Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 23-02-2014 03:14 PM

Pakman
Szukaj w maju Wink
Data: 15-05-2013 13:32:37


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BESTIA - 23-02-2014 03:15 PM

(23-02-2014 03:01 PM)Joker napisał(a):  Bestia
Coś w stylu Oscar wygrał z Floydem?

Podal argumenty, liczbę ciosów.Ja widzialem wygraną Floyda dalem nawet punktację, a postów nabił.
Większe dyskusje 9/10 są w Offtopie, rzadko pojawialy się zacięte dyskusje w tematach bokserskich.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 23-02-2014 03:21 PM

Autor komentarza: WARIATKRK Data: 15-05-2013 13:16:30
NietrzezwyTomasz widać po samym loginie ze to troll napinacz który podniecony jest sprawia mu satysfakcje seksualna to ze ktoś jemu odpisze...taki mitoman jak cop który stara się dowartościować tutaj przeciwstawiając siebie jako wykreowana postać w swoim umyśle.

Autor komentarza: WARIATKRK Data: 15-05-2013 13:40:48

NietrzezwyTomasz
jesteś dziwką chcesz to podam ci numer tel na maila i ustawimy się nie widzę problemów i powiesz mi to w oczy skurwysynie cwany za monitora przed klawiaturą.

Wariat król.

@Pakman
http://www.bokser.org/content/2013/05/15/115128/index.jsp


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-02-2014 03:43 PM

(23-02-2014 03:01 PM)Joker napisał(a):  Coś w stylu Oscar wygrał z Floydem?

Takie opinie mnie specjalnie nie dziwia(np. moj ojciec na goraco po walce mowil, ze remis bylby najlepszym rozwiazaniem), pod warunkiem, ze sa poparte wiedza, a nie tylko czepianiem sie gowno wartych statystyk, sombrero na glowie Moneya, miejscem walki, czy programem do mierzenia sily ciosow-Litosci.Blush RSC-2 slynie z kontrowersyjnych opinii. Przeciez on twierdzil, ze Michalczewski unikal ponad 30roznych mistrzow swiata, podczas gdy o Marquezie pisze, jako o tym ktory walczy z kazdym, i nikogo nie unika.Big Grin Sam sie gubi w swoich teoriach.

Linki, do wojenek Wariata, to sama slodycz.Smile Pisalem to powaznie.. zaluje, ze nie siedzi on z nami na forum. Tutaj nie muslaby sie uzerac z jakimis dziecmi.. na bank czulby sie lepiej niz na glownej.
Wariat, jak to czytasz to wpadaj smialo.Cool


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 23-02-2014 03:48 PM

Jeżeli wariat za ten post który przytoczył @Krychu nie dostał bana to brak mi słów...


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 23-02-2014 03:53 PM

Wie ktoś po ilu ostrzeżeniach dostaje się bana na głównej?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-02-2014 03:58 PM

Po co banowac na glownej? Przeciez tam jest czesto-gesto samowolka. Wiem, czasem ktos nie wytrzyma i da ostrzezenie, czy nawet bana.. Ja jestem temu przeciwny.Smile Po co tam bany? Przeciez, to zajebiscie jest wejsc w temat Floyda, czy Adamka i czytac ostre wymiany. Dla mnie bomba.Big Grin Ne udzielam sie tam, wiec mam bezpieczny dystans.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 23-02-2014 04:03 PM

Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-07-2013 20:04:36
nik
napisał taki sam farmazon chodzący jak ty a ty idioto w byle co się napisze wierzysz bo jesteś na wypuchach montowany o ile wiesz co to znaczy.konwersacja z toba to dno i pół meta muły wiec ciach bajera szkoda mi nawet kolejnej 1 sekundy na napinacza internetowego i kłamcy plotkarza

Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-07-2013 13:14:55
nik
coś słabo nie wymyślaj!w koszuli wizytowej i skórze bo tak chodzę na dresowo to może z psem góra wiec nie pisz farmazonów kłamco!!!Ja fakty stwierdzam nie pisze baśni jak ty farmarzoniarzu!takie plotkary jak ty są najgorsze zresztą nikt jesteś jak wskazuje twój login sam siebie określiłeś ze jesteś nikt i nic!

http://www.bokser.org/content/2013/07/13/204331/index.jsp

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 23-02-2014 04:13 PM

Gość ma swój świat...
Najlepsze jest jednak to jak straszy namierzeniem po IP Smile
Poszukaj Krychu czegoś takiego Wink


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 23-02-2014 04:30 PM

Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-12-2013 21:51:48
UsAtmeI
opisuje fakty nie wiesz ocb to nie wier*****.Wiesz że teraz redakcja musi mi podac twój adres Ip jeśli o to wystąpię a tak się składa że do red Dudka mam prywatny numer :)Przysięgam cie nie podaruje ci tych farmazonów
Big Grin

Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-12-2013 21:35:08
bak
jeszcze parę miechów temu czytałem cie i nie raz z sensem się wypowiadałeś.Nawet podzielałem twoja opinie często.Ale teraz zachowujesz się jak troll albo jad debil nie wiem co gorsze.Do tego twoje wpisy o opalachu świadczą o twoim homoseksualizmie ciągle zachwalasz tego buma bez serca tak jakbyś kochał się w nim.ogarnij się wiem że nie oglądasz każdej większej walki nad ranem i nie błyśniesz opinią na takie tematy ale to nie oznacza że musisz zwracać na siebie uwagę robiąc z siebie idiotę numer 1.BKR - Boże Kopsnij Rozum o to poproś małolacie na święta pana Boga

Big GrinBig GrinBig Grin


UsAtmeI
żebyś zakumał na tej podstawie redakcja wyda mi twoje Ip bo te artykuły są dla ciebie przypisane
pomówienie (art. 212)
zniewagę (art. 216)


http://www.bokser.org/content/2013/12/14/213501/index.jsp