Forum - BOKSER.ORG
Witam - już oficjalnie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Przedstaw się (/forum-10.html)
+--- Wątek: Witam - już oficjalnie (/thread-61.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Witam - już oficjalnie - Maynard - 24-12-2011 12:05 AM

Skromność każe rozkręcić ten pusty dział od własnej osoby, a co!

Zatem witam was na forum, większośc z was zapewne kojarzy mnie z licznych mniej lub bardziej wartościowych komentarzy na stronie bokser.org, gdzie występuję pod tym samym nickiem.

Mam 26 lat, jestem absolwentem amerykanistyki, mieszkam w Wielkopolsce, pracuję w handlu, na stanowisku kierowniczym, ale dość niskim szczeblu korporacyjnej drabinkiWink

Zainteresowania, poza boksem, to piękne kobiety (chociaż już własną zdążyłem wybrać, ale popatrzeć zawsze można:coolSmile, piłka nożna, muzyka, o której kiedyś stworzę osobny temat (dośc niszowa, rzekłbym), literatura amerykańska, polityka (zwłaszcza międzynarodowa i oczywiście amerykańska) i języki obce. Poza tym, mam 2 koty i lubię piwoWink

Uprzedzając pytania - tak, byłem w Stanach, dwa razy po trzy miesiące, coś tam widziałem, kiedyś chce jeszcze tam wrócić, ale nie na stałe.

Jeśli chodzi o boks, to uwielbiam najniższe kategorie wagowe, te "wojny karłów", które można śledzić z zapartym tchem, jednak nie gardzę też kategoriami średnimi. Średnio za to interesuje mnie boks polski, z wyjątkiem takich perełek jak Proksa.

Tyle chyba wystarczy, żeby powiedizeć coś o sobie, nie pozbawiając się zarazem prywatności.

Pozdrawiam i najlepsze życzenia na święta!
Maynard


RE: Witam - już oficjalnie - willow(konserwatysta) - 25-12-2011 12:33 AM

27 lat, po studiach, dorabiający Confused centralna Polska. Fan Adamka, Pacmana, Ortiza, Łaszczyka i w ogóle boksu, talentów bokserskich. Pozdro ! Big Grin


RE: Witam - już oficjalnie - Elesshar - 26-12-2011 12:06 AM

Oho. Ja przy Was panowie jestem dzieciakiem Smile Mam 16 lat i nazywam się Kuba (Jakub Wink). Boksem interesuję się od 3 lat. Miłością do tego sportu zaraził mnie wujek (w sumie to stryj), a dopełnił to ojciec Smile


RE: Witam - już oficjalnie - Crumb - 26-12-2011 12:25 AM

Nazywam się Kamil, mam 19 lat. Mieszkam w pięknym miasteczku - Stalowa Wola
Sam również posiadam stalową wolę, ciężko jest złamać moje zasady, które są dla mnie bardzo ważne.
Uwielbiam boks odkąd pamiętam, to siedzi we mnie, z tym się urodziłem. Jestem zawzięty, uwielbiam się bić. Boks trenowałem jakieś 2 miesiące więc bić się nie umiem choć jak już powiedziałem lubię to robić. Jestem raczej bardziej fanem boksu a nie jego uczestnikiem. Uwielbiam oglądać boks, uwielbiam wagę ciężką. Mam szacunek do Mika Tysona, Andrzeja Gołoty oraz braci Kliczko. Styl każdego z tych bokserów bardzo mi się podobał oraz ich osobowości.
1.Tyson - groźna bestia, zagubiony człowiek, świetny talent.
2.Gołota - nieprzewidywalny facet, ogromna siła ciosu, świetna postura, zabawny gość
3.Bracia Kliczko - bardzo inteligentni ludzie, wysportowani, na swój sposób skromni, przyjaźni ~ to są właśnie cechy prawdziwych mistrzów.


RE: Witam - już oficjalnie - bezimienny - 27-12-2011 12:51 AM

(26-12-2011 12:25 AM)Crumb napisał(a):  Nazywam się Kamil, mam 19 lat. Mieszkam w pięknym miasteczku - Stalowa Wola

Widzę mój imienniku, że jesteśmy sąsiadami zza miedzy Wink, Tarnobrzeg wita!


RE: Witam - już oficjalnie - kartofelek - 27-12-2011 11:00 AM

Witam forumowiczów

na imię mam Marek
mieszkam w dużym mieście w woj Mazowieckim
zainteresowania: sport przede wszystkim i to od lat, w ujęciu praktycznym i teoretycznym, poza tym dobre kino oraz dobra muzyka


RE: Witam - już oficjalnie - Mocny - 27-12-2011 09:15 PM

Witam

Mówią na mnie Mocny. Lubię boks i frytki.


RE: Witam - już oficjalnie - Reatex - 27-12-2011 10:14 PM

Witam Wszystkich na forum. Jestem tutaj nowy,ale z boksem mam do czynienia od dawna,więc mam nadzieję,że miło i aktywnie spędze tutaj czas.

Dziękuje i Pozdrawiam.


RE: Witam - już oficjalnie - takietam - 01-01-2012 09:28 AM

Witam wszystkich z Olsztyna
pozdrawiam.


RE: Witam - już oficjalnie - rambo7003 - 04-01-2012 05:01 PM

Ja mam 14 lat jestem z wielkopolski i boksem interesuje się od 3.Moi ulubieni zawodnicy to; james kirkland(co widać na załączonym obrazku) yuri gamboa JM lopez i pacman. Aha i jeszcze mam na imie Dominik.