Forum - BOKSER.ORG
Danny Garcia - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Danny Garcia (/thread-686.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Danny Garcia - Gogolius - 12-05-2015 08:22 AM

Ja bym stawial na Bronera - jakby aktywnie boksowal na wstecznym bez zbednego stania w miejscu i bezproduktywnego machania barkiem to bylby koszmarem dla Garcii.

Z drugiej strony Garcia to definicja chimerycznosci, meczy sie z Herrera a wygra latwo z Bronerem, nie zdziwiloby mnie to.


RE: Danny Garcia - Martin - 12-05-2015 10:25 AM

Może i Danny jest chimeryczny, ale to wciąż zawodnik niepokonany więc w walce z Bronerem stawiałbym jednak na Garcię.


RE: Danny Garcia - BMH - 12-05-2015 10:40 AM

Nie skreslabym Bronera, ale minimalnym faworytem bylby dla mnie Danny. Z Petersonem szanse szly niemal po rowno, tutaj 55-45 dla Garcii.


RE: Danny Garcia - Gogolius - 12-05-2015 04:51 PM

Martin, co to za argument "zawodnik jest niepokonany więc jest faworytem"? Big Grin


RE: Danny Garcia - Martin - 12-05-2015 04:58 PM

@Gogolius
Hehe no faktycznie zabrzmiało to głupawo......chodzi mi o to, że pomimo tej jego chimeryczności potrafił pokonać każdego z zawodników, a było ich kilku naprawdę niezłych. Wydaje mi się, że nawet gdyby nie był w optymalnej dyspozycji to wygra z Bronerem bo jest bardziej kompletnym pięściarzem albo inaczej: po prostu lepszym pięściarzem.


RE: Danny Garcia - Tar-Ellendil - 02-06-2015 03:33 PM

Chodzą plotki o walce Garcii z Malinaggim co przekreśla Swifta jako rywala dla Floyda.


RE: Danny Garcia - KrychuTMT - 02-06-2015 04:08 PM

Beka jakby Swift wdupił z Paulim XD. Patrząc na jego walki z kurczakami jest to całkiem możliwe.


RE: Danny Garcia - Tar-Ellendil - 04-06-2015 09:26 PM

Oficjalnie 1 sierpnia.

Garcia nie będzie walczył z Floydem co oznacza, że Khan dostanie swoją szansę.


RE: Danny Garcia - Martin - 12-06-2015 07:39 AM

No i stało się. Garcia stracił pas WBC.
Myślę, że dobrze się stało, jak się ma pas to trzeba go bronić, a nie uciekać w umowne limity, które nawiasem mówiąc są dla mnie patologią boksu.
O pas powalczą Postoł z Matthysse - a więc czeka nas interesujący pojedynek, ale nie ma jeszcze daty.


RE: Danny Garcia - Hugo - 12-06-2015 11:22 AM

Popieram opinię Martina. Garcia kombinował zamiast bronić pasa i słusznie został go pozbawiony. Walka Matthysse - Postoł to rewelacja i bokserski delikates z uwagi na kompletna różnicę stylów walki i charakterystyk obydwu rywali. Oby tylko nic nie pokrzyżowało tego pojedynku.