Forum - BOKSER.ORG
Zagadki bokserskie - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Historia boksu (/forum-16.html)
+--- Wątek: Zagadki bokserskie (/thread-651.html)



RE: Zagadki bokserskie - kubala1122331 - 11-09-2014 10:26 AM

Serafim Todorow - łatwe Big Grin


RE: Zagadki bokserskie - Mastrangelo - 11-09-2014 10:29 AM

@Gogolius
Julio Cesar Borboa Wink
http://boxrec.com/list_bouts.php?cat=boxer&human_id=8585


RE: Zagadki bokserskie - Sander - 11-09-2014 10:32 AM

Serafim Todorov. Wink

Ale mam refleks Tongue


RE: Zagadki bokserskie - Pakman - 11-09-2014 11:25 AM

Jeśli mogę się wtrącić, to dodam, że sprawa walki Todorowa z Mayweatherem jest naprawdę spektakularna i nadaje się na dobry film. Bułgar do ich pojedynku o brąz w Atlancie przystępował jako 3-krotny mistrz świata, zaś Floyd był 19-letnią nadzieją amerykańskiego boksu amatorskiego, który przechodził już wyraźny kryzys. Walka była dość wyrównana z niewielkim wskazaniem na Moneya. Wygrał Todorow, a obóz Floyda podobno składał protest w sprawie werdyktu. Jak żyje obecnie Floyd to chyba wszyscy wiemy. Todorow niestety nie poradził sobie tak dobrze po zakończeniu kariery na zawodowstwie. Próbował pracować jako trener, ale obecnie jest na bezrobociu i dodatkowo jest pokłócony z bułgarską federacją. On twierdzi, że po prostu szuka tam pracy, zaś oni, że przychodzi tylko żebrać o węgiel i ubranka dla dzieci. Ciekaw jestem czy Floyd w ogóle kontaktował się w ostatnich latach ze swoim ostatnim pogromcą, bo co do tego, że świetnie tą walkę pamięta nie mam wątpliwości.


RE: Zagadki bokserskie - Gogolius - 11-09-2014 01:07 PM

Oczywiscie ze Bulgar Wink


RE: Zagadki bokserskie - Joker - 21-10-2014 08:10 AM

Który bokser jako pierwszy w historii zdobył wszystkie 4 pasy najważniejszych federacji(WBA,WBC,IBF,WBO)?
Dla ułatwienia dodam że jest czarny.


RE: Zagadki bokserskie - kubala1122331 - 21-10-2014 09:39 AM

Nasz Kosmita Bernard Hopkins?
Każdemu wczesniej jakiegoś brakowało. Jones i Whitaker nie mieli WBO. Został mi Hopek Smile


RE: Zagadki bokserskie - Joker - 21-10-2014 09:53 AM

Tak pierwszym był Hopkins i chyba jak dotąd jedynym? Jeżeli był ktoś po nim niech mnie naprostuje.
Kuba zadajesz


RE: Zagadki bokserskie - KrychuTMT - 21-10-2014 10:08 AM

@Joker
Jermain Taylor jeszcze posiadał wszystkie 4 pasy które odebrał Hopkinsowi Smile.


RE: Zagadki bokserskie - Joker - 21-10-2014 10:53 AM

Krychu
Tak masz racje całkiem o tym zapomniałem.