Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Joker - 23-02-2015 11:52 PM

Matys
Przyznaj się że chciałeś przyfeimić że Rafał zwrócił na Ciebie swoją uwage...


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Matys - 24-02-2015 12:00 AM

(23-02-2015 11:52 PM)Joker napisał(a):  Matys
Przyznaj się że chciałeś przyfeimić że Rafał zwrócił na Ciebie swoją uwage...

Tak było Confused


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Gogolius - 24-02-2015 08:40 AM

Ja mysle ze Matys na glownej jest juz doskonale znany i pamietany, a motyw z SRR w tv wymiótł na 110% Wink

Mnie bawi notoryczne nazywanie Fury'ego glupkiem ktory cala kariere jedzie na szczesciu i "dostanie w koncu baty od Kliczku lub Wildera a wiele wskazuje na to, ze zastopuje go Hammer"


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Joker - 24-02-2015 09:57 AM

Jeszcze jak pisałem na głównej,to pamiętam jak @Matys wyśmiewał @copa i demaskował kolejne jego przebieranki-no po co?Dla fejmu... Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Joker - 24-02-2015 11:15 AM

A tu na poważnie,komentarz śmieszny.
Autor komentarza: arpxp
Data: 24-02-2015 10:45:48
1000 dolarów.. no to cop będzie
jadł w tym miesiącu tylko chleb
ze smalcem.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 28-02-2015 12:16 PM

Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 28-02-2015 10:53:23
Mam tylko nadzieję, że Paciao nie oleje przygotowań w przekonaniu, że i tak przegra







Skoro temat juz jest lajtowy, to i ja mam nadzieje, ze Floyd nie oleje przygotowac w przekonaniu, ze wygra.Tongue


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Matys - 02-03-2015 10:45 AM

Komentarz z gatunku żenujących, pod newsem o wygranej Framptona. Ręce opadają.

Cytat:Autor komentarza: rafalteoData: 01-03-2015 23:59:28
Waga kogucia BUAHHAHAHHAHAHHAH XD

Pierwszy lepszy Kowalski jakby jebnął takiego karakana to ino roz, a oni sie podniecaja "walkami" takich kurdupelkow hahahahhaha xD
Normalnie sweet science kurdupli
Moze jeszcze zrobcie boks mrówek- bedziecie mieli sweet science 1 gram weight xD



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 02-03-2015 10:59 AM

O kurw... trzeba podac to dalej w swiat bo ten laik przebija wszystkich.Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wietnam - 04-03-2015 03:51 PM

Autor komentarza: Milan Data: 04-03-2015 14:20:33

nudne jest juz to cisnięcie Rollinsowi , wchodzi człowiek na orga chce poczytac o boksie i znowu musi przebijac sie przez trolling
eh ogarnijcie sie panowie

Milan, jeden z niewielu normalnych użytkowników na głównej,widać od razu że gość jest na poziomie
i ciekawe komentarze ma, , zresztą ten u góry ja dodaje nie do ciekawych, żenujących czy śmiesznych ale normalnych.

Autor komentarza: un4given Data: 04-03-2015 14:44:35

Ciekawe czy w all access pokaza rozbita gebe Chudeckiego xD

Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wietnam - 05-03-2015 11:36 PM

Autor komentarza: NietrzezwyTomasz Data: 05-03-2015 23:16:23

Weź idź już spać Rollins, będziesz mógł jutro wcześniej wstać i dłużej nic nie robić.
............

Big Grin zgaśił go, Big Grin , co jak co ale niezły tekst.