Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Joker - 03-05-2015 11:52 AM

Teraz Joker jest ten zły? Panowie i panie widze że już trolem mnie zrobiliscie a prawda jest taka że maialem 116-112 dla Moneya,troche to smutne koledzy... Z ranca bylem skacowany jak kot na zime ,gdy już zaczalem trrolic to mi się spodobalo przeciez to wszystko było tak widoczne że...


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 03-05-2015 04:54 PM

Autor komentarza: DQPiczko
Data: 03-05-2015 14:19:30
A dlaczego nie Gołowkin? W junior średniej albo umownym limicie. Zresztą GGG powiedział, że może zejść do junior średniej. A rozmiarów jest podobnych, co De La Hoya. Tylko wtedy Floyd mógłby zostać uznanym za jednego z najlepszych w historii, może nawet za top 3, bo pokazałby, że potrafi przekraczać limity wagowe, że jest prawdziwym królem P4P. No ale wg.mnie Floyd by się bał na to zdecydować.

Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 03-05-2015 14:29:19
Po zakończeniu kariery zacznie mu walić na dekiel.Facet nie ma żadnego pomysłu na życie, nic oprócz boksu nie potrafi i jeszcze chciałby się w gangsterke bawić . będzie miał straszne doły i depresję po odstawieniu sterydów. Bankructwo, więzienie, samobójstwo. Takie widzę dla niego perspektywy. Nie żebym hejtowal, hejtowal poprostu jest to bardzo prawdopodobne. Taki czarny scenariusz

Autor komentarza: dywizjon303
Data: 03-05-2015 14:31:24
Nie widziałem drugiego takiego idioty który palił by pieniądze lub obstawiał 100 tyś u bukmacherów i chwalił się tym na Facebooku.
Daje mu 5 lat na powrót do slamsów. Tam jego miejsce.

Dziwisz się???bo ja wcale czarnym się zawsze we łbach przewracalo jak mieli za dużo kasy..wieki temu byli niewolnikami traktowanymi gorzej od zwierząt...muszą w końcu odreagowywać

Autor komentarza: rafaeltheo
Data: 03-05-2015 14:43:17
Choc oczywiscie Maidana pokonal Mayweathera w ich 1 walce.
Ponad 800 ciosow- po prostu poturbowal Mayweathera i definitywnie wygral tamta walke
Ale jak wiadomo zbiorowa choroba naet gdyby zadal 8 tysiecy ciosow nie pozwoli chorym przyznac walki rywalowi Mayweathera
To juz powinno sie leczyc, ale coz poradzic- zbiorowe oglupienie laików

Autor komentarza: DQPiczko
Data: 03-05-2015 14:52:18
I jeszscze jedno: chcę Gołowkina dla Floyda nie dlatego, że chcę zobaczyć przegrywającego Floyda, ale bardziej chcę zobaczyć przegrywającego Gołowkina, bo w takiej walce stawiałbym na Mayweathera. Znaczy przede wszystkim chciałbym dobrej ciekawej walki.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Krzych - 03-05-2015 04:57 PM

Autor komentarza: PanJanekTygrysData: 03-05-2015 14:12:46
Nie widziałem drugiego takiego idioty który palił by pieniądze lub obstawiał 100 tyś u bukmacherów i chwalił się tym na Facebooku.
Daje mu 5 lat na powrót do slamsów. Tam jego miejsce.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 03-05-2015 05:03 PM

Autor komentarza: rafaeltheo
Data: 03-05-2015 13:43:59
Walka bardzo wyrownana, Pacquiao mial na widelcu Mayweathera w ktorejs rundzie- byly tam solidne 2 shoty na twarz Mayweathera- oba weszly. Bylo blisko nokautu, Mayweather byl zamroczony.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - KrychuTMT - 03-05-2015 05:07 PM

Na takie komenty czekałem bardziej niż na samą walkę :v :v :v


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wietnam - 03-05-2015 06:11 PM

Kryśiek, odroczysz mi karę roku karwasz, ? Wink ; )
sygnaturę oczywiście zmienię wieczorem, a odpoczywa niech rsc,, wolę komentować Boks, tutaj niż na konkurencjach,
Porażkę Mannego przyjołem całkiem spokojnie, ,a on jest znakomitym pięściarzem,,, Za to com zrobił, propsy dożywotnie,,
Chciałabym zobaczyć go jeszcze w jednej walce, najlepiej 5 z Marquezem, ..
Floyd, boksował wczoraj wyśmienicie, tak jak już pisałem w wątku o walce, nie będę podawał tego 1000 razy, , , miałem 8-4 dla Floyda w rundach, mam nadzieję że zmierzy się we wrześniu z Wymagającym przeciwnikiem, skoro nie ma to być walka mistrzowska,,pozdro.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - KrychuTMT - 03-05-2015 06:49 PM

Jako iż nie gadałeś bzdur po walce to niech Ci będzie, ale sygnatura musi być. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 03-05-2015 09:45 PM

Autor komentarza: rafaeltheo
Data: 03-05-2015 22:34:39
Dawno wiekszych dupereli nie czytalem jak ten felieton.
Po 1 Mayweather nikogo nie rozszyfrowal, bo wygral walke bardzo minimalnie jesli w ogole.
Po 2 do konca walki w kazdej rundzie byl zaskakiwany przyjmujac czysciocha na srodku ringu gdy probowal kontrowac- w kazdej rundzie przyjal co najmniej jeden taki strzal.
Nawet taki Szczesny o tym ciagle mowil, wiec zastanowcie sie czasem zanim sie wypowiecie i skompromitujecie do reszty.

Po 3 Mayweather jak zwykle został zwyciezca glownie w wyniku zbiorowej paranoi ktora daje mu rundy mimo ze nic nie robi, ucieka cala walke i trafi raz- gora dwa razy lekkim jabem rywala. W zamian otrzymuje bardzo ostre regularne serie jak od Pacquiao. Przyjmuje tez ciosy niecalkoeim czyste ale dosc bliskie w okolice ucha, szyi, etc.

Ale grupa oglupionych ofiar zbiorowej paranoi wmowila sobie ze w boksie albo trafisz w 100% czysto, albo Twoj cios sie nie liczy.
I na takich zasad daje Mayweatherowi "zwyciestwo" za to gowno ktore ten odstawia w kazdej walce.

W normalnych czasach bylo nie do pomyslenia zeby za takie gowno wygrywac walki.
A juz nie wspomne o apogeum zbiorowego opętania kiedy przyznano zwyciestwo Mayweatherowi nad rywalem ktory zadal od niego ponad dwa razy wiecej ciosow i obil mu cale cialo obijal go i poturbowal ponad 800 ciosami w walce.
Wzamian Mayweather trafil go ledwie 400 razy jakimis lekkimi głaskaniami jabami, Maidana nie mial zadnych sladow walki. I guess what- UROCZYSTE ZWYCIESTWO DLA MAYWEATHERA.

Zbiorowa parajona, histeria i uposledzenie intelektualne - nie sadzilem ze dozyje tak nienormalnych czasow


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - KrychuTMT - 03-05-2015 09:47 PM

Jeżeli to nie jest high level trolling to ten typ jest ładnie pojebany :v
Boks niby taki niszowy sport, a nawet tutaj przypałętają się chorzy ludzie Smile.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 03-05-2015 10:10 PM

Obadaj to:

Autor komentarza: rafaeltheo
Cala paranoja w skrocie polega na tym, ze fani Mayweathera stworzyli nową definicję punktowania walk.
Otoz wedle nich jesli trafisz w 100% czysto to masz punkt, a jesli nie trafisz w 100% czysto to masz 0 punktow. I chocbys zadal 50 bardzo mocnych nieczystych ciosow na cale cialo, a Twoj rywal zadal jeden lekki jab 100% czysty, to on wygrywa runde xD
I na takiej zasadzie "wypunktowali" "zwyciestwo" Mayweathera


Slowem paranoja laikow ktorzy kompletnie nic nie wiedza o boksie, nie czytają go, nie maja wlasnego zdania, nie rozumieja go ale ze nie wierzą w swoja inteligencje to wolą popierac innych w tej paranoi niz miec wlasne NORMALNE na temat oczywistosci zdanie

W kazdej rundzie Pacman zadawal z 3 serie mocnych siarczystych ciosow na cale cialo. Wzamian za to Mayweather odpowiedzial jednym lekkim celnym jabem.
Zgadnij kogo ofiary zbiorowej paranoi uznaja za zwyciezce takiej rundy? Wink


Tworki i Straszęcin czekają na swoich pacjentow xD