Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 09-04-2015 12:55 PM

Autor komentarza: Pompon
Prawda jest taka że Fonfara to bokserski średniak i Chavez Jr bez najmniejszych problemów wysoko go wypunktuje(o ile nie znokautuje),W ewentualnej walce z Gołowkinem polegnie w niej.


Autor komentarza: Barkley00
Co za brednie.Fonfara to może i średniak, ale z wagi półciężkiej, który będzie miał nad Chavezem przewagę siły i warunków fizycznych, co będzie miało miejsce po raz pierwszy w karierze Meksykańca. Chavez to przereklamowany bum, synalek tatusia......


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Sander - 09-04-2015 01:22 PM

Cytat:Chavez to przereklamowany bum

No tak... SleepySleepySleepy


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Joker - 09-04-2015 02:16 PM

Sander
Oglądałeś Kiepskich,gdzie Ferdek do Paździocha:
-pan jesteś świnia,menda i złodziej
-no tak...


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Sander - 09-04-2015 03:25 PM

Tak, to była zajebista scena.

Jeden drugiemu pojechał od mend, pijaków i złodziei i sobie przytaknęli na wielkim spokoju Big Grin.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Joker - 09-04-2015 03:31 PM

To było genialne,oglądałem to z 2tyg temu i do dziś mi się japa cieszy.Jedna z najlepszych akcji w Kiepszkich ever.,Ale kim jest Boczek'
#Dla nie kumatych Odcinek203 Zły Boczek


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 10-04-2015 12:34 AM

Matys, powrocil Rafalteo.Big Grin



Autor komentarza: theo
Data: 09-04-2015 17:09:47
"Oczywiście, że Robinson był nr 1 P4P. Ray Leonard również był też lepszy od Alego, ale niedzielni kibice jak mantrę będą powtarzać pierdołę: Ali największy. Najlepszym to on był cieżkim."


Niedzielni to wlasnie powtarzaja bzdury, ze Ali byl tylko najlepszym ciezkim, a nie p4p.
Leonard nie mial nawet szansy bycia w 3/4 tak dobrym jak Ali, wiec nawet co do tego nic nie napisze, skupie sie jednak na SRR.
Czy SRR walczyl kiedys z szybkim, topowym zawodnikiem przewyzszajacym go wzrostem o 5+ cm?
Tutaj przy stylu jaki prezentowal SRR kluczowa bylaby praca nog- a SRR prace nóg mial gorsza od Alego.
Czy SRR bylby w stanie tak dobrze skracac dystans, unikac ciosow rywala jak Ali z kims takim? A no, to jest kluczowe pytanie. SRR byl dobry w unikaniu ciosow i tancu z rywalami nizszymi lub niewiele wyzszymi. Czy SRR byl wystarczajaco uniwersalnym bokserem aby jednak dawac rade z takimi jak ww?

Ali pod tym wzgledem zostal sprawdzony: walka z 195 cm+ Joe Bugnerem ktory mial bardzo szybkie rece i dobry jab pokazala, ze Ali mial ogromne mozliwosci fruwania po ringu, unikania ciosow nawet od szybkich dryblasow.

Styl i praca nog SRR nie byla dobra pod walkę z wyraznie wyzszymi rywalami o topowych umiejetnosciach. SRR nie mial tak dobrych unikow i refleksu jak Ali, ani pracy nog.

Żeby juz napisac o tym Leonardzie i podobnym jemu Whitakerze, etc.
Leonard czy Whitaker nie mieli tak idealnego wyczucia dystansu jak Ali, nie potrafili wykonywac takich cudow jak Ali: https://www.youtube.com/watch?v=jkhpZoPOfZI . Nie potrafili calkowicie bedac odslonietym, bez gardy, uniknac ciosu lekkim, niezauwazalnym odchyleniem w tempo.
Byli to bokserzy ktorzy byli bardzo wstrzemiezliwi i pilnujacy sie w obronie, śliscy, swietni technicznie, brakowalo im jednak tego blysku geniuszu jaki mial Ali. Inaczej to wyjasnie: Ali moglby walczyc tak jak oni gdyby chcialo mu sie byc tak restrykcyjny i skupiony w obronie. Bez problemu. Oni natomiast nie mogliby walczyc jak Ali.
SRR to byc moze dobry przyklad jako ktos lepszy od Alego. Natomiast juz Whitaker, Leonard czy Mayweather to juz złe przykłady. To nie sa i nigdy nie mieliby szans byc lepszymi bokserami od Alego


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Krzych - 11-04-2015 10:34 AM

Autor komentarza: BeyrootPlData: 11-04-2015 05:30:07
Macie swoją "nową erę" boksu Haymona!



Pod tematem, w którym Quillin przeprasza za nieosiągnięcie limitu. Peter nie zrobił wagi, więc nowa era boksu Haymona to fakeBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - KrychuTMT - 11-04-2015 07:24 PM

Autor komentarza: SYLWASswajData: 11-04-2015 15:55:04
Gdy słyszałem na innym Portalu opowiadał jak to znokautuje tego chłopaka z Argentyny , już po tym wywiadzie wiedziałem że tak się nie stanie gdy zobaczyłem rekord Argentyńczyka, Mi nie mógł zrobić czasówki gdy się dowiedziałem na tydzień przed walką o tym starciu, a co dopiero takiego chłopaka że jak nie w pierwszej fazie to w drugiej fazie walki na pewno wygra przed czasem,o mało co i zostałby przebudzony z tego swojego gwiazdorskiego snu gwiazdor od siedmiu boleści, leci do kanady z pierwszym lepszym prowadzonym chłopakiem z rekordem od 6w-0por i się budzi , porażka te wypowiedzi z wciągniętym wdechem bez odrobiny skromności!!!!!!!!!! Biedny chłopczyk ale przebudzenie nadejdzie ,może nie szybko ale nadejdzie i to będzie bolesne gdyż im jest się wyżej tym bardziej boli upadek na ryj!!!!!!!!!!! Zero skromności
"...po pierwsze bo miałem innych sparingpartnerów ,po drugie nigdy z takimi nie lubiłem walczyć...a po trzecie ten rywal był taki jak był , strasznie nie wygodny... a on właśnie wtedy bił jakieś cepy takie, naprawdę... ...najgorszy z najgorszych rywali ponieważ nie lubię takich rywali..."
kogo to obchodzi tłumaczenia dzidzi a ciekawe kiedy ten chłopak z Argentyny się dowiedział o walce i co on by musiał powiedzieć. Masakra Szopka

O kurwa polski bum wylewa płacze na głównej beka :v :v :v :v :v


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Joker - 11-04-2015 07:43 PM

Chudecki to Ty?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 13-04-2015 07:57 AM

Poziom strony glownej jest naprawde spoko. Nie ma to jak powroty stalych podpadzioch ktorzy bany traktuja jak ordery i po kazdym z nich wracaja z przekonaniem, ze znaja sie lepiej na boksie.Big Grin


Autor komentarza: theo
Chlopcze nie wiem do kogo to piszesz, ale ja nigdy nie strajkowałem. Zostalem zablokowany przez 24 letniego dzieciaka ktory przypadkowo zostal moderatorem i zachciało mi sie powrocic. Czy zostane na dluzej i bede Was nauczal o boksie? sie zobaczy


Autor komentarza: theo
Data: 10-04-2015 22:45:17
NATURALNY CIEZKI, KUR.WA JAK SONNY LISTON, A NIE TAKA CIPCIA CHUCHRO JAK SZPILCIA


Autor komentarza: theo
Data: 10-04-2015 22:49:59
BRAWO REX!!
Ogladajac Reksa to jakbym patrzyl na Sonny Listona- NATURALNY CIEZKI, KAWAL BYKA, UBITY, ZA DUZO NIE SZCZEKA, BO OWCZAREK NIEMIECKI NIE SZCZEKA- SZCZEKAJA KUNDLE (Szpilcia)
To taki stary typ old school wagi ciezkiej jak Liston- 6'1/6'2" 230-240 lbs
Brawo REX!!
Mam nadzieje ze facet dostanie teraz dobre wyzwania i jeszcze zdazy osiagnac tyle ile naprawde potrafi, a Wasilewski bierz sie kur.wa za promocje NATURALNEGO CIEZKIEGO a nie tej biegajacej cipci