Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alarm! Cop na forum!
06-08-2013, 02:52 PM
Post: #31
Bug RE: Alarm! Cop na forum!
(06-08-2013 02:37 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Mi się po prostu wydaje, że ula1990 to nie cop.
No to zachowaj to dla siebie, albo chociaż przedstaw podstawy takiej pozycji. Zwłaszcza, że cały org od razu zauważył, że ula1990 to stary dobry cop, który dodatkowo ujawnił zaburzenia w sferze płciowej.

Przy okazji - czy F2F został zbanowany?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-08-2013, 02:57 PM
Post: #32
RE: Alarm! Cop na forum!
Ja jestem na 95% pewien, że ula1990 to cop i na 100%, że F2F to jego kolejne wcielenie. Styl jest dokładnie ten sam. Używanie zawiłego słownictwa w celu zwrócenia na siebie uwagi. Kreowanie własnej osoby na nie wiadomo kogo, obrażanie innych userów. Do tego kurczowe trzymanie się jednej teorii, mimo, że już dawno temu okazała się błędna, no i bezgraniczna miłość do Adamka. Zresztą cop sam się zdemaskował:

Autor komentarza: ula1990
Data: 04-08-2013 21:15:05
wariat, czego ty chcesz? Bym POWIEDZIAL, iz jestem copem czy moze, ze dla niego pracuje? Cokolwiek ci pasuje, potwierdzam, a teraz powrot do boksu.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-08-2013, 03:55 PM
Post: #33
RE: Alarm! Cop na forum!
@Metzger
Czyli o tym, że ktoś podejrzewa iż Ula1990 można pisać, ale o tym, że ktoś uważa, że to nie cop już nie i trzeba to zachować dla siebie, widzisz Ty w ogóle co napisałeś? nie masz ani Ty ani inni żadnych podstaw ani dowodów, że to cop. Chyba, że jesteś jakimś wróżbitą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-08-2013, 05:57 PM
Post: #34
RE: Alarm! Cop na forum!
Trzeba być idiotą, żeby nie widzieć, że cop teraz przebiera się za ulę Smile Bez urazy, ale po prostu tak jest Smile On wali po prostu takimi samymi skryptami niczym pracownik call center i to słaby i do tego naprawdę nie trzeba biegłego. Ja tylko czekam aż jakiś nowy user zacznie się do niego zalecać albo może copula zacznie kogoś podrywać, hehe Wink)
F2F to rocznik '90 chłopak z USA, Ula to rocznik '90 z USA, oboje boksem interesują się od niedawna, ale oczywiście wiedzą, że boks to przede wszystkim biznes, chodzą na duże gale bokserskie i wciskają te same kity co cop, tym samym językiem, tylko teraz są już dumnymi Polakami a nie 40-letnim copem, który jest rodowitym Amerykaninem i sam się ot tak nauczył polskiego Wink

Na razie się z tego śmieję, mam tylko po prostu nadzieję, że nie będzie spamował we wszystkich tematach na siłę szukając rozmówców.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-08-2013, 06:44 PM
Post: #35
Bug RE: Alarm! Cop na forum!
(06-08-2013 03:55 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Czyli o tym, że ktoś podejrzewa iż Ula1990 można pisać, ale o tym, że ktoś uważa, że to nie cop już nie i trzeba to zachować dla siebie, widzisz Ty w ogóle co napisałeś?
Spokojnie. Nie denerwuj się. Miałem na myśli, że masz zachować dla siebie taki spam jak tu http://forum.bokser.org/thread-1134-post...l#pid25487

Ja też mogę napisać, że:
ula to cop
ula to nie cop
ula to Ula Radwańska
AFPL to Radosław K.

Ale bez argumentów to będzie zwykłym spamem.


(06-08-2013 03:55 PM)AdamekFightPL napisał(a):  nie masz ani Ty ani inni żadnych podstaw ani dowodów, że to cop. Chyba, że jesteś jakimś wróżbitą.
Dowodów oczywiście nie ma chyba że redakcja sprawdzi IP (choć redakcja raczej nie jest zainteresowana w usuwaniu copa). Ale cop miał bardzo charakterystyczny styl pisania i trzeba być ŚLEPYM, aby nie zauważyć tego samego stylu u F2F i uli1990. Poza tym wszyscy piszą bez polskich znaków, a ich konta pojawiały się kolejno jedno po tym jak poprzednie znikało. Swoją drogą z tego co pamiętam to cop Ciebie lubił (a raczej traktował jako jednego ze swoich wyznawców) więc stąd pewnie Twój sentyment do niego (poza wspólnym idolem).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-08-2013, 06:57 PM
Post: #36
RE: Alarm! Cop na forum!
AFPL to członek tzw. "klubu copa", czyli kolesi którzy wielokrotnie pisali, że Adamek odbierze pas Witkowi (hahaha). Teraz musi bronić towarzysza (teraz już towarzyszkę) niedoli, bo wstyd ich zżera potworny.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-08-2013, 08:06 PM
Post: #37
RE: Alarm! Cop na forum!
@ManagerSilnego
Eggzakli dude! klub copa jest SPOKO, melanż, koks, alkohol, kobiety, walki w klatkach przy pomocy paletek do ping ponga, jest gites. Wszyscy mówimy tam z angielskim akcentem dude. Jest bjutiful, wpadaj w najbliższą sobotę jak chcesz będziemy robić grupową onanizacje przy pomocy korkociągów oglądając walki Adamka z Briggsem...lol.... Peace!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości