Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - pyra90 - 17-12-2013 08:22 PM

Joker
Kostecki,Diablo ,Zegan ,pisał nawet Wasilewski ale krótko potem obraził się.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 17-12-2013 08:27 PM

Takie persony były na forum a ja nic o tym nie wiedziałem Smile


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 17-12-2013 08:52 PM

(17-12-2013 08:11 PM)BMH napisał(a):  Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-12-2013 21:51:48
UsAtmeI
opisuje fakty nie wiesz ocb to nie wier*****.Wiesz że teraz redakcja musi mi podac twój adres Ip jeśli o to wystąpię a tak się składa że do red Dudka mam prywatny numer :)Przysięgam cie nie podaruje ci tych farmazonów

O.o

Prawdziwy git , nienawidzi konfidentów ale co tam . Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - redd - 17-12-2013 09:14 PM

(17-12-2013 08:52 PM)KrychuTMT napisał(a):  
(17-12-2013 08:11 PM)BMH napisał(a):  Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-12-2013 21:51:48
UsAtmeI
opisuje fakty nie wiesz ocb to nie wier*****.Wiesz że teraz redakcja musi mi podac twój adres Ip jeśli o to wystąpię a tak się składa że do red Dudka mam prywatny numer :)Przysięgam cie nie podaruje ci tych farmazonów

O.o

Prawdziwy git , nienawidzi konfidentów ale co tam . Big GrinBig GrinBig Grin

Do tego pisze teksty na główną o.O Najlepsze było, gdy temu drugiemu kolesiowi zaczął tłumaczyć, że próbuje podnosić poziom strony przez walkę z hejterami xDDDD Powinien mieć swoją rubrykę z cyklu "Prosto spod celi" ;p

Aż strach o nim pisać, bo jeszcze do Dudasa na prywatny zadzwoni, dostanie nasze ip i przyjedzie nam wpierdolić xD


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 17-12-2013 09:27 PM

Co gorsza zapewne tym swoim straszeniem niejednego małolata porządnie przeraził...
To nie pierwszy raz kiedy kozaczy o tym, że zdobędzie IP itd


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 17-12-2013 09:28 PM

Patrząc na jego posty , odnoszę wrażenie , że Dudas więcej czasu włożył w poprawę błędów ( tzw . korekta) w jego "artykułach" niż sam Wariat na ich napisanie .
Pewnie @redd , prawilnie z maczetą w ręce Smile .


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 17-12-2013 09:29 PM

Właśnie w tym całym ,pierdolniku' najśmieszniejsze jest to że on ma się za usera który świeci przykładem a tak naprawde jest zaraz po copie drugim złem głównej.Ja sam udzielałem(teraz rzadko) się na głównej dobre pół roku i tam naprawde jest z kim fajnie pogadać o boksie:Legia,Stonka,Kochamboks,Szanse,Sajnal czy Lukaszz ale przez takich osobników jak ten krakowianin odechciewa się.

Pamięta ktoś temat jakoś z sierpnia gdy straszył dziarami oziego(ten też był dobry spinacz) jak znajde to podrzuce.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - redd - 17-12-2013 09:33 PM

To jego nie pierwszy taki wyskok, kiedyś widziałem podobny. Ale cóż, widać ma immunitet. Na żadnej innej stronie o boksie w pl takie coś by nie przeszło.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 17-12-2013 09:53 PM

Créme de la Créme panowie Big Grin
http://www.bokser.org/content/2013/08/16/133419/index.jsp


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Calaf - 17-12-2013 10:12 PM

Haha ale jazda,to już któryś raz z rzędu u tego pana...Boże co za chlew najgorsze to że skumal się z redakcją ostentacyjnie się z tym obnosi i "robi porządek".Odkąd wlazł na forum to się tak zachowywał,zaczął od jakichś plotek o panience szpilki.Dla mnie Wariat to najgorszy z forumowych chwastów,gorszy niż cop,tamten przynajmniej wiedział co robi i był ogarnięty.
Dobrze że jest ten wątek,wiem co mnie omija i ile tracę.