Forum - BOKSER.ORG
Najlepszy(najbrutalniejszy) nokaut jaki widdzieliście. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Historia boksu (/forum-16.html)
+--- Wątek: Najlepszy(najbrutalniejszy) nokaut jaki widdzieliście. (/thread-75.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Najlepszy(najbrutalniejszy) nokaut jaki widdzieliście. - Gawlak - 25-12-2011 01:31 PM

KO z jakiej walki najbardziej wam się podobało , a za razem wzbudziło największe emocje?
Moim debeściakiem jest miazga jaką zrobił Ray Mercer z Tommy'ego Morrisona Tongue


RE: Najlepszy(najbrutalniejszy) nokaut jaki widdzieliście. - pelix - 25-12-2011 02:09 PM

Brewster na Gołocie


RE: Najlepszy(najbrutalniejszy) nokaut jaki widdzieliście. - sowka - 25-12-2011 02:56 PM

Jak dla mnie? Tua na Ruizie. Wtedy pokazał, że jest prawdziwym puncherem.


RE: Najlepszy(najbrutalniejszy) nokaut jaki widdzieliście. - rambo7003 - 25-12-2011 04:39 PM

Donaire na montielu


RE: Najlepszy(najbrutalniejszy) nokaut jaki widdzieliście. - Fryto666 - 25-12-2011 05:58 PM

Roy Jones Jr. - Montel Griffin 2
http://www.youtube.com/watch?v=V1Khbw82qUM


RE: Najlepszy(najbrutalniejszy) nokaut jaki widdzieliście. - Adammobp - 25-12-2011 08:03 PM

(25-12-2011 02:09 PM)pelix napisał(a):  Brewster na Gołocie
A gdzie tam... Gołota w tamtej walce nie był sobą ewidentnie. Miałem wrażenie, że Gołota przed tamtą walką chyba nie bardzo wiedział gdzie jest i co robi. To nie był jakiś brutalny nokaut. Jakby Andrzej był że tak powiem "trzeźwy" jak w walkach z Ruizem czy z Byrdem to myślę, że po tych ciosach nawet by nie zaliczył ani razu desek. Ale on wyglądał... no jak naćpany. Miał jakiś wyjątkowo zły dzień.

Z fajniejszych nokautów ostatnich lata przypominam sobie nokaut z walki Kliczko vs Austin. KO i to już w drugiej rundzie, czyli spowodowane tylko piekielnie mocnymi ciosami, a nie ciosami + zmęczeniem jak to często w walkach Kliczków bywa.


RE: Najlepszy(najbrutalniejszy) nokaut jaki widdzieliście. - willow(konserwatysta) - 25-12-2011 08:46 PM

Prescott na Khanie


RE: Najlepszy(najbrutalniejszy) nokaut jaki widdzieliście. - Elesshar - 26-12-2011 12:13 AM

Rocky Marciano vs Joe Walcott. Niesamowite KO.


RE: Najlepszy(najbrutalniejszy) nokaut jaki widdzieliście. - willow(konserwatysta) - 27-12-2011 08:36 PM

Oczywiście Martinez na Williamsie. Poezja.


RE: Najlepszy(najbrutalniejszy) nokaut jaki widdzieliście. - Reatex - 27-12-2011 10:26 PM

Ciężko mi sobie przypomnieć nokaut który zrobił na mnie wrażenie,ale niech będzie Rocky Marciano vs Joe Walcott- o ile dobrze pamiętam,to było naprawdę imponujące. Przydałby się filmik aby zobaczyc to ponownie.