Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
15-07-2014, 01:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2014 01:15 PM przez Calaf.)
Post: #251
RE: Wasze ulubione gry !
Właśnie po raz trzeci zabieram się do przejścia gry Painkiller cz. 1, chyba najlepsza gierka w jaką grałem, sieczka cmentarna...Choć nie grywałem w wiele gier. Szczerze polecam choć ma już trochę lat i efekty raczej słabe. Ale jak sobie patrzę na późniejsze części to chyba najlepsza, zresztą mój komp nie uciągnie niczego sensowniejszego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2014, 02:44 PM
Post: #252
RE: Wasze ulubione gry !
(15-07-2014 01:14 PM)Calaf napisał(a):  Właśnie po raz trzeci zabieram się do przejścia gry Painkiller cz. 1, chyba najlepsza gierka w jaką grałem, sieczka cmentarna...Choć nie grywałem w wiele gier. Szczerze polecam choć ma już trochę lat i efekty raczej słabe. Ale jak sobie patrzę na późniejsze części to chyba najlepsza, zresztą mój komp nie uciągnie niczego sensowniejszego.

A grałeś w Battle out Hell ? Painkiller Black Edtion to najlepsza wersja tej gry. Rzeczywiście dobra sieka, tyle że robi się trochę monotonna... Ulubiona broń to oczywiście kołkownica Big Grin A najlepiej wyrzucić granat, trafić w niego kołkiem i przygwoździć kreaturę do ściany. Oto jakże widowiskowy sposób eksterminacji, wymaga sporo zręczności.

[Obrazek: 940x.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2014, 06:24 PM
Post: #253
RE: Wasze ulubione gry !
Też w to grałem Big Grin Jedna z pierwszych gier w jakie w życiu grałem. Polecam, bo to prawda, że późniejsze części się do tego nie umywają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2014, 08:14 PM
Post: #254
RE: Wasze ulubione gry !
Dzięki za rady, na pewno zagram w Sniper elite Berlin i MOH.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 10:07 AM
Post: #255
RE: Wasze ulubione gry !
A grałeś w Battle out Hell ? Painkiller Black Edtion to najlepsza wersja tej gry. Rzeczywiście dobra sieka, tyle że robi się trochę monotonna... Ulubiona broń to oczywiście kołkownica Big Grin A najlepiej wyrzucić granat, trafić w niego kołkiem i przygwoździć kreaturę do ściany. Oto jakże widowiskowy sposób eksterminacji, wymaga sporo zręczności.
[/quote]

W PK grałem zaraz po tym jak wyszedł na rynek, jakieś 3 lata temu zdobyłem Black edition i znów przeszedłem całość bez kodów, potem znów siedziałem po nocach wałęsając się po lochach i cmentarzach :-). Jeśli BOOH to te kilka światów z IIWŚ w tle (przez mgłę pamiętam Moskwę pod obstrzałem z ruskim hymnem w tle), to przeszedłem całość, ale mniejsze wrażenie od jedynki. A tych sztuczek to ja się jakoś nauczyć nie potrafię, choć widziałem wszystkie. Kołkownica fajna choć trudno się z niej korzysta, wolno się ładuje. Moją ulubioną był firmowy painkiller.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 07:54 PM
Post: #256
RE: Wasze ulubione gry !
http://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/n...lna-liste/

Nowa dostawa gier w biedronce. Darksiders I & II na ps3 muszę dorwać Big Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2014, 10:17 PM
Post: #257
RE: Wasze ulubione gry !
Symulator kozy... http://www.youtube.com/watch?v=FZK9oPQm4Rc. Świat się kończy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2014, 04:31 PM
Post: #258
RE: Wasze ulubione gry !
@redd,
Wiem, że grywałeś w F1. Masz obeznanie w setup'ach bolidu?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2014, 04:57 PM
Post: #259
RE: Wasze ulubione gry !
Kilka lat temu szpilałem w F1 Challenge 99-02 i w mod 07. Szczerze mówiąc coś tam potrafiłem podkręcić, ale to żmudna robota i nie bardzo miałem do tego głowę. Znałem kiedyś jedną fajną stronkę z modami do F1 i stamtąd pobrałem jakieś gotowe set upy, które przyśpieszyły mi bolid średnio na okrążeniu o jakieś 0.5 sekundy. Myślę, że mam gdzieś je zapisane na płycie. Wieczorem ich poszukam i jak coś znajdę to dam Ci znać na priv.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2014, 06:58 PM
Post: #260
RE: Wasze ulubione gry !
Byłoby fajnie. Gram na modzie 08, powoli zgłębiam tajniki setupu, ale to jest mega skomplikowane.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości