Forum - BOKSER.ORG
Maciej Sulęcki - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Maciej Sulęcki (/thread-968.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Maciej Sulęcki - Wilczekstepowy - 18-04-2016 12:20 PM

Sulęcki ma wystąpić na gali Fonfary i w końcu dostać "dużą walkę". Od razu się zastanawiam kto to mógłby być dla Maćka? Nie wiem też, co to znaczy "duża walka" w rozumieniu promotorów. Być może schyłkowy Sam Soliman? Od prawie roku ale odpowiednia moneta pewnie by go przekonała do stanięcia oko w oko z Maćkiem ale czy pojedynek z Solimanem to na pewno byłaby duża walka?


RE: Maciej Sulęcki - Wietnam - 18-04-2016 06:40 PM

"Dużą walkę" to znaczy z zawodnikiem który będzie znany z nazwiska
przede wszystkim kibicom boksu, nie będzie to na pewno zawodnik z
pierwszej dziesiątki rankingu, wiadomo też że nie zawalczy z Truaxem
z którym wyrażał chęć konfrontacji, Caleb mierzy się już za 11 dni
z Anthonym Dirrelem,.

Ciężko powiedzieć kto to może być, .

Patrząc jednak na kategorie w której Striczu boksuje,
to ja tu nie widzę jakichkolwiek szans na sukces,
no chyba że Alvarez , Golowkin czy Jacobs
wyemigrują do super średniej, . Wink
Bardzo mocna kategoria.


RE: Maciej Sulęcki - Wilczekstepowy - 21-04-2016 05:46 PM

Ta wiadomość przebija wszystkie dywagacje. Tongue Ponoć obóz Gołowkina jest zainteresowany walką z Maćkiem.


RE: Maciej Sulęcki - Hugo - 21-04-2016 06:05 PM

Jeżeli tak jest, to należy grzecznie odmówić. Chyba, że Sulęcki chce pójść w ślady Proksy.


RE: Maciej Sulęcki - Wit - 21-04-2016 09:14 PM

@Hugo
Jestem dokładnie tego samego zdania.
Grzesiek mógł jeszcze wziąć parę lżejszych walk przed walką z GGG (poszedł na niego po słabych walkach z Hope'em i jakimś Fazekas'em, w której doznał kontuzji dłoni - o ile mnie pamięć nie myli). I podobnie z Sulęckim. Nie miał żadnych walk z lepszymi rywalami, a tu nagle Golovkin. Lepiej się rozwijać swoim torem niż zbierać wpierdziel za trochę więcej kasy. No ale zobaczymy jak się sprawa rozwinie.


RE: Maciej Sulęcki - Wilczekstepowy - 22-04-2016 05:57 PM

Teraz to wiadomo, za szybko. Ale... ku mojemu zaskoczeniu Striczu nie mówi nie. Wink


RE: Maciej Sulęcki - Hugo - 23-04-2016 07:15 AM

Skoro cienias Wade skasuje za walkę z Gołowkinem pół miliona dolarów, to zapewne Sulęcki liczy na co najmniej tyle samo. Za taką kwotę to już chyba warto wyjść nie tylko do Gołowkina, ale nawet do hipopotama.


RE: Maciej Sulęcki - Wietnam - 23-04-2016 10:06 PM

To są przeciwnicy, jakich Giennadij potrzebuje. Nie zapominajmy też o tym, że walka Witalij Kliczko kontra Tomek Adamek miała miejsce w Polsce! Dlaczego Giennadij nie miałby bronić swoich tytułów w waszym kraju? - mówi na kilkadziesiąt godzin przed kolejną walką fenomenu światowych ringów, mistrza WBA/IBF/WBO Giennadija Gołowkina (34-0, 31 KO) generalny manager K2 Promotions, manager GGG - Tom Loeffler.


RE: Maciej Sulęcki - saliman1 - 23-04-2016 10:34 PM

Może ta walka załapie się na coroczną galę w Międzyzdrojach Wink


RE: Maciej Sulęcki - Wietnam - 23-04-2016 10:37 PM

Albo w Brodnicy Wink