Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 22-03-2014 11:06 PM

Autor komentarza: Matitbg91
Data: 22-03-2014 22:43:33
Witalij jest za uczciwy na politykę
Autor komentarza: Matitbg91
Data: 22-03-2014 22:56:13
Pokonał Lenoxa Lwisa który był
w swoim prime bez
najmniejszych problemów,
wygrał każdą runde minimum 2
punktami i to ze złamanym
okiem i żebrem!
*
Czy tylko dla mnie ten gość jest przykry?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-03-2014 01:34 AM

Dobre Joker!!! Moze chce ktos przeczytac uwagi na temat walki Solisa? Prosze:
Autor komentarza: charlesIV
Data: 23-03-2014 01:09:00
Jak cop wroci, w co watpie, moze I ten portal odzyje...


Autor komentarza: charlesIV
Data: 23-03-2014 01:13:05
GGravorka I Andre to byla part z przeszlosci. Nigdy sie nie zgadzali, ale och polemiki byly obledne. Pozniej Andre zmienic sie w copa a reszta to juz historia...


Autor komentarza: charlesIV
Data: 23-03-2014 01:22:57
Jest tutaj wciaz kilku fajnych I rozsadnych userow,ale pewnie jakis Dudas czy innych Niezbyt rozgarniety ich zbanuje, gdyz Beda zbyt inteligentni by tutaj byl rozumiani...
Uwazaj Scumbag, Uwazaj canuck I eksperthino


Autor komentarza: charlesIV
Data: 23-03-2014 01:25:40
Ok, niech zyje szarosc. Niech zyje milan, adekw, joker, matys, stonka buraczana I inni debile...
Bye

BESTIA, masz watpliwosci co stanu zdrowia psychicznego tego pana?:)Calkiem uczciwie oceniajac dochodze po raz koljny do wniosku to jest chory pacjent! Kurw... zyciowa misja siedziec i truc dupe innym ludziom na forach. Gosc na ponad 200 wytypowanych walk bokserskich, pomyslil sie tylko 5 razy(jak stara sie wmowic innym).. Big Grin Big Grin Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Joker - 23-03-2014 08:10 AM

NO KU*WA
Przecież charlesaIV ani razu nie obraziłem,nawet napisałem z nim kilka postów w kulturce a on okazał się takim dwulicowym wężem.Napisał o mnie na głównej moim nickiem z forum-no łotr.Żeby tego było mało to o Tobie BMH zapomniał a to Ciebie nie lubił cytując Twoje posty i dogryzając,nawet założył konto Aleksego żeby go za to propsował.No nie ten pan zepsuł mie niedziele a jeszcze miałem rosół gotować tak teraz to juz Wuj :/.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Pakman - 23-03-2014 08:51 AM

Prawdziwa perełka, po walce Solis vs Thompson

Autor komentarza: jassin
Data: 23-03-2014 00:02:09
Ktos tu kiedys tak sie podniecal fenomenalna kubanska szkola boksu...


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-03-2014 11:38 AM

Hhaha, jak ten debil sie miota za tego bana.Big Grin Temat Solis-Thomposn..:[/i]

Autor komentarza: charlesIV
Z tego co pamietam, to forum to funkcjonowalo dynamicznie tylko wtedy jak pisać tutaj cop. Po jego odejsciu, wszystko legal w gruzach. Na tzw. FORUM jest jeszcze gorzej, gdyz to pole to trolling I imbecyli, ktorzy w kazdym nowym widza copa. Istne ZOO :-)))


Autor komentarza: charlesIV
Data: 23-03-2014 00:50:06
Takie same zdanie o leniwym Kubanczyku jak canuck mial rowniez cop.Szkoda, ze Elite tego forum juz znika z horyzontow.


Autor komentarza: charlesIV
Data: 23-03-2014 00:57:35
Swoja droga, tacy jak Dudas powinni sobie wsadzic palec w dupe, gdyz innych zdolnosci niestety nie maja. Dobrze, ze Furmi jest jeszcze dookola, wiec jest szansa na powrot do przeszlosci


Autor komentarza: charlesIV
Data: 23-03-2014 01:02:16
Eksperthino - z tego co pisaliscie, cop zostal zbanowany? Ja pisalem o sobie, ze nie ma tutaj sensu komentowac, gdyz tylko paru users ma cos do powiedzenia. RESZTA TO CHOLOTA.
IM SORRYITS


Autor komentarza: charlesIV
Data: 23-03-2014 01:08:01
Ja czytalem komentarzy na tym forum tylko poniewaz byl i tutaj tacy jak cop, canuck, clyde22, scumbag, ned, Ygnacio I paru innych. Teraz to tylko szarosc...
Zegnam.


Autor komentarza: charlesIV
Data: 23-03-2014 01:09:00
Jak cop wroci, w co watpie, moze I ten portal odzyje...


Autor komentarza: charlesIV
Data: 23-03-2014 01:19:30
Masz canuck racje. Zwroc jednak uwage na fakt, ze dzieki temu co robił tutaj cop, forum to zylo niesamowita energia. Ja to lubilem gdyz zawsze cos sie dzialo interesujacego. Teraz to dno...


Autor komentarza: charlesIV
Data: 23-03-2014 04:09:42
@bak - typowalismy wiec identycznie, ale twoj najwiekszy kumpel BMH I tak nie bedzie w stanie zrozumiec jak to mozliwe, ze czytasz boks lepiej jak on :-)
Masz racje, Solis is over, ale on byl skonczony juz wczesniej, a wlasciwie Nigdy nie zaistnial.


Hhahaha, nie moge!! Nie ma jak do sniadanka poczytac troche charlesIV. Wysyp cyber-cweli tej wiosny jest przerazacy, a najlepsze, ze niemal wszystko pisze to ten sam duren.Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 23-03-2014 11:58 AM

Niezły ból dupy bije z wypowiedzi mitomana .


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-03-2014 04:11 PM

Autor komentarza: KnockKnock
Data: 23-03-2014 15:12:19

Maidana jest glupi jak but, czuje do niego sympatie bo ciezko pracuje I znokautowal tego blazna Bronera...


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Matys - 23-03-2014 04:24 PM

Pisałem Sanderowi jakiś czas temu (6 marca) w PW o sytuacji z osobą i przykro mi to mówić, ale moje przypuszczenia się sprawdzają.

Matys napisał(a):Musisz zdać sobie sprawę, że [osoba] nie jest zdrowym człowiekiem. I nie piszę tego by mu w jakiś sposób dołożyć. Nie wiem czy to schizofrenik czy co innego, ale zdrowy to on nie jest, dlatego już jakiś czas temu odechciało mi się nawet "znęcać" nad nim. Jeśli zdasz sobie sprawę, że dla niego ta wirtualna rzeczywistość jest niezmiernie ważna, to zaczniesz patrzeć na jego zachowania z politowaniem. Przecież to co on robi to jest książkowy przykład krzyku o zwrócenie uwagi (o pomoc?), facet ma jakieś poważne problemy i jest mi go autentycznie żal, ale niestety to nie miejsce na oddziaływanie terapeutyczne, dlatego uznałem, że najlepsze co dla niego mogę zrobić, to ignorowanie.

W sumie to niedobrze, że zbanowali go na głównej, bo on za chwilę przejdzie jakieś załamanie jeśli nie będzie mógł uprawiać swojej twórczości, a ciężko mu się odnaleźć na anglojęzycznych forach, bo pewnie już znają takie przypadki jak on + płynnie angielskim posługiwać się jeszcze nie umie.

Dodam jeszcze na koniec, że wg IP [osoba] znajduje się w Worcester, które było zawsze "zagłębiem" psychiatrii - http://en.wikipedia.org/wiki/Worcester_State_Hospital
A obecnie mieści się tam stanowy szpital psychiatryczny, który stwarza pacjentom domowe warunki:
http://psychcentral.com/blog/archives/2012/08/29/first-new-state-hospital-for-mental-health-recovery-opens/

Tak więc - ostrożnie z naszym [osoba], nie bądźmy dla niego zbyt ostrzy i przygotujmy się na kolejne załamania, wybuchy, itp.

Publikuję teraz, nie żeby zrobić komuś przykrość czy wyśmiewać, po prostu myślę, że warto przy pisaniu wziąć sobie przed nawias fakt, że osoba po drugiej stronie naprawdę może być chora.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-03-2014 04:33 PM

Wow, z jednej strony to moze sie wydawac dla kogos szokujce, ale z drugiej, to chyba kazdy ogarniety zdawal sobie sprawe w mniejszym, lub wiekszym stopniu, ze to jest chory czlowiek. Nie kazdy kto pisze kontrowersyjnie musi byc szalony, ale sa tu przypadki takich marnych trolli, ze pierwsze co przychodzi na mysl, to wlasnie choroba psychiczna. Inaczej nie umiem wyjasnic calych lat pisania tych samych farmazonow, czy prowokowania debilnych dyskusji. Najlepsze jest, ze taki jak zmieni IP, to mysli, ze nikt sie nie pozna.. Zal mi takich pacjentow.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Pakman - 23-03-2014 06:27 PM

@Matys

Sam kiedyś tak myślałem, ale teraz sądzę, że facetowi się po prostu nudzi. Najłatwiej wszystko usprawiedliwiać chorobą. Pewnie ma jakieś zaburzenia, ale nie uważam aby było to coś szczególnie poważnego.