Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 07-03-2015 05:09 PM

"ZAB JUDAH KOLEJNYM SPARINGPARTNEREM MAYWEATHERA"

Autor komentarza: szansepromotions
Data: 07-03-2015 12:55:08
To jest przypadek , gdzie obóz Moneya zabiera Pacowi sparingpartnerów .
Zab Judah byłby idealnym sparingpartnerem , podobny styl do Moneya , szybki i poukładany techniczny

Autor komentarza: tolek78
Data: 07-03-2015 16:10:47
Rafał to musiał być molestowany seksualnie przez jakiegoś karła że tak nie lubi jak to on nazywa karakanów


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 10-03-2015 03:31 PM

O Floyd vs Alvarez

Autor komentarza: beniaminGT
Każdy kto punktował wyżej jak 116-112 dla Mayweathera jest laikiem, który nabiera się na sztuczki Floyda i punktuje jego trafienie x3, bo jest zazwyczaj bardziej finezyjne niż trafienie rywala.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Gogolius - 11-03-2015 10:30 PM

Zawsze mnie śmieszą wypowiedzi "psychologów mimiki" takie jak ta:

Autor komentarza: Jaguar87Data: 11-03-2015 22:13:18
Obydwaj spięci w twarza w twarz.Widać,że nie są pewni siebie.Zdają sobie sprawe,że jeden z nich przegra,albo przed czasem lub wypunktuje drugiego,każda myśl sie pojawiła w głowie w walce o szacunek i zapis w historii boksu.Ale to dobrze,jeden z nich opanuje strach przed porażką i zamieni w zwycięstwo.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wietnam - 11-03-2015 11:24 PM

Dla mnie face to face dla tych gości to tylko formalność, podobna do źiewania przed snem, ale ci eksperci z głównej już nie pierwszy raz dyskutują o mimice, Szpilka -Jennings, jakie to dyskusje trwały, że ten się poći, a tamten czerwony, , ,.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 19-03-2015 01:36 AM

Autor komentarza: hero21
Data: 18-03-2015 23:46:55
Również zgadzam się z Champion20 i Woolite. Wiem bo sam stukam mężatki i nie mam z tym problemu. Mało która odmawia

Autor komentarza: Woolite
Większość (w mojej ocenie 90%) jak to niezgrabnie ujęliście "daje", ale biorą tylko Ci, którzy wiedzą, jak do tego dojść

Autor komentarza: zeitgeist
matki tu nic nie maja do rzeczy ,a kobieca natura ,bardzo czesto dupa pomaga w karierze ,np sponsoring studeentek ,za pare lat beda powazanymi kobietami majacymi rodziny ich sprawa jesli krzywdy tym nikomu nie robia .Wiele zwiazkow jest zawieranych dla kasy i tam tez nie ma milosci ,to jak nazwac taka kobiete ,jezeli dobrze sie spelnia w roli zony ,wierna kuwa ?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Calaf - 19-03-2015 12:01 PM

Ale tam jebaki siedzą, można się wiele nauczyć :-) pamiętam że parę lat temu był tam koleś który skończył jakieś kursy mające zmienić podejście do kobiet, zwiększyć pewność siebie i obudzić samca alfa, linkował te kursy czytałem sobie z ciekawości.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - RSC-2 - 19-03-2015 02:28 PM

Strona główna jest natchnieniem dla wielu tu piszących.
Bez strony głównej to forum nic by nie znaczyło
Zauważyłem nawet ,że niektórzy pisząc opinie na tym forum ściągają je z „Głównej”
I piszą tutaj jako swoje.
Ilość przekopiowanych tu postów z „Głównej” świadczy o tym ,że dla niektórych stroną „macierzystą”
jest Bokser.org pomimo że tam nie piszą a nawet nie są zalogowani. Natomiast czytają wszystkie komentarze i to bardzo wnikliwie.

Zastanawiam się co jest bardziej żenujące, śmieszne, i ciekawe..
Ci którzy to piszą ,czy Ci którzy ich cytują.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 20-03-2015 01:38 PM

(19-03-2015 02:28 PM)RSC-2 napisał(a):  Zauważyłem nawet ,że niektórzy pisząc opinie na tym forum ściągają je z „Głównej”
I piszą tutaj jako swoje.


I co ja moge....





Ten jest ciekawy:
Autor komentarza: cut
Data: 20-03-2015 10:28:17
ja uwarzam ze zawodnicy powinni trenowac wogole caly czas z igla w d..., a krew powinna im pobierana codziennie wieczorem do koncia zycia. A jesli kots zostanie przylapany, powinnien sie wstydzic i spowiadac tez codziennie wieczorem do konca zycia. Powinien oddac wszystkie pieniadze na cele dobroczynne i zyc do konca zycia z jalmuzny, oczywiscie nie zapominajac o pobieraniu krwi i spowiedzi.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 29-03-2015 11:38 PM

Autor komentarza: Vitalij71
Data: 29-03-2015 23:55:20
Hmm nabstachując choć nie znam ich osobiście prywatnie i nie poznam zapewne hhe Maywether to zarozumiał bufon a Pcaman skromny gośc żaden pozer to faworytem nieznacznym jest Mywether

Gdyby ta walka była zprzed nokatu Z MArqezem lata 2009-2011 wyraznym faworytem byłby PAcman
obaj prawdpodobnie lekko pastprime
a co do walki cieżko powiedzieć ale niebędzie się Pacmanem bił MAywether choć kto wie


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 05-04-2015 02:36 PM

Przerwa od szkoly dla niektorych oznacza, ze moga wiecej pisac. Dla mnie to oznacza, ze moge wiecej sie posmiac. Zaczynamy jest godzina 15.30.5 kwietnia.
Naczelny hejter Floyda w natarciu. O Floydzie Seniorze.
Autor komentarza: MrAdam
Data: 05-04-2015 13:30:23
Przyczepiło sie gowno do okrętu i mówi plyniemy ?

Ten sam temat co wyzej.
Autor komentarza: Baboon
Data: 05-04-2015 13:23:05
Dobra decyzja. Wszak senior poza własnym synem nic nie osiągnął jako trener. Gdyby nie Floyd, to nikt by o nim nie słyszał. A sam junior więcej zawdzięcza swojemu talentowi niż staremu.

O BKB... jakby boks byl bezpieczny.Wink
Autor komentarza: rogal
Data: 05-04-2015 11:40:11
To jest jakaś anomalia, pięściarze niempowinni tracić zdrowia w tej formule...


Perelka.. albo nie... brylant wielkosci pilki do kosza!
Autor komentarza: Champion20
Data: 05-04-2015 13:16:18
Ja mam swoją opinie na temat tego typa. Dla mnie jest cienki jak barszczyk. Wolny na nogach z kiepską obroną nic nie osiągnie ok wiem ze jest młody ale na dzień dzisiejszy to Wilder go zabija strzalem nie mówiąc o Kliczce. Nawet Szpilka by go zlał. Joshua jest wolny i jakiś taki drewniany przereklamowany jest