Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Disco Polo
10-01-2012, 01:17 PM
Post: #11
RE: Disco Polo


Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2012, 11:36 PM
Post: #12
RE: Disco Polo
Uuuulala,to zdecydowanie nie moje rejony muzyczne,ale po wódzie....

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2013, 01:14 AM
Post: #13
RE: Disco Polo
Temat nieaktywny już prawie 2 lata? Niemożliwe, czyż nie ma wśród nas miłośników tego pięknego i szlachetnego gatunku muzyki? Warto odświeżyć, ponieważ przez 2 lata powstały kolejne niezapomniane hity! Dla mnie ta muzyka płynie z duszy człowieka, ukazuje jego wewnętrzne przeżycia, jego przenikliwe spojrzenia na rzeczywistość nieraz szarą i burą, ale zauważcie, muzycy disco polo zawsze starają się pokazać jakieś pozytywne wartości, zawsze próbują choć odrobnę szczęścia wyłonić wśród tych odpadów ludzkich myśli, zmartwień i problemów.
Przykład? Mógłbym sypać wieloma, wylatywały by one jak z rękawa, ale podam tylko jeden przykład. Przykład najdobitniejszy. Miłego słuchania!


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2013, 01:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2013 01:54 AM przez Splint3rPL.)
Post: #14
RE: Disco Polo
No wreszcie ktoś wrzucił jakąś dobrą muzę. Ja od siebie polecę jeszcze taki oto klasyk:



Należy tu docenić zarówno głęboką warstwę muzyczną, jak i kapitalnie zrealizowany teledysk. Tak się tworzy historia polskiej muzyki.

A tak serio, disco polo drażni mnie jak jasna cholera. Mój organizm po prostu tego nie toleruje i już. Tzn. toleruje, ale tylko w stanie, gdy toleruje już właściwie wszystko. Wtedy to nawet nie wiadomo skąd znam wszystkie teksty... albo mi się wydaje, że znam.

EDIT/
Jeszcze o tym sobie przypomniałem. Tak się robi kampanię wyborczą!



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 12:11 AM
Post: #15
RE: Disco Polo
Nikt nie słucha a każdy zna Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2013, 06:10 PM
Post: #16
RE: Disco Polo
Cytat:dobrego disco

Te słowa NIGDY NIE POWINNY ZNALEŹĆ SIĘ OBOK SIEBIETongue Toż to typowy OKSYMORON...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 01:29 PM
Post: #17
Video RE: Disco Polo
podoba się, nawet pieskom http://www.youtube.com/watch?v=JfiiMRsrNJs
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2013, 01:41 PM
Post: #18
RE: Disco Polo
Fenomen disco polo: nikt nie słucha każdy umie zaucić i zna slowa. Poza tym najlepsza muzyka do zabawy po wódce Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości