Forum - BOKSER.ORG
Od Petera - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: Offtop (/forum-33.html)
+--- Dział: Offtop (/forum-34.html)
+---- Dział: Inne (/forum-25.html)
+---- Wątek: Od Petera (/thread-973.html)



Od Petera - Pakman - 26-02-2013 05:00 PM

Wiadomość dla użytkowników, którą przekazał mi zbanowany PeterManfredo:

WitamTongue na forum tutaj już nie wrócę. Czas do końca bana to żart jakiś. Takich wyroków przestępcy nie dostająTongue kont nowych nie zakładam także spokojnie. Ruch na forum słaby niestety. Ale paru Was pisze nadal Tongue
I mam pytanie do modera : mógłbym pisać cotygodniowe felietony?Tongue o świecie boksu i wydarzeń z forum? Tak z tylnego siedzeniaTongue mail do kontaktu : crisl1916l@o2.pl



pozdrawiam.


RE: Od Petera - BESTIA - 26-02-2013 05:18 PM

Napisałem już do petera i Maynarda i zobaczymy jak się sprawa rozwiąże.


RE: Od Petera - Pakman - 26-02-2013 06:43 PM

@Bestia

Peter prosi o sprawdzenie przez Ciebie maila.


RE: Od Petera - Jerome - 26-02-2013 07:52 PM

Proponuję ankietę dla użytkowników w tej sprawie.

Peter interesuje się "moim" zasięgiem kategorii wagowych i chętnie bym go poczytał od czasu do czasu.


RE: Od Petera - BMH - 27-02-2013 12:49 AM

A ja jak nie lubie roztrzasac takich rzeczy, tak Peter mnie irytuje juz od jakiegos czasu, bo piszemy na jednym portalu.. najpierw jedzie po orgu za pomoca innego forum, robi jakas anty reklame, choc nikt nie poruszal takiego tematu, a potem wysyla mi wiadomosci zebym w jego imieniu cos tu przekazywal. Odpisalem mu dzis, ze w*rwia mnie taka postawa, i zeby dal mi spokoj i nie zawracal wiecej gitary.
Czy bedzie tu pisal, czy nie, jest mi zupelnie bez roznicy, bo ja i tak na ogol nie czytam jego posto. Jezeli to co on pisze jest warte uwagi, to sam jestem za tym, by sobie pisal, co mi tam... robie to dla innych, bo pewnie ma tu znajomych. Jednak jak na poczatku bylem przeciwny banowi(w sumie mam podobne zdanie do dzis)-co nawet napisalem, bo dla mnie ta cala sprawa z banem, byla wyolbrzymiona, tak teraz mam ciezko wy*ebane, czy on tu jest, czy nie.. niech dalej placze, czy ocenia, byle juz do mnie nie pisal wiadomosci. Tak podnioslo mi to cisnienie, i postanowilem w niezbyt kulturalny sposob to wyrazic, bo wole walic prosto z mostu, niz za plecami w wiadomosciach pisac glupoty z gosciam co najwyrazniej jeszcze nie dorosl, a zdanie zmiania co "piec minut" jak baba w ciazy.

"ORG to największe skupisko trolli i gimbusów na tej planecie."

Dodam jednak, ze nie tylko Orgowi sie dostalo, ale tez innym portalom o tematyce bokserskiej.
Tak, to jego zdanie slowo w slowo... az dziw bierze, ze nagle ma ochote pisac dla "gimbusow" i "trolli". Mowilem ci Manfredo(zwrocilem uwage od razu pod tamtym postem), ze takie zagrywki mnie irytuja, i tak jak napisalem ci w wiadomosci, tak tez zrobilem. Nara!


RE: Od Petera - RSC-2 - 27-02-2013 07:26 AM

Może i w treści tego postu jest dużo racji.

Ale zdradzanie na forum treści czyjeś prywatnej korespondencji bez jego zgody jest bardzo poważnym naruszeniem dobrych obyczajów.
Takie sprawy wyjaśnia się na priv.

Tajemnica korespondencji to rzecz święta, bo to tak jakbyś otworzył czyjś list i publicznie w jego obecności go czytał.

Ktoś kto napisał do ciebie list miał nadzieję ,że zostanie to miedzy wami. Obdarzył Cię pewnym zaufaniem.
A teraz widzi jak bardzo sie mylił.


RE: Od Petera - BMH - 27-02-2013 10:13 AM

Jakim zaufaniem? A co ja przepisalem tu cala tresc wiadomosc od niego, czy jak? Dalem do zrozumienia, ze chcial bym cos w jego imieniu przekazal, i to tyle co napisalem o tresci tych wiadomosci!!
Ja juz nie raz mu dawalem do zrozumienia, i ostrzegalem go, zeby nie robil z siebie ofiary, a jednoczesnie, zeby nie zachowywal sie jak gowniarz, bo robienie antyreklamy tego, czy innego portalu z ktorego zostal usuniety, zakrawa na smiesznosc. Jak juz pisalem, mam ciezko wy*ebane w takich Peterow, i juz nie raz zwracalem mu uwage na tego typu posty.

Ty jestes adwokatem? Pisz chlopie wiecej o boksie, a mniej o Peterach, reputacji, czy innych sprawach.. a zreszta rob jak chcesz, z mojej stront temat skonczony.


RE: Od Petera - RSC-2 - 27-02-2013 05:05 PM

@BMH

Chciałem Ci jeszcze tylko wyjaśnić pewną sprawę.

Ja nie jestem adwokatem Petera.
Ja nawet nie bronię Petera , bo go ani nie znam ,ani nigdy z nim nie gadałem.
Być może, że ma on całkiem inne poglądy niż ja i przy zetknięciu na forum doszłoby miedzy nami do sprzeczki, bo moje poglądy są niepopularne.

Ale ja bronię i opisuję pewną sytuację jaka zaistniała na forum.
Doszło do sytuacji kuriozalnej i niespotykanej na normalnym forum i dlatego o tym piszę.
I nie ważne czy ofiarą tej sytuacji jest Peter czy byłbyś nawet Ty.

A Ciebie goowno obchodzi ile ja piszę o boksie a ile o innych sprawach.
Przez takich jak Ty jest ta cała sytuacja , bo swoje prywatne sprawy i porachunki spoza forum załatwiają przy pomocy moderatora.


RE: Od Petera - BMH - 27-02-2013 05:14 PM

"...a zreszta rob jak chcesz, z mojej stront temat skonczony."


RE: Od Petera - Maynard - 03-03-2013 10:28 AM

Jestem zdecydowanie przeciwny jakiemukolwiek skracaniu bana tego człowieka. Mało się tu ostatnio udzielam, ale skoro już mnie wywołano...

A felietony? Ciekawe skąd je tym razem skopiuje?