Forum - BOKSER.ORG
Przekłamania na forum. - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Pomysły i opinie (/forum-8.html)
+--- Wątek: Przekłamania na forum. (/thread-754.html)



Przekłamania na forum. - RSC-2 - 11-11-2012 08:24 PM

Wydaje mi się że te rękawice obok tematu z jedną czerwoną oznaczające ,że jest nowy wpis nie działają prawidłowo.
Czy da się z tym coś zrobić .
Częstym jest sytuacja że nie ma nowego wpisu a rękawica jest czerwona.
Po „wyłączeniu” lub po kliknięciu odznaczenia przeczytanych postów przy następnym wejściu rękawica znowu jest czerwona pomimo ze nie ma nowego wpisu.



RE: Przekłamania na forum. - PeterManfredo - 11-11-2012 08:37 PM

Ja tylko odświeżam i jest ok,to co przeczytane jest szare a co nowe na czerwono. Ale np widzę nowy post więc jest czerwona...Wchodze,czytam,wychodzę i nadal czerwona...Klikam odśwież dopiero wtedy jest ok


RE: Przekłamania na forum. - RSC-2 - 11-11-2012 08:54 PM

A gdzie jest ta opcja "odśwież"


RE: Przekłamania na forum. - PeterManfredo - 11-11-2012 08:58 PM

Prawy przycisk myszy...


RE: Przekłamania na forum. - RSC-2 - 11-11-2012 09:06 PM

Zgoda.
Ale to jest tak samo jak na kliknięcie na tą czarwoną rekawicę, a następnie zamknięcie i ponowne wejscie na forum.
Przynajmniej tak powinno być.

Sprawdzam to już na różne sposoby i ciągle to samo

Za którymś z kolei razem dopiero rękawica zmienia się na czarną


RE: Przekłamania na forum. - Szakal - 11-11-2012 09:23 PM

@RSC-2
Być może pomoże Ci usunięcie plików cookie przeglądarki.

Bo moim zdaniem nie jest to "problem" z forum, a właśnie z przeglądarką. Takie drobiazgi jak usunięcie cookies zwykle pomagają w tego typu kwestiach.


RE: Przekłamania na forum. - RSC-2 - 12-11-2012 03:12 PM

Ja myślę ,że tak jest to forum ustawione.
Usunąłem „ciasteczka” .
Ale gdy kliknę na rękawicę o ustawię jako przeczytane to przy następnym wejściu na forum rękawica znowu jest czerwona pomimo ,że nikt nie dokonał żadnego wpisu.

Jeżeli dam odśwież to wtedy dopiero rękawica robi się czarna.

Da się z tym żyć i nie jest to coś bardzo ważnego. Taka pierdoła która czasem mnie „myli” odnośnie nowych wpisów. Jest informacja że są nowe wpisy [czerwona rękawica] więc wchodzę a tam dalej mój wpis jako ostatni, a przy czerwonej rękawicy na stronie głównej nie ma informacji ,że mój wpis jest ostatni tylko że tego, który wpisał się przede mną.

Nie warto tego dalej analizować bo to drobiazg w ogólnie bardzo dobrze funkcjonującym forum.


RE: Przekłamania na forum. - Maynard - 12-11-2012 03:17 PM

U mnie działa to dobrze. Z ciekawości sprawdziłem na 3 przeglądarkach (Firefox, Chrome, Explorer) i nie ma żadnych różnic.


RE: Przekłamania na forum. - RSC-2 - 12-11-2012 05:09 PM

Maynard
Może to u mnie jest coś nie tak.
Jak będę miał nieco czasu to sprawdzę na innych przeglądarkach i na innym kompie.


RE: Przekłamania na forum. - PeterManfredo - 16-11-2012 08:43 PM

[Obrazek: stats.php]
Klikamy na link prawym przyciskiem myszy otwieramy konsole gdzie klikamy pokaż obrazek.
Ilość wyświetleń niektórych wątków robi wrażenie