Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
07-10-2013, 03:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2013 03:50 PM przez Splint3rPL.)
Post: #121
RE: Wasze ulubione gry !
(06-10-2013 03:21 PM)RedHawk napisał(a):  @Splinter
Znalazłem fajną ofertę http://www.neonet.pl/konsola_ps3_500gb_gta_5.html
Slimka, 500 GB + GTA 5 (wartość 220 zł) za 1300 zł.

Hmm... Kupując na muve.pl wyjdzie Ci taniej.
PS3 Super Slim 500 GB - http://muve.pl/playstation-3/konsole/son...00-gb/6704
GTA V + DLC - http://muve.pl/playstation-3/akcja/grand...v-ps3/4245
Łącznie 1148,99.

Różnica w cenie nie jest kosmiczna, ale za te 151 zł możesz już kupić kolejną grę. Np. FN: Champion : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 03:58 PM
Post: #122
RE: Wasze ulubione gry !
@Splinter
W sumie racja, ale to jest super slim, a słyszałem, że super slim jest gorsze od zwykłego slim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 08:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2013 09:00 PM przez Splint3rPL.)
Post: #123
RE: Wasze ulubione gry !
(07-10-2013 03:58 PM)RedHawk napisał(a):  @Splinter
W sumie racja, ale to jest super slim, a słyszałem, że super slim jest gorsze od zwykłego slim.

Ale ten link, który podałeś to też super slim (przynajmniej patrząc na zdjęcie). Wiesz, konsola jest w sumie ta sama, po prostu mniejsza i inaczej się wkłada płyty. Teraz ciężko będzie Ci znaleźć zwykłego slima. Ja też musiałem się trochę nałazić po sklepach.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 09:09 PM
Post: #124
RE: Wasze ulubione gry !
Super slim ma strasznie tandetną i delikatną obudowę , więc trzeba z nim uważać .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 08:05 AM
Post: #125
RE: Wasze ulubione gry !
@Splinter
Link, który podałem jest do zwykłego Slima przynajmniej tak jest napisane w opisie. PS3 Slim, a nie PS3 Super Slim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 08:46 AM
Post: #126
RE: Wasze ulubione gry !
Faktycznie, w opisie jest PS3 Slim, ale na zdjęciu pokazali Super Slim. Chyba jednak opis jest bardziej wiarygodny. Jeżeli to 150 zł nie robi Ci różnicy, to bierz. Ja też bym chyba dołożył, bo Super Slim mi się za bardzo nie podoba i sprawia wrażenie dość tandetnej.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 01:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2013 01:19 PM przez Matys.)
Post: #127
RE: Wasze ulubione gry !
Jak ma dysk 500 to jest Super Slim. Ja zdążyłem kupić miesiąc temu zwykłego Slima 320GB + kabel HDMI gratis za 799 w sklepie internetowym siglo.pl, ale z tego co później patrzyłem to rozeszło się to na pniu, a po paru dniach sprzedawali już po 899. Jak łatwo sprawdzić w ceneo, tę 500tkę super slim można kupić już za 899: http://www.solpol.pl/pl/konsola-playstat...00-gb.html (wysyłka gratis), to jednak 400 złotych różnicy w porównaniu do tej oferty neonetu. Nawet jak dodać GTA, to i tak dwie stówy jeszcze zostają.

Specjalnie szukałem tego wcześniejszego Slima bo jest solidniej wykonany i generalnie sprawdzony, ale jak napisał Splint3rPL, teraz o niego ciężko . Zawsze można też poszukać używek w okolicy (allegro, tablica.pl), sporo osób ma tę konsolę z jakiegoś prezentu odpaloną tylko kilka razy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 02:37 PM
Post: #128
RE: Wasze ulubione gry !
Nie wiem czy przykladanie wagi do obudowy jest az tak wazne Wink
Jak o kazdy sprzet trzeba dbac i delikatna obudowa to nie powinien byc argument przeciw. Przez chwile mialem wersje slim, normalnie mam te pierwsza najwieksza i szczerze roznic nie odczulem: ni to sie mocniej nie grzalo ani nic. Moze kwestia pojedynczych egzemplarzy?
Tak czy siak wiem ze Xbox One wyglada smiesznie jako magnetowid, ale konsola ma dzialac a nie wygladac: ja bym sie kierowal przede wszystkim cena przy zakupie.


Co do tematu: oczywiscie Fight Night, w moim przypadku round 4, duzo cierpliwosci mnie nauczyla gdy bylem zoltodziobem.
Do tego FIFA 13, mam prywatna zasade ze kupuje gry z tego cyklu co dwa lata i robie to przy nieparzystych numerkach.
Do tego Dragon Age i Deus Ex: HR.

Na kompie ze wzgledu na to ze to piecioletni dziadzio laptop to pykam tylko w strategie ( Rise of Nations, najlepsza odslona HoMM czyli "piatka") i w klasyki w stylu Fallout, Planescape: Torment, Baldursy itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 11:15 PM
Post: #129
RE: Wasze ulubione gry !
http://www.gram.pl/news/2013/10/28/tworc...tion.shtml Czyżby coś nowego w CoD?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2013, 05:56 PM
Post: #130
RE: Wasze ulubione gry !
Gra ktoś z Was w F1?
Mocno wciągająca i realistyczna rozgrywka. Mam nam myśli wersję od EA a rocznik 2008 mam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości