Forum - BOKSER.ORG
Boty - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Zapytaj nas! (/forum-31.html)
+--- Wątek: Boty (/thread-736.html)

Strony: 1 2 3


RE: Boty - Szakal - 10-11-2012 08:12 PM

@Peter
Jeśli chodzi o filmy, to np. jest to:
Dla YT: [video=youtube] LINK DO FILMU [/video]
Dla DM: [video=dailymotion] LINK DO FILMU [/video]
i tak dalej.

-------
[EDIT]: A jeśli chcesz mieć na przykład animowaną sygnaturkę to musi ona być zapisana w rozszerzeniu .gif i wtedy normalnie używa się [img] LINK DO SYGANTURKI [/img]


RE: Boty - Maynard - 28-11-2012 12:05 PM

Panowie, teraz ja mam pytanie do Was. Tych, którzy dobrze wiedzą, jak działa reklama w Internecie.

Otóż, zauważyłem, że od pewnego czasu rejestrują się tu osoby, które piszą 3-5 postów i znikają. Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie to, że każda z nich ma w sygnaturze jakąś reklamę. A raczej linka do strony jakiegoś produktu/usługi.

Nie są to boty, bo posty piszą w miarę na temat, zresztą, bot nie przejdzie zabezpieczeń, które tu mamy. Piszą przez parę minut i znikają. A reklama zostaje.

Czy dobrze rozumuję? Macie jakąś wiedzę na ten temat? Kto zatrudnia takie osoby do robienia podobnie idiotycznych rzeczy (co to za reklama, którą moderator może w pół sekundy usunąć edytując sygnaturę?!)?


RE: Boty - Sander - 27-04-2013 06:18 PM

Panowie zastanawiam się czy liczba gości przeglądających forum jest prawdziwa a bardziej zapytam nawet - goście = boty czy goście to ludzie tyle, że nie zarejestrowani?
P.S
Przewijając pasek w dół forum mamy liczby aktywnych userów w ostatniej godzinie oraz liczbę gości...


RE: Boty - AdamekFightPL - 07-05-2013 06:07 PM

Ciekawe jest to, że według statystyk zarejestrowanych użytkowników jest tylko... 17 tysięcy a udzielających się na forum ok. 20...


RE: Boty - Sander - 07-05-2013 08:49 PM

Ci rejestrowani to 99 proc. boty. Ciekawe jak z gośćmi.


RE: Boty - Maynard - 08-05-2013 06:48 PM

Zarejestrowanych było już ponad 30 tys, ale zrobiłem pewnego dnia pogrom botówWink