Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ranking filmowy forum.bokser.pl
15-08-2013, 10:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2013 10:38 PM przez Matys.)
Post: #21
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl
Jeśli chodzi o seriale, to generalnie szukam rozrywki i oglądam te komediowe, zaczęło się od "Przyjaciół", których wszystkie sezony obejrzałem ze 3 razy.
Polecam także:
"That '70s Show"
"How I Met Your Mother"
"The Big Bang Theory"
+ znany pewnie wszystkim "Walking Dead".

Tak na szybko, bo pochłaniam bardzo duże ilości filmów, więc to co kojarzę:

Filmy Gangsterskie
Ojciec Chrzestny 1 i 2, Goodfellas (!), Once Upon a Time in America, Scarface, Reservoire Dogs, Pulp Fiction, American Gangster...

Komedia
Untouchables (!!!), Forrest Gump, Filmy Monty Pythona - Life of Brian, ten z Graalem, Kac Vegas też niezły + mój ulubiony gatunek - Czarna komedia (komedia kryminalna) -> Snatch (!), Lucky Number Slevin, Big Nothing, Four Rooms, Lock Stock And Two Smoking Barrels, Big Lebowski, 7 Psychopatów, Święci z Bostonu.

Sci-Fi (też ulubiony gatunek) - Oblivion (niezły),Moon, Incepcja, Matrix, Mechaniczna Pomarańcza, Efekt Motyla, Limitless, Equilibrium, Gattaca, 12 małp, Book of Eli, Droga (postapokaliptyczne, mniam), Truman Show, V jak Vendetta, The Island, K-PAX

A generalnie ulubione filmy - twórczość Tarantino, oprócz tych które już się pojawiły wyżej - Django, Bękarty Wojny, poza tym - Fight Club (!!!), Lot nad Kukułczym Gniazdem (!!), Trainspotting, z takich starszych "noire" - Harder They Fall i Somebody Up There Likes me (oba bokserskie), a także 12 Angry Men, oczywiście Skazani na Shawshank też świetny film, bardzo, bardzo polecam Se7en (świetna obsada i w ogóle całość), Sleepers też dobry film, 21 Gramów i jeszcze pewnie sporo...
W ogóle lubię, gdy film jest "ryjący banię" Wink typu Fight Club, Memento (!), Donnie Darko, Mechanik, Wyspa Tajemnic, itp.

Generalnie mam tak, że jakiś aktor/aktorka, ewentualnie reżyser mi przypadnie do gustu i lecę wtedy całą jego filmografię Smile Brad Pitt, Morgan Freeman, Jack Nicholson, De Niro, Al Pacino, Edward Norton, Tom Hanks, Christian Bale, to generalnie aktorzy, którzy kojarzą mi się z dobrymi filmami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2013, 11:46 AM
Post: #22
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl
Widzieliscie film przekręt ?

Kurde za każdym razem kiedy miałem okazje go obejrzeć rezygnowałem a jest świetny. Nawet lepszy od "porachunki" a podobnego filmu szukałem.
Zna ktoś jeszcze coś z tego worka?Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2013, 11:49 AM
Post: #23
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl
(12-09-2013 11:46 AM)RoyJonesJr napisał(a):  Widzieliscie film przekręt ?

Kurde za każdym razem kiedy miałem okazje go obejrzeć rezygnowałem a jest świetny. Nawet lepszy od "porachunki" a podobnego filmu szukałem.
Zna ktoś jeszcze coś z tego worka?Big Grin

Cytat:-> Snatch (!), Lucky Number Slevin, Big Nothing, Four Rooms, Lock Stock And Two Smoking Barrels, Big Lebowski, 7 Psychopatów, Święci z Bostonu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2013, 12:55 PM
Post: #24
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl
Zauważyłem wcześniej Big Grin
ale dzięki .Wink

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2013, 08:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2013 08:59 PM przez BMH.)
Post: #25
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl
Ostatnio trafilem na fajna komedie-"Millerowie", jak ktos sie chce posmiac, to smialo, bo filma da ku temu okazje.Wink Skonczylem tez serial "Dexter" i musze przynac, ze jest to najciekawszy serial jaki mialem okazje ogladac. Mialem kilka dni temu okazje zobaczyc film "World War Z" z Pittem i rowniez jest to film godny polecenia.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2013, 02:24 PM
Post: #26
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl
Ja ostatnio oglądam serial Gra o Tron. Oglądałam też Dextera i muszę przyznać, że GOT mnie bardziej wciągnełaSmile
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2013, 02:49 PM
Post: #27
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl
Gra o tron, lepsza od Dextera? Wow, musze chyba to sprawdzic, bo Dexter zrobil na mnie niesamowite wraznie. Wczoraj skonczylem ogladac cala serie Soprano... jak ktos lubi takie klimaty, to warte zalukania. Jako kolejny serial wybralem(znajomy polecil)"zakazane imperium"... czasy prohibicji, mafia i te sprawy.Wink Skoncze ogladac "Boardwalk Empire", to zarzucer moze ta GOT, ewentualnie Breaking Bad, bo duzo ludzi zachwala te dwie produkcje.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2013, 04:51 PM
Post: #28
RE: ranking filmowy forum.bokser.pl
Niedawno wybrałem się na horror pt. "Istnienie". Film twórców "Cube'a". Gorąco nie polecam chyba, że ktoś ma problemy z bezsennością. Tak monotonnego i przewidywalnego filmu dawno nie widziałem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości