Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
27-09-2013, 01:03 PM
Post: #61
Bug RE: Wasze ulubione gry !
(27-09-2013 12:35 PM)RedHawk napisał(a):  Pewnie, że nie pójdą.
Ale kicha. Wyobraźcie sobie, że ktoś uzbierał w ciągu kilku lat dużą kolekcję gier na PS3, potem chce kupić PS4, ale musi też zachować starą konsolę, aby grać w stare gry.

Ale właśnie wyczytałem, że za niewielką opłatą będzie można aktualizować gry z PS3 na PS4.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 04:28 PM
Post: #62
RE: Wasze ulubione gry !
Ja bym czekał za PS 4, konsolka będzie ,lepsza ,mocniejsza , a tytuły w krótkim odstępie czasowym na pewno się pojawią .Cena ma wynosić 1700-1800 pln , a wystarczy Ci na wiele dłużej niż PS3.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 05:09 PM
Post: #63
RE: Wasze ulubione gry !
@Krychu
Zawsze mogę kupić PS3 i sprzedać Big Grin poza tym zapewne gdy wyjdzie PS4 to po kilku tygodniach cena PS3 zmaleje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 07:13 PM
Post: #64
RE: Wasze ulubione gry !
Jako, ze mam juz swoje lata, wiec ostatnim czasy nie gram za wiele(chyba, ze wpadnie w odwiedziny Junior, to nadrabiam), ale mam wielki sentyment do takich gier jak(kolejnosc dowolna):
ps2
-GTA SA. Klimat lat 90, w glosnikach Dr.Dre, Snoop, czy Eazy E, jak dla mnie bomba. Nie jest to rozrywaka na tydzien, lub dwa, zeby zaliczyc wszystkie misje podstawowe jak i dodatkwoe, to trzeba poswieciec duzo dni grania.
-Manhunt 1 i 2 Dosyc brutalna, a ja nie pogardze czyms takim.
-Suffering 1 i 2 Podobnie jak wyzej, choc tu inny rodzaj przeciwnikow.
-Tenchu: Fatal Shadows i Wrath of Heaven
-God of war 1 i 2 Klasyk, klimaty Greckich Bogow i herosow to jest to.
-Spartan total warrior. Nie jest to gra na poziomie GOW, ale ja lubie takie klimaty.
-Residen evil 4. Gra jest mega, jak gralem pierwszy raz, to duzo bardziej sie jaralem ta gra, niz kazdym horrorem jaki ogladalem.

Wiadomka, jak wpadali znajomi, to fifa, fight night etc. generalnie gry, gdzie dobrze jest pograc w kilka osob.

PS3 nie posiadam, ale mialem okazje cos tam pograc.
-GOW III
-UFC
-Fight Night

Jak sprawie sobie na wlasnosc psIII, to naturalnie z zamiarem przejscia GTA V, bo jak malolat mi pokazal na jutubie jak to wyglada i jak rozbudowany jest caly gierkowy swiat, to bardzo mi sie spodobala.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 10:48 AM
Post: #65
RE: Wasze ulubione gry !
Jak dla mnie najbardziej klimatyczna część GTA to Vice City.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 11:01 AM
Post: #66
RE: Wasze ulubione gry !
(27-09-2013 12:21 PM)RedHawk napisał(a):  @Splinter
Czyli mówisz, że PS3 jest lepszy od Xboxa? czyli jak kupię PS3 to od razu mam neta i mogę przez niego grać? nie muszę kupować żadnych dodatków itd? w sumie wydaje mi się, że PS3 ma lepszą grafikę niż Xbox, nie uważasz? w końcu jest to konsola kilka lat młodsza od X'a. No, ale jest jeden minus, Xboxa można było przerobić, PS3 nie.

Jeżeli jesteś posiadaczem xboxa i chcesz pograć przez sieć, nie wystarczy podpiąć do konsoli kabla. Trzeba jeszcze wykupić od Microsoftu abonament. W przypadku ps3 wszystkie funkcje sieciowe są darmowe.
Jeśli chodzi o jakość grafiki, gry multiplatformowe wyglądają niemal identycznie na obydwu konsolach. W ps3 drzemie większa moc niż w xboxie 360, ale inna jest struktura samego sprzętu. Xbox jest bardziej jak PC. Deweloperzy twierdzą, że na konsolę Sony gry tworzy się po prostu trudniej. Moc ps3ki widać w "ekskluziwach" typu Uncharted 3, czy Killzone 3. Są to gry tworzone tylko i wyłącznie z myślą o ps3 i wyglądają fenomenalnie.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 05:47 PM
Post: #67
RE: Wasze ulubione gry !
@Splinter
Czyli reasumując w bezpośrednim starciu PS3 vs Xbox Sony wygrywa przez MD?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 06:16 PM
Post: #68
RE: Wasze ulubione gry !
Według mnie tak. Więcej plusów jest po stronie konsolki Sony.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 06:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2013 06:42 PM przez RedHawk.)
Post: #69
RE: Wasze ulubione gry !
Dziwne, że nikt nie wspomniał o kultowej serii najpopularniejszej gry wyścigowej Need for Speed Big Grin chociaż moim zdaniem ta seria skończyła się na Carbonie.

Btw. już wkrótce film NFS Big Grin


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 06:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2013 06:47 PM przez KrychuTMT.)
Post: #70
RE: Wasze ulubione gry !
[Obrazek: 2dhhhe8.jpg]

Nowy "wynalazek" od Sony Big Grin Kosztować ma około 350 pln
Ciekawi mnie na jakim poziomie graficznym będą gry na Vite TV o.o

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości