Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
12-06-2015, 03:01 PM
Post: #331
RE: Wasze ulubione gry !
Panowie pytanie-lepszy x360 czy Ps3?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2015, 03:02 PM
Post: #332
RE: Wasze ulubione gry !
#Teamplaystation
Sony ma darmowego neta i chyba więcej exów, grafika na podobnym poziomie.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2015, 03:23 PM
Post: #333
RE: Wasze ulubione gry !
Krysiu
Mi zbytnio o neta nie chodzi,jak wygląda biblioteka gier,jakość tychze gier?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2015, 03:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2015 03:37 PM przez KrychuTMT.)
Post: #334
RE: Wasze ulubione gry !
Z cenionych exów Xbox ma jedynie Halo, Gears of War i Forza. Na PS3 masz God of War, Uncharted, Gran Turismo, Killzone, inFamous, The Last of us, Little Big Planet, Heavy Rain, Demons Souls i Resistance. To chyba tyle z tych najbardziej znanych serii. Dla mnie wybór był oczywisty.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2015, 06:28 PM
Post: #335
RE: Wasze ulubione gry !
Tez bym sie nie zastanawial, poza tym PS3 moze robic za odtwarzac blu-ray. Do tego jesli ktos lubi zaawansowane wyscigi to kierownice sony nie maja sobie rownych. Od neutrali slyszalem zgodna opinie ze pad jest lepszy w xboksie bo wiekszy i lepiej lezy w dloni (ja z sony jestem juz 15 lat wiex dla mnie pad z 360 jest po prostu za duzy) ale mozna sie przyzwyczaic i jest okej. Kwestia tego w jakie gry grasz bo jesli zadna ekskluzywna seria Cie nie przekonuje to wybierz...tansza opcje Wink Jak ktos chce grac np tylko w fife to wybor obojetny. Ale zeby polecic Xboxa to ktos musialby byc np fanem Halo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2015, 06:46 PM
Post: #336
RE: Wasze ulubione gry !
Gogo
Jakieś dobre strzelanki polecasz?Gry akcji i ogólnie gry gdzie się dzieje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2015, 08:37 PM
Post: #337
RE: Wasze ulubione gry !
God of War III i Wstąpienie ( ta seria mówi sama za siebie), hybryda Tomb Raidera i Indiany Jonesa czyli s Uncharted ( grałem w trójeczkę i polecam).Z strzelanek możesz spróbować Killzone 3 lub Resistance, chociaż ja ni chuj nie umiałbym grać w fps na padzie. Koniecznie zagraj w Red Dead Redemption, cudna gra dla niej kupiłem konsole i nie żałuję.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2015, 08:23 AM
Post: #338
RE: Wasze ulubione gry !
nowy Mortal Kombat X ktoś próbował źiomki? na ps4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2015, 09:00 AM
Post: #339
RE: Wasze ulubione gry !
Panowie, takie laptopki, nadają się czy nie nadają się? Wink
Jedyne czego od nich wymagam to to, żeby był w miarę wygodny i chodził Football Manager 2016.

Co myślicie? Smile

http://allegro.pl/laptop-lenovo-x201-i5-4gb-160hd-win7-kam-fv23-gw-i5338257071.html
http://allegro.pl/laptop-notebook-lenovo...65669.html
http://allegro.pl/laptop-lenovo-t420-cor...19755.html
http://allegro.pl/tytanowy-laptop-lenovo...12054.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2015, 06:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2015 07:03 PM przez Krzych.)
Post: #340
RE: Wasze ulubione gry !
@kuba

Siedzę teraz na zintegrowanej karcie graficznej Intel HD 4600 od procesora i5-4690K, bo moja karta graficzna poszła na reklamację z powodu piszczących cewek. Powiem tak - blado to wygląda. 9-10 letnie gry to max dla tej karty jeżeli mowa o komfortowej grze, czyli 60 FPS. Najlepiej napisz na jakimś forum typu pclab, purepc czy benchmark. Tam się dowiesz czego ewentualnie szukać i czy w ogóle w tym budżecie jest możliwe znalezienie laptopa, który jakoś uciągnie te mniej wymagające nowsze gry. Football Manager to chyba nie jest wymagająca gra, prawie samo menu bez większych animacji, ale jednak dobrze by było widzieć coś oglądając mecz, a nie slajdy. W tym budżecie na pewno musisz bardzo sprecyzować czego szukasz, jakiego procesora i zintegrowanej karty. Napisz na tych podanych forach, tam są ludzie, którzy się znają.

Musisz też uważać. Np ten drugi link od góry. Ściemy o nowoczesnym i wydajnym sprzęcie, a fakty są takie: http://www.notebookcheck.pl/AMD-Radeon-H...299.0.html

Fifa 15, malutka rozdzielczość 1280x720, minimalne ustawienia, a ile FPS? 1. Słownie jedenBig Grin Rzeczywiście zajebiście wydajny i nowoczesny laptop.

Na pewno musisz szukać laptopa z dedykowaną kartą graficzną, a nie zintegrowaną.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości