Forum - BOKSER.ORG
Zagadki bokserskie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Historia boksu (/forum-16.html)
+--- Wątek: Zagadki bokserskie (/thread-651.html)



RE: Zagadki bokserskie - Matys - 05-01-2014 02:56 PM

W sumie tak, chociaż ta sekta miała tak kosmiczne założenia, że ciężko to w sumie chyba nazywać islamem. Czytam książkę o Alim i jakoś to mi szczególnie zapadło w pamięci. Zacytuję fragment wypowiedzi Sonji Clay: Na Florydzie siadywaliśmy sobie razem i popatrywaliśmy w wieczorne niebo, a on wyciągał rękę w kierunku niewidocznego statku kosmicznego i mówił: "Ten statek przyleci i uratuje nas, kiedy już zniszczy resztę świata". Nie mogliśmy kupić domu bo za trzy lata miała przylecieć na ziemię załoga tego statku i zabrać nas ze sobą.

Big Grin


RE: Zagadki bokserskie - szalonyAli - 05-01-2014 03:01 PM

W sumie to chodziło bardziej o kosmitów niż o Islam.Ale no cóż trochę z dziwak z tego Allego nie ma co Smile .Jaka to książka , bo pewnie się skuszę .


RE: Zagadki bokserskie - Matys - 05-01-2014 03:07 PM

Thomas Hauser; "Muhammad Ali: Moje życie, moja walka".


RE: Zagadki bokserskie - szalonyAli - 05-01-2014 03:11 PM

Tytuł mi się obił o uszy , ale jeszcze nie czytałem .Więc już mam dobra lekturę przed Snem Smile


RE: Zagadki bokserskie - Sander - 05-01-2014 03:44 PM

I teraz pytanie :
Kto zadaje kolejne pytanie bo @szalonyAli odpowedział mało precyzyjnie Wink


RE: Zagadki bokserskie - szalonyAli - 05-01-2014 10:01 PM

To może ja .Matys może się nie pogniewa Smile .

Wybitny kickbokser ,który dostał propozycję walki o mistrzostwo świata federacji IBF w boksie .Jednak z powodu choroby musiał zakończyć karierę?


RE: Zagadki bokserskie - redd - 05-01-2014 10:11 PM

Marek Piotrowski Wink


RE: Zagadki bokserskie - szalonyAli - 05-01-2014 10:15 PM

No odpowiedź miałeś zaraz pod pytaniem .Zapomniałem o tym , Dopiero gdy przeglądałem inny wątek przypomniałem Sobie o mojej sygnaturzeSmile .Ale nie każdy mógł się tego domyśleć.


RE: Zagadki bokserskie - redd - 05-01-2014 10:28 PM

Jak nazywał się bokser, któremu trener aplikował trening polegający na obronie przed atakiem agresywnego psa (ps. ten pięściarz podobno dorobił się kilku blizn przez tę metodę )?


RE: Zagadki bokserskie - Joker - 23-01-2014 06:49 PM

Odświeżam bo fajny temat
Kurt Sloane Big Grin