności nie mam. Na pewno większych problemów z limitem 160 funtów Gołowkin nie ma i nie wiadomo, czy kiedykolwiek będzie miał. Motywem przejścia do SMW byłby natomiast brak godnych rywali w MW. W średniej GGG obił już wielu i po Jacobsie o godnych rywali będzie coraz trudniej. Przyjrzyjmy się:
Cotto - nie jest prawdziwy średnim, więc raczej będzie boksował w niższej kategorii
Saunders - przypadkowy mistrz, który ostatnio bardzo słabo wypadł i zastanawia się nad zakończeniem lub przerwaniem kariery
Lee - teoretycznie ciekawy rywal, ale praktycznie raczej kolejna szybka ofiara, choćby z racji niepewnej szczęki
Quillin - znokautowany przez Jacobsa, co podważa sens jego walki z Gołowkinem, jeśli ten pokona jego pogromcę
Soro - chyba jednak wybierze niższą kategorię, a ostatnio zademonstrował słabą formę
Heiland, Korobow, Churcydze, Sulęcki, Derewianczenko, Murata, bracia Falcao, Johnson - wszystko dobrzy bokserzy, ale z niewielkimi szansami na przetrwanie bodajże 6-7 rund z Gołowkinem
Brant, Aleem, Quigley, Douglas - osiagną szczyt swoich możliwości za jakieś 2-3 lata, na dziś nie ma o czym gadać
Eubank - to byłby zdecydowanie najciekawszy rywal, ale on już niebawem ma zadebiutować w super średniej

Sytuacja zmieni się jednak całkowicie, jeśli do średniej trafi Jermall Charlo, na co się zanosi. Pięściarz, który znakomicie sprawdził się w SWW i którego warunki fizyczne predestynują do MW. To, co odróżnia go od wszystkich w/w potencjalnych rywali Gołowkina (z wyjątkiem Eubanka), to fakt, że potrafi on przyjąć, a nawet przyjąć i oddać. Jest przy tym znacznie bardziej technicznie zaawansowany od Eubanka. Można powiedzieć, że to jedna półka wyżej. Już dzisiaj oceniałbym jego szanse na pokonanie Gołowkina na jakieś 30%, a za rok to może być 50%. Ponieważ lubię oglądać bokserów boksujących w optymalnych dla siebie kategoriach, dlatego życzyłbym sobie, aby Gołowkin zaczekał w średniej na Jermalla. Niech obaj stoczą po 2-3 walki (wliczając w to Jacobsa dla GGG), a w 1 połowie 2018 stworzą nam widowisko na miarę walki 5-lecia. Pomarzyć dobra rzecz.


RE: Giennadij Gołowkin - Wit - 11-03-2017 12:22 PM

Ja z zapytaniem.
Ostatnio bardzo dużo w boksie mówi się o dopingu, oczywiście z racji tego, że wielu bokserów wpada na testach na ich obecność.

Nie widziałem jednak nigdy informacji o dopingu, która byłaby chociaż w najmniejszym stopniu powiązana z GGG. On normalnie bada się i zalicza te wszystkie testy "na czystość"? Bo momentami to nie potrafię zrozumieć jak to jest, że taki np. świetny Curtis Stevens ładuje w niego, a Kazach nic, gdzie przecież innych bokserów Stevens wręcz paraliżował swoimi ciosami.
https://www.youtube.com/watch?v=iTYe9TSTsz0

Nie, że coś insynuuje, ale wygląda to dla mnie nieludzko. W tej walce Stevens wcale nie trafiał wiele mniej power punchów, a jak skończył on, a jak wyglądał Golovkin jest bardzo wymowne.


RE: Giennadij Gołowkin - Gogolius - 12-03-2017 01:43 PM

GGG jest mistrzem WBC -> jest w clean boxing program -> jest testowany.

GGG jest nieludzki. Geny, rasa, budowa ciała - kilka razy już czytałem opinie kilku lekarzy, że Golovkin (jak i jego brat) ma bardzo dużą siłę mięśni i gęsty kościec. I założę się, że to normalne w tamtej części świata: taki Provodnikow doskonałym przykładem. Golovkin naprawdę sparował z półciężkimi i naprawdę przesuwał Kovaleva po ringu. I naprawdę jest wyjątkowo silny. Fizycznie to talent w boksie raz na ileś tysięcy.
Myślę, że on akurat szprycować się nie musi, szczególnie że jakoś wybitnie muskularny nie jest.


RE: Giennadij Gołowkin - Wilczekstepowy - 17-03-2017 11:35 PM

Według Łomaczenko to Gołowkin jest liderem P4P.


RE: Giennadij Gołowkin - Wietnam - 18-03-2017 01:51 AM

Gołowkin w walce z Jacobsem idzie po swój 24 nokaut
z rzędu.

Rekordzistą pod względem ilośći nokautów z rzędu jest Amerykanin Lamar Clark w latch (1958-1960)

44 z rzędu wygrane pojedynki przez KO


RE: Giennadij Gołowkin - Wietnam - 26-03-2017 10:52 AM

Mayweather kpi z Gołwkina

Floyd Mayweather Jr jest przekonany, że mimo długiego
rozbratu z boksem byłby w stanie pokonać uważanego dziś
przez wielu za najlepszego boksera globu Gienadija Gołowina
(37-0, 33 KO).

- GGG? Raczej LLL, bo przegrałby ze mną trzy razy [Lose - ang.
porażka] - stwierdził "Money" w rozmowie z Fighthype.com.

- Gołowkin jest dobrym puncherem, ale gdybym potrenował
Danny'ego Jacobsa, to mógłby zaboksować z Gołowkinem
jeszcze lepiej. Danny Jacobs dał wspaniałą walkę, jest
świetnym zawodnikiem, Gołowkin też jest świetny, to było
dobre zestawianie - stwierdził były lider rankingów P4P.

- Ja mówiłem już, że wrócę z emerytury tylko dla walki z
Conorem McGregorem, ale gdybym nadal był w grze to, wiecie
co bym zrobił z Gołowkinem, dałbym mu niezły wycisk -
zapewnił Floyd Mayweather Jr.


RE: Giennadij Gołowkin - Wilczekstepowy - 26-03-2017 10:56 AM

Wietnam myślałem, że napiszesz o tym:
Cytat:
Charlo bliżej walki z Gołowkinem, wystąpi w eliminatorze WBC?


Jak informuje ESPN Deportes, prezydent federacji WBC Mauricio Sulaiman dał zielone światło dla walki eliminacyjnej o pozycję oficjalnego pretendenta do mistrzowskiego pasa kategorii średniej pomiędzy Jermallem Charlo (25-0, 19 KO) i Jorge Sebastianem Heilandem (28-4-2, 15 KO).

Będący jednym z największych talentów bokserskich młodego pokolenia Charlo w swoim ostatnim występie znokautował niepokonanego wcześniej Juliana Williamsa, broniąc po raz trzeci pasa IBF dywizji super półśredniej.

Pas czempiona WBC wagi średniej należy aktualnie do Gienadija Gołowkina (37-0, 33 KO). Kazach, dzierżący także trofea organizacji IBF i WBA, w czerwcu ma spotkać się w boju unifikacyjnym z mistrzem WBO Billym Joe Saundersem (24-0, 12 KO), zaś na wrzesień planowana jest hitowa konfrontacja "GGG" z Saulem Alvarezem (48-1-1, 34 KO). źródło

I to jest pojedynek, którego już teraz nie mogę się doczekać! Uważacie, że młodość ma szansę wziąć górę nad doświadczeniem? Czy też Jermall ma na razie zbyt małe umiejętności?