Forum - BOKSER.ORG
Arreola vs Stiverne - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Arreola vs Stiverne (/thread-787.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Arreola vs Stiverne - BMH - 15-04-2013 06:22 PM

Moge sie mylic, ale dla mnie ten Arreola znow puchnie... nie wyobrazam sobie by wazyl tyle co w walce z Aguilera, czy Butlerem.. nie bede zaskoczony, jak bedzie ponad 110..


RE: Arreola vs Stiverne - BMH - 27-04-2013 12:23 PM

Macie tego odchudzonego Arreole... jak byl gruby, tak jest-148 funtow.Big Grin


RE: Arreola vs Stiverne - Szakal - 27-04-2013 12:26 PM

(27-04-2013 12:23 PM)BMH napisał(a):  Macie tego odchudzonego Arreole... jak byl gruby, tak jest-148 funtow.
E tam, wcale nie jest taki gruby skoro prawie mieści się w półśredniej ;D


RE: Arreola vs Stiverne - BMH - 27-04-2013 12:31 PM

Hah... masz mnie- 248Big Grin


RE: Arreola vs Stiverne - AdamekFightPL - 27-04-2013 01:36 PM

Jedyne co się u Arreoli zmieniło to ilość włosów na głowie i tatuaży na klacie...


RE: Arreola vs Stiverne - redd - 27-04-2013 06:00 PM

Im bliżej walki, tym bardziej mnie ona zastanawia.
Arreola jest bardziej zaprawiony w bojach, ale być może jego bardzo dziurawa obrona i ofensywny styl mogą być stworzone dla bardzo mocno bijącego Stiverne (skoro trafiali tacy zawodnicy jak Molina, Minto, Quezada, to czemu miałby nie trafić Kanadyjczyk?)? A do tego szczęka Arreoli być może nie jest tak mocna jak kiedyś.
Stiverne zdaje się bić potężnie, o wiele mocniej niż kumulator Kliczko... Minimalnego faworyta upatruję w Arreoli, ale pieniędzy bym na niego nie postawił. Mam nadzieję, że będzie się działo.


RE: Arreola vs Stiverne - Sander - 27-04-2013 06:05 PM

Ja stawiam na zwycięstwo przed czasem Stiverne'a.
Arreola jakoś dziwnie pewny siebie jest dla mnie. Całe te gadki o tym że robi życiową formę itd Opowieści o przemianie od walki z Kliczko , że teraz jest o wiele lepszy, że pewnych błędów już nie poełnia... Wszystko jak wycięte z elementarza.
Stiverne z takim ciosem i świadomością, że staje przed szansą uzyskania praw do walki o mistrzostwo świata mam nadzieję solidnie przepracował okres przygotowawczy i sprawi niespodziankę.
Stiverne KO/TKO do 7 rundy.
No i waga oczywiście - 112 kilogramów...


RE: Arreola vs Stiverne - Sander - 28-04-2013 08:04 AM

Nie trafíłem z czasówką ale było blisko. Im bliżej było walki tym byłem pewniejszy wygranej B-WARa. Zapachniało dawną heavy w tej walce. Dużo mocnych ciosów, wymian, krew i emocje. Stiverne dobrze się pokazał i zasłużenie wygrał ten eliminator. Brawo.


RE: Arreola vs Stiverne - CCConeser - 28-04-2013 09:04 AM

Żadnego zaskoczenia. Marny poziom obydwu, ale cóż może uda się Stiverne ustrzelić Kliczko.


RE: Arreola vs Stiverne - AdamekFightPL - 28-04-2013 09:22 AM

Stiverne zaprezentował się dobrze, ale na Kliczko to za mało... o ile w ogóle dojdzie do tej walki. Chętnie zobaczyłbym Arreolę z Chisorą.