Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucjan Trela
17-07-2013, 02:34 PM
Post: #1
Lucjan Trela
Przedstawiać tego pana chyba nie muszę bo jest to wybitny Polski pięściarz który jako jedyny 1968 r. na olimpiadzie w Meksyku przegrał na punkty zawodowym mistrzem świata Amerykaninem George'em Foremanem. O tamtym przebiegu walki możemy spekulować ponieważ nie spotkałem się z zapisem wideo ale na podstawie opowiadań ludzi którzy ta walkę widzieli była ona dosyć wyrównana.Teraz moja prośba do użytkowników forum abyśmy przybliżyli jego historie i kontynuowali ten watek jakimiś ciekawostkami z jego kariery (może ktoś posiada zapisane jego walki wideo). Z czasem postaram się dodać coś od siebie lecz muszę głębiej poszperać w literaturze ponieważ mało wiem o tym panu a dowiedziałem się o nim przypadkowo od swojego trenera.Jestem ciekaw jego stylu walki bo jak na te 172 cm wzrostu dosięgał takich drągali jak wspomniany wyżej Foreman. Jak na wagę ciężką był bardzo mały co w dzisiejszych czasach nie jest spotykane a na pewno by zaszokowało wszystkich kibiców tego sportu.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i czekam na ciekawe watki w tym temacie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 04:18 PM
Post: #2
RE: Lucjan Trela
O samym Treli wiem tyle to nic, ale przypomniało mi się to.

http://youtu.be/_m1-IEWmBF0?t=45s
Skoro mówisz, że Trela miał 172 cm, to trochę mi to rozjaśniło obraz sytuacji.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości