Forum - BOKSER.ORG
Zagadki bokserskie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Historia boksu (/forum-16.html)
+--- Wątek: Zagadki bokserskie (/thread-651.html)



RE: Zagadki bokserskie - BMH - 01-07-2013 11:35 AM

(01-07-2013 10:45 AM)Matys napisał(a):  Ale mistrzami nie byli - mi przyszło do głowy "Great White Hope" - Morrison i Kauffman, ale Kauffman mistrzem nie był i nie zanosi się by został, więc to nie to Wink To było pierwsze skojarzenie, ale drugie i chyba poprawne to Kelly Pavlik i Robert Guerrero - czyli dwa "Duchy" Smile

Moj babol, gdzies zgubilem tych "mistrzow swiata".Big Grin


RE: Zagadki bokserskie - Pakman - 01-07-2013 05:18 PM

The Ghosts - Kelly Pavlik i Robert Guerrero. Matys zadaje.


RE: Zagadki bokserskie - Matys - 01-07-2013 06:37 PM

Patrzę na Twoją sygnaturę Pakman - Czakijew, utytułowany amator, dostał walkę o mistrzostwo świata w 17. walce, można powiedzieć, że okazało się, iż było to za wcześnie. Znakomity Rigondeaux - dostał taką walkę (i zdobył pas) już w 9. walce na zawodowstwie. Moje pytanie brzmi - jak nazywa się pięściarz, który dostał walkę mistrzowską z najmniejszą ilością zawodowych pojedynków na koncie? Kto nim był i ile miał walk na koncie przed starciem o mistrzostwo?


RE: Zagadki bokserskie - Sander - 01-07-2013 06:50 PM

Matys
A Ty to wiesz? Big Grin


RE: Zagadki bokserskie - Matys - 01-07-2013 07:30 PM

No wiem, pojawiał się ten temat przy okazji jakichś transmisji - ostatnio chyba natknąłem się na to przy debiucie chińskiej nadziei - Zou Shiminga, mówił o tym Foreman na HBO, mówili też z tego co kojarzę Angole w transmisji Box Nation Smile Osobne pytanie może być - kto został mistrzem najszybciej, to na pewno było w transmisji Box Nation z tamtej gali, ale to nawet trudniejsze pytanie, jakbym nie zobaczył tej rozpiski wtedy na Box Nation to bym na pewno nie wiedział.


RE: Zagadki bokserskie - BMH - 01-07-2013 07:36 PM

Leon Spinks?


RE: Zagadki bokserskie - Matys - 01-07-2013 07:39 PM

Nie - najszybszy pretendent nie został najszybszym mistrzem, dlatego to mogłyby być dwa pytania Smile


RE: Zagadki bokserskie - BMH - 01-07-2013 07:47 PM

Saensak Muangsurin? Ale on wygral...


RE: Zagadki bokserskie - Matys - 01-07-2013 07:54 PM

To najszybszy mistrz, ale był ktoś kto dostał title shota jeszcze szybciej Smile


RE: Zagadki bokserskie - BMH - 01-07-2013 08:04 PM

Pete Rademacher Nie wiem jak moglem o tym zapomniec.Big Grin Przypomnialem sobie historie, ze Patterson mial takiego goscia na rozkladzie, samego pokonanego za ch*ja bym nie pamietal.