Forum - BOKSER.ORG
Twitter - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Twitter (/thread-733.html)



Twitter - PeterManfredo - 06-11-2012 07:42 PM

Nie tak popularny w Polsce jak Facebook lecz niezwykle przydatny i dla nas fanów boksu niezbędny;p
Od niedawna korzystam z tego narzędzia i muszę powiedzieć,że polecam każdemu. Dlaczego? Nie wiem jak Wam ale mi dyskutowanie,zadawanie pytań wielkim sławom bokserskim daje wiele radochy;p
To właśnie dzięki Twitterowi dowiedziałem się z kim zawalczy 29.11 mój ulubieniec-Manfredo Jr...Dowiedziałem się od niego samego;p Twitter to znak czasów,uzależniaWink Polecam


RE: Twitter - PeterManfredo - 06-11-2012 11:36 PM

Mi odpisali m.in Martin Lewandowski,USS czy Austin TroutWink No i Manfredo ale z nim pisałem już wcześniej na FB. Jak się zwiesz na Twitterze @Jerome?


RE: Twitter - AdamekFightPL - 07-11-2012 01:50 PM

@PeterManfredo
Pewnie @IloVeHayeMakeR, nie no żart. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby pogadać z takimi bokserami jak Szpilka,Łaszczyk,Majewski,Fonfara,Wolak,Masternak itd to polecam facebooka. Sam miałem okazje popisać z Szpilką,Łaszczykiem czy Fonfarą. Bokserzy, których wypisałeś są w takim razie łatwo dostępni. Pewnie dlatego, że nie są oni aż tak sławni. Jeżeli chodzi o twittera Haye'a, De La Hoyi czy Mayweathera to w większości ich posty piszą jakieś osoby do tego upoważnione a nie oni sami. Czasami zdarza się, że coś piszą do innych bokserów a co później czytamy na portalach bokserskich.


RE: Twitter - PeterManfredo - 07-11-2012 04:38 PM

Tylko taki Haye to dziennie może dostawać 1000 pytań itp więc odpisać na wszystkie nie sposóbWink


RE: Twitter - Jerome - 07-11-2012 04:39 PM

@Peter
Dlatego też nie płaczę po kątach Wink


RE: Twitter - Bandit - 07-11-2012 05:06 PM

Mi odpisał Sugar Shane Smile Muszę pyknąć do Trouta lub Lary, są świetni Wink


RE: Twitter - Maynard - 07-11-2012 06:42 PM

Trout na bank sam pisze. Bardzo dużo refleksji na tematy religijne, wrzucał zdjęcia swojej żony i dzieci, a wszystko na dużym luzie i z poczuciem humoru. No i odpisuje fanom. Świetny gość.

Z kolei Broner, a raczej koleś, który tweetuje w jego imieniu przyznał się do tego faktu ostatnio i nawet niektórzy dziennikarze stwierdzili, że woleliby, żeby na konferencje przychodził ten koleś, niż prawdziwy AdrienSmile

Ogólnie, bardzo wciągająca zabawka. Ja najwięcej czytam o polityce, ale i połowę amerykańskich dziennikarzy zajmujących się boksem mam w śledzonych, więc są wiadomości najszybciej jak się da. To jest duży plus, drugi to możliwość zadawania pytań, dzielenia się swoimi opiniami. Minusem jest pożeranie czasu, ale i tak lepsze to, niż gry komputerowe, albo alkoholWink


RE: Twitter - PeterManfredo - 07-11-2012 07:57 PM

Właśnie nie wiadomo jak to jest z tym kto tam pisze w czyim imieniu...


RE: Twitter - Maynard - 07-11-2012 08:18 PM

P.S.
Z tego mógłby być nawet news na główną bokser.org, gdybym takowe pisał:


Ja: @SauerlandBros Some Polish media report there's been an offer for Huck to face Wlodarczyk in a unification bout. Have you heard anything?
Kalle Sauerland: @Vonnegutized definitely one for the future at some point next year, will be an amazing fight between two great warriors ks