Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
14-02-2014, 10:09 PM
Post: #161
RE: Wasze ulubione gry !
Na grafice GeForce gt 430 zagram w Fifę 14 czy będzie zamulać???

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2014, 10:14 PM
Post: #162
RE: Wasze ulubione gry !
@BESTIA
Zamulać może również przez słaby procesor czy małą ilość pamięci ram, sama dobra karta graficzna nie wystarczy Big Grin

@Krychu
Po pewnym czasie wkurzać będzie Cie fakt, że nawet na poziomie trudności GOAT będziesz spokojnie radził sobie z przeciwnikami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2014, 10:40 PM
Post: #163
RE: Wasze ulubione gry !
RedHawk
karta graficzna to najsłabszy punkt mojego kompa, o procek i ramy nie muszę się martwić.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 10:08 PM
Post: #164
RE: Wasze ulubione gry !
Ostatnio miałem pewien "kryzys" jeśli chodzi o gry. Granie po prostu zaczęło mnie nudzić. Próbowałem wręcz zmusić się do ukończenia nowego Call of Duty i nic z tego. Wyłączałem zawsze po 15 minutach. Myślałem, że może wyrosłem... Ale to nie to.
3 dni temu zainstalowałem sobie The Walking Dead i ta produkcja po prostu powaliła mnie na kolana. Chyba żadna gra nie postawiła mnie do tej pory przed tak trudnymi decyzjami, żadna nie wywołała u mnie wyrzutów sumienia, z żadnym bohaterem nie zżyłem się tak, jak z ze swoją grupą w TWD. W sumie określenie "gra" nie najlepiej tutaj pasuje. To raczej interaktywny film. Momentami siedziałem z rozdziawioną paszczą i patrzyłem na to, co wymyślili scenarzyści. Naprawdę, jeżeli nie przepadacie za grami wideo, ale lubicie dobre historie, dajcie The Walking Dead szansę. Ukończenie tej produkcji to żaden problem, ale nie o poziom trudności tu chodzi. Tu chodzi o podejmowanie trudnych decyzji, które naprawdę mają wpływ na przebieg fabuły. Okazało się, że nie tyle wyrosłem z gier wideo, co raczej z bezmyślnego strzelania do wszystkiego co się rusza. Polecam!

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 11:22 PM
Post: #165
RE: Wasze ulubione gry !
Grał ktoś w Killzone 2/3 ? Fajne gierki czy raczej lipa ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 06:26 AM
Post: #166
RE: Wasze ulubione gry !
Krychu
Ja męczyłem killzone(1) na ps2 i polecam,słyszałem że dwójka to straszny rozpi*rdol(pozytywnie) Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2014, 10:37 PM
Post: #167
RE: Wasze ulubione gry !
Moją ulubiona grą jest oczywiście Battlefield, jednak najbardziej lubię chyba 3, według mnie jest to chyba jedna z najlepszych strzelanek jakie kiedykolwiek wyszły, niestety nie gram już tak często jak kiedyś
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 01:36 AM
Post: #168
RE: Wasze ulubione gry !
A ja właśnie znalazłem najbardziej oczekiwany przeze mnie tytuł tego roku. Syberia 3 - mam nadzieję, że dorówna poziomem i klimatem dwóm poprzednim częściom. Premiera ponoć na przełomie 2014/2015 - nie mogę się doczekać. Wydam na tą grę każde pieniądze...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 10:13 AM
Post: #169
Bug RE: Wasze ulubione gry !
(19-03-2014 01:36 AM)kubala1122331 napisał(a):  A ja właśnie znalazłem najbardziej oczekiwany przeze mnie tytuł tego roku. Syberia 3
To już na pewno będzie inna gra. Z pewnością będzie 3d, zamiast pięknych ręcznie rysowanych plansz, które robiły cały klimat w jedynce i dwójce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 10:26 AM
Post: #170
RE: Wasze ulubione gry !
Skoro bedzie ja tworzyl Sokal to ja w ogole nie mam obaw co do designu, tel, projektow postaci, klimatu itd. Jedyne co moze nie wypalic to fabula, nie tyle nawet ze bedzie slaba co po prostu nie tak dobra jak wczesniejsze. W point and clicki nie grywam, ale Syberie obie znalazlem w cd action i zachecony recenzjami zainstalowalem - nie zaluje i takze czekam na "trojke" choc swoim zwyczajem kupie ja pare miesiecy po premierze (no chyba ze cda znowu sprawi niespodzianke)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości