Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - CCConeser - 05-12-2012 07:47 PM

To tak 4Fun, nie mam zamiaru nikogo obrażać. Zaczynamy Smile


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 05-12-2012 09:57 PM

Czyli taki forumowy „Watts zap” [Eurosportu] czy „Łapu capu” [Canal+]

Ale czy znajdzie się materiał? Jak tu wszyscy poważni.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Maynard - 05-12-2012 10:24 PM

Autorowi tematu chodzi o komentarze pod tekstami na stronie głównej, tam rzeczywiście można znaleźć.... wszystkoWink Łatwiej jednak trafić na żenadę, niż coś autentycznie zabawnego.

Do rzeczy:
"Don King,Jose Sulaiman,Bob Arum.Ta trójca powinna już dawno znaleźć się "Sześć stóp pod ziemią" " by Polak93 (w sumie sensowny gość, ale ma problem z niewyparzonym językiem)

"Manny, nie musisz nikomu nic udowadniać i brać tej walki i tak wygrałeś już kilka razy walkowerem Smile " użytkownik "bak" w temacie wiadomym


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Szakal - 05-12-2012 10:57 PM

Ja do tej pory pamiętam jak się śmiałem z komentarza Maynarda pod artykułem, w którym Jose Sulaiman mówił, że Erik Morales jest już dość wiekowym pięściarzem i powinien pożegnać się z boksem. Komentarz brzmiał tak:

"Ciekawe, co by powiedział Sulaiman, gdyby tak Morales odpowiedział mu, że skoro ma już 82 lata, i na tyle wygląda, to mógłby w końcu odejść na spotkanie ze Stwórcą?"

Nadal mnie to bawi zresztą ;]


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Adammobp - 06-12-2012 11:41 AM

O Rickym Hattonie po ostatniej walce:
"szklana wątroba"


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - CCConeser - 06-12-2012 07:37 PM

Autor komentarza: MrAdam
Data: 11-11-2012 18:19:23
Patrząc na tego idiotę jestem za aborcją. Kolejny debil, niestety to pokazuje, że ginekologia w Polsce jest na kiepskim poziomie, bo żeby nie wykryć tylu wad genetycznych tego capa... Słabo


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Pakman - 07-12-2012 01:11 PM

Trochę surrealizmu:

Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 23-08-2012 11:08:50
cop skończ pierdolić buraku cukrowy, mam wypierdolone na twoje wypociny tak samo jak na herezje kilku metroseksualnych pederastow z orga. Nie wymienie by nie robic im reklamy, bo cwel widzi cwela w lustrze na codzień. Tak że wykolejeńcu umysłowy wraz ze świtą swoich wiernopoddańczych klakierów wydupcajcie na rp. Bo widziałem jak tam się rownież brandzlujesz i miałem nadzieje że zadowolony z nowego wdupnego kółka wzajemnej adoracji zostaniesz tam na dobre. Twój poziom odbioru rzeczywistości jest niżej niż skrzecza z ostatniej walki proksy. Ale w zasadzie, pierdoli mnie to. Jesteś gównem jednym wielkim cuchnącym kałem, pomyłką ewolucji, chwilą zapomnienia użycia spłuczki, ożyłym monstrum. Tutaj wirtualną poczwarą, przebiegle meblującą umysły kolejnych użytkowników, niczym rozsiadły w wygodnym fotelu pokrytym gęstą pajęczyną zombie, rozsiewasz ziarno, by rękoma innych utrudzonych hipnotycznie w pocie czoła akolitów, do złowieszczych ust swych wkładać plony, stymulując swe pasożytnicze ego. Wcielenie zła, zwierciadło nieczystości jak sadzawka pełna ropuch. PW właśnie w przypływie jutrzenki promieni światła demaskuje chwast, śród słonecznych łąk kwiatu, który wskazany przez ramiona jasności, należy subtelnie odcinać od karmy. Niech dreszcze i mniejsi bracia będą Ci przykre, bądź przeklęty przezeń, na dwa kolejne cykle księżyca w nowiu, jak i pozostali wkładający swe buty w ślady po Tobie. Na szali składam ból białej walki, oręż w batalii na pohybel skurwysynu.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - CCConeser - 07-12-2012 10:47 PM

Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 07-12-2012 19:18:11
Miałem sen. Adamek walczył z Furym. Adamek najpierw próbował atakować ale Anglik nic sobie z tego nie robił. Wyprowadził prawy prosty i Adamek poleciał na matę. Potem jeszcze raz leżał. Fury opuścił ręce i pozwolił żeby Adamek go uderzył. Fury się tylko uśmiechnął. W drugiej rundzie Adamek podczas rundy zszedł z ringu i położył się na podłodze i zajęli się nim lekarze.
cd. Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 07-12-2012 21:10:05
daj swój adres skurwielu niemyty a zabiję cie i zjem twój mózg. jesteś dla mniej downem zabiję cie w 5 sekund


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 07-12-2012 11:15 PM

O nieeeeeeee!! Hahahaha, to normalnie nadaje sie do jakiejs sekcji smiechu. Miszcz.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - CCConeser - 08-12-2012 12:17 PM

Autor komentarza: verbea
Data: 08-12-2012 10:41:27
Jonak drugi w rankingu - chyba jakieś żarty sobie robią.
Ile trzeba zapłacić żeby być wysoko w rankingu?
Wawrzyk przed Adamkiem? Smile Chyba naprawdę 21 będzie koniec świata.
Pozdrawiam