Forum - BOKSER.ORG
Bawimy się w sędziów - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Bawimy się w sędziów (/thread-661.html)

Strony: 1 2 3


RE: Bawimy się w sędziów - Jerome - 06-10-2012 09:37 PM

Punktacje historyczne czy dzisiejsze.. co za różnica? Ma być dobra zabawa, ciekawa dyskusja oraz wymiana spostrzeżeń. Kiedy startujemy i jakie oficjalne zasady przyjmujemy?


RE: Bawimy się w sędziów - Szakal - 06-10-2012 09:38 PM

@redd
Widziałbym to dokładnie tak samo jak Ty. Te dwa "działy": współczesny i historyczny/klasyczny działaby obok siebie, bo wałki czy kontrowersyjne decyzje były są i niestety będą, a na temat starszych walk można nieraz dłuuuuugo dyskutować.

Z tego co widziałem, to @Mastrangelo był chętny, aby Ligę rozkręcić i poprowadzić, tak więc zostawiłbym to w jego rękach.


RE: Bawimy się w sędziów - Bandit - 07-10-2012 06:42 AM

Liga, czyli jakieś nagrody przewidywane czy 4fun Big Grin ?


RE: Bawimy się w sędziów - PeterManfredo - 07-10-2012 09:25 AM

@Bandit
jak zasponsorujesz to będąWink
Na czym ta liga miałaby polegać panowie???
Za co dostawalibyśmy punkty skoro oficjalne punktacje są znane już. To za co te punkty???


RE: Bawimy się w sędziów - Mastrangelo - 07-10-2012 12:52 PM

Haha, żadnych punktów nie będzie, bo niby jak Wink? To nie ma być liga tak jak NBA, tylko jak Liga Sprawiedliwych.


RE: Bawimy się w sędziów - Jerome - 07-10-2012 01:00 PM

Czyli co? Wybieramy walkę. Dajemy na nią na przykład tydzień a później kawa na ławę i tyle?


RE: Bawimy się w sędziów - Bandit - 07-10-2012 01:06 PM

Mógłbym ja to ogarnąć? mam dobry pomysł na taką zabawę Wink napisałbym regulamin itp. ??


RE: Bawimy się w sędziów - Szakal - 07-10-2012 01:10 PM

@Bandit
Ja zostawiłbym to w rękach @Mastrangelo, który ma już chyba w takich kwestiach spore doświadczenie. Poza tym widać, że ma na to dobry pomysł i tak dalej, no i jest gotów się tym zająć.

Nic do Ciebie nie mam, od razu zaznaczam, tylko skoro ktoś już w tym "siedział", to dałbym jemu to poprowadzić.


RE: Bawimy się w sędziów - Bandit - 07-10-2012 01:21 PM

A może, każdy chętny podjęcia się tego przedstawi własny projekt???? A potem co najwyżej ankieta. Co wy na to Smile?


RE: Bawimy się w sędziów - Mastrangelo - 07-10-2012 01:26 PM

Jasne, nie mam wyłączności i aż tak mi to nie jest potrzebne, równie chętnie wezmę udział w czyjejś lidze.