Forum - BOKSER.ORG
Maciej Sulęcki - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Maciej Sulęcki (/thread-968.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Maciej Sulęcki - Hugo - 11-05-2016 08:04 AM

Rzeczywiście stylowo są podobni, a Centeno chyba ma mocniejszy cios. Jednak w moim odczuciu Sulęcki jest technicznie lepszy i chyba bardziej elastyczny, jeśli chodzi o sposób boksowania. Myślę, że jeżeli trzeba będzie wywierać presję, to on będzie potrafił to zrobić. Liczę też na jego inteligencję ringową, którą kilka razy pokazał. Dla mnie jest faworytem 70:30.


RE: Maciej Sulęcki - Martin - 11-05-2016 09:10 AM

Sulęcki jeśli chce coś osiągnąć w zawodowym boksie to sorry ale takich rywali jak Centeno to musi pokonać.


RE: Maciej Sulęcki - redd - 17-05-2016 09:42 PM

Cytat:Jest już pewne, że 18 czerwca w hali UIC Pavilion dojdzie do starcia niepokonanych pięściarzy w kategorii średniej. Naprzeciwko siebie staną Maciej Sulęcki (22-0, 7 KO) oraz Hugo Centeno (24-0, 12 KO). Przypomnijmy, że głównym daniem wieczoru podczas gali w Chicago będzie pojedynek Andrzeja Fonfary z Joe Smithem Juniorem.
http://www.boxing.pl/forum/newsy/40618-maciej-sulae-cki-hugo-centeno-oficjalnie-18-czerwca-w-chicago.html

Fajnie, że dojdzie do tej walki. Test dla Maćka - wierzę, że zda go.


RE: Maciej Sulęcki - Wilczekstepowy - 19-06-2016 12:29 PM

Tutaj można obejrzeć walkę Striczu z Centeno.


RE: Maciej Sulęcki - Wilczekstepowy - 19-06-2016 02:20 PM

Teraz chcę walki o tytuł

Fiu fiu, Maciek chyba nie chce już być powoli prowadzony. W rankingu boxreca awansował aż na 10 miejsce, ciekawe jak po tej walce będzie stał w rankingach organizacji. Ale i tak raczej wątpliwe aby w najbliższym czasie dopchał się do któregoś z posiadaczy pasów.


RE: Maciej Sulęcki - Krzych - 19-06-2016 03:24 PM

Nie musi się nigdzie pchać, byle tylko nie schodził już w dół z jakością rywali i zbierał doświadczenie. To że nie ma sensu się od razu rzucać na Golovkinów to chyba jasne.


RE: Maciej Sulęcki - Wilczekstepowy - 19-06-2016 10:15 PM

Gołowkiny nie ale Jacobsony i Saundersy, jak najbardziej się marzą naszemu Maciejowi. Wink Na pewno przyjdzie na nich czas ale chyba jeszcze nie teraz.


RE: Maciej Sulęcki - Hugo - 20-06-2016 06:28 AM

Z jednej strony na title shoty jakby za wcześnie i Sulęcki powinien nabrać jeszcze trochę doświadczenia, ale z drugiej w średniej jest sporo bokserów na dorobku w podobnej sytuacji do Polaka (Churcydze, Chytrow, Derewianczenko, Brant, Castano, Fox, bracia Falcao, Murata) i trzeba się w tym towarzystwie trochę porozpychać, żeby nie dać się zepchnąć na jakiś boczny tor. Może więc Sulęcki powinien celować w pasek interim będący w posiadaniu Alfonso Blanco? Inna sensowna opcja to walka z kimś doświadczonym i znanym (Mora, Soliman, Stevens).


RE: Maciej Sulęcki - Wilczekstepowy - 28-08-2016 11:42 PM

Ciekawy wywiad z Sulęckim: tutaj

(20-06-2016 06:28 AM)Sulęcki napisał(a):  Na Gołowkina potrzebuję dwie, trzy walki. Tak myślę. Ale tak jak mówisz, Lemieux i Jacobs; uważam, że są w moim zasięgu. Z tym, że w przypadku walki z Lemieux mógłby to być konflikt interesów, boksuje on na HBO. Ale myślę, że Lemieux i Jacobs na dziś są w moim zasięgu.

Jak uważacie, jak mierzy Striczu? Wysoko czy za wysoko, jak na ten etap kariery?


RE: Maciej Sulęcki - Wit - 29-08-2016 10:53 AM

Ja Sulęckiego "nie znam". Big Grin Skazywałem go na klęskę z Proksą, a on go wypykał jak jakiegoś bumobija z Argentyny. Jak dla mnie jest to bokser jeszcze troszkę niesprawdzony. Ostatnia walka z Centeno napawa optymizmem, ale poza tą walką i tą z Grześkiem (który okazał się mocno schyłkowy), to Striczu dalej jest trochę niewiadomą. Chyba uważam, że przydałaby się jeszcze jedna walka przed Lemieux / Jacobs'em z jakimś doświadczonym zawodnikiem.