Forum - BOKSER.ORG
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org (/thread-819.html)



RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 06-08-2014 09:24 AM

Karmcie go dalej. Serio myślicie, że on na te forum nie zagląda? to jest chory człowiek (dosłownie) dajmy mu spokój, niech żyje sobie w swojej rzeczywistości.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 07-08-2014 09:52 PM

Z Facebooka, o wyższości białych nad czarnymi - mocne Big Grin

Dzisiaj boksem rządzi biały-Władimir Kliczko Quillin?! Golovkin go zjada do 5 rundy, Mayweather ? Ucieka przed Pacqauio.. Zreszta pokonał go biały chłopiec -Oscar de la hoya, Hopkins ? Kovalov cieżko go znokatuje, Hernandez unika walk z czołówka Walczy z jakimiś Arslanami... Owszem Rigoundeaux jest wielkim bokserem , ale w wadze kogutów , którą mało kto ogląda .. Zreszta kto przed nim czuje respekt jak przeciętny "90 kilogramowy" Kowalski by mu najebal xd


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Krzych - 10-08-2014 09:10 PM

Czemu wszyscy najwięksi idioci świata uczepili się akurat boksu? Nie ma innych dyscyplin?


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 10-08-2014 09:12 PM

@Krzych
Generalnie wolałbym żebyś się tak do mnie nie zwracał, aczkolwiek nie jestem obrażalski.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Krzych - 11-08-2014 06:47 AM

Generalnie to było to odniesienie do tego co wkleił @Sander.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - redd - 14-08-2014 09:59 AM

Autor komentarza: conceptofpower
Data: 13-08-2014 21:42:47
Jak obiecalem, od czasu do czasu wrzuce cos smiesznego lub glupiutkiego z "forum" co zostalo mi przeslane na moj e-mail. Dzisiaj zostala mi zwrocona uwaga na styl przesmiewcow, ktorzy nagminie uzywaja imion uzytkownikow ze strony glownej, by leczyc swoje kompleksy:


"Sander
Moderator/Pasjonat
******
Liczba postów: 4,981
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 55

Poczytajcie komentarze Nietrzeźwego hahahah"

Hah, na mój mail Big Grin Chyba przez CharlesaIV, lub Ulę1990 Big Grin Przecież wiadomo, że ten nerd - mitoman śledzi to forum, byle tylko pochwalić się swoimi wykopaliskami na głównej Wink


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Sander - 14-08-2014 11:34 AM

Uff... Wyleczyłem kompleks w końcu Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - redd - 07-09-2014 10:00 PM

Przeczytajcie to, bo nie uwierzycie że można być takim głąbem jak @rafaltheo:
http://www.bokser.org/content/2014/09/07/120330/index.jsp

Jak długo siedzę w PL boksnecie to widziałem wiele trolli - od analfabetów, po fanatyków. Ale takiego barana to ja nigdy nie widziałem Big Grin


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Pakman - 08-09-2014 10:41 AM

Ja bym się zupełnie nie zdziwił, gdyby okazało się, że to kolejna reinkarnacja copa.


RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Matys - 08-09-2014 11:36 AM

Nie, co wy macie z tymi reinkarnacjami. Mało kogo stać na to by zupełnie zmienić styl pisania, a już zwłaszcza copa. To jest na 90% zupełnie nowy user, który po prostu niedawno zaczął "poważnie" interesować się boksem (obstawiam, że od walki Szpilka-Jennings) naczytał się o historii boksu, obejrzał parę walk i wyzywa wszystkich od laików. Nie jest to też na pewno bak, bak obecnie pisze pod nickiem @progresywny.

Myślę, że z okazji walki Adamek-Szpilka czeka nas napływ sporej liczby podobnych userów Smile