Ankieta: Twoja ulubiona gra
Call of Duty
Mafia
GTA
Battlefield
Gothic
Wiedźmin
Hitman
Mass Effect
Heroes Might & Magic
Civilization
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze ulubione gry !
16-07-2015, 05:16 PM
Post: #341
RE: Wasze ulubione gry !
Dzięki za rady, Krzychu! Jak widzę bardzo łatwo się nabrać, praktycznie nie znając tematu.
Co do ceny, to niekoniecznie musi być akurat ten przedział cenowy. Po prostu chciałbym zamienić swojego lapka na odrobinę lepszego na którym będzie płynnie chodzić ten FM. Na moim rusza, ale ładowanie poszczególnych stron zajmuje tyle, że można sobie spokojnie książkę w międzyczasie czytać. Nowego raczej się nie opłaca kupować, bo wydać minimum 1500 zł tylko po to, aby pograć w FM-a, no to już snobizm. Póki co się tylko orientuję, bo i tak sprzęt, jak będę kupował, to dopiero w październiku. Ale jak widać, na własną rękę nie ma co działać, bo moża 500-600 zł z łatwością wypierdzielić w błoto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2015, 02:41 PM
Post: #342
RE: Wasze ulubione gry !
Siemka. Mam laptopa z prockiem 2-rdzeniowym, 4GB RAM, ale badziewną kartą graficzną (jakiś chipset family). Szukam jakichś fajnych gierek, które są raczej oryginalne, pomysłowe, niżeli jakieś nowe kolosy z super grafiką. Taki Fooball Manager np. mi chodzi.

Możecie coś polecić? Gra nie musi być nowa. Grałem na tym PC w pierwszego SpellForce'a, FM'a 2014; PES 6 jest graficznie zbyt wymagający (trochę wstyd Big Grin). Teraz instaluję Hotline Miami od kolegi. Może być też dobry click&play, możecie też proponować minigry. Nie lubię sci-fi i fps (kręci mi się po nich w głowie :/).

Za fajne propozycje dam punkty. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2015, 06:53 PM
Post: #343
RE: Wasze ulubione gry !
Farenheit - jedna z najlepszych gier o niskich wymaganiach. Wciąga!
Do tego CoD2, Battlefield2, nawet single player bywa ciekawy, no i seria Hitman. Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2015, 07:41 PM
Post: #344
RE: Wasze ulubione gry !
Jeśli lubisz przygodówki spróbuj może Syberię obie części? Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2015, 09:39 PM
Post: #345
RE: Wasze ulubione gry !
Family chipset <łezka w oku>


Wink

Srawdź Limbo, może pójdzie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2015, 12:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2015 12:29 PM przez Wit.)
Post: #346
RE: Wasze ulubione gry !
@Sander
Ten Fahrenheit wygląda ciekawie, więc może się skuszę, ale - tak jak pisałem - nie mogę za dużo grać w gierki 3D...

@kubala1122331
Myślę, że pogram. Smile

@Gogolius
Obejrzałem gameplay i raczej nie moje klimaty.

-----------------------------------------
Nie jest tak, że jakoś kocham przygodówki, ale na tym kompie to chyba jeden z najbardziej przystępnych gatunków gier. Big Grin Lubię też gierki sportowe, ale na tej karcie graficznej musiałem się ograniczać do takiego NSS i FM.
Możecie też polecać stare gierki (jakieś wciągające strategie czy przygodówki z DOSa). Przy okazji ja mogę Wam polecić legendarną strategię Original War(2000r).
Wiem, że jest też jakaś gierka, gdzie dowodzimy bodajże "cops'ami" i podczas strzelaniny, nie jest to jakieś zręcznościowe, a bardziej logistyczne, bo wybieramy na przeciwniku część ciała, w którą celujemy (i odpowiednio jest %-owa szansa trafienia w dany punkt).
Przy okazji przypomniałem sobie też o fajnej serii Disciples. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2015, 01:35 PM
Post: #347
RE: Wasze ulubione gry !
czy tutaj rozmawiamy tylko o grach na prąd czy bez też? Ostatnio ze znajomymi w grupie 8 osób graliśmy w Sabotażystę-karcianka. Świetna gra dla większego grona, bardzo wciąga.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2015, 11:39 PM
Post: #348
RE: Wasze ulubione gry !
God of War Wstąpienie piękna gra, cudna grafika jak na leciwe ps3.
Gra ktoś w Diabolo 3 lub GTA na ps3 ? Są tam jacyś ludzie na multi czy wszyscy uciekli na next geny/PC ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 11:57 AM
Post: #349
RE: Wasze ulubione gry !
Krychu
Moim zdaniem gow3 bije wstąpienie i jest póki co najlepszy z serii(muszę jeszcze 2 ograć)
Tu pytanie jakieś dobre fps na trójkę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 02:26 PM
Post: #350
RE: Wasze ulubione gry !
Tylko dwa tytuły się liczą w tym roku,
Pes 16, 17 września, Fifa 16 tydzień później,
przydałoby się jeszcze oczywiście coś o boksie,ale chyba na coś nowego nie ma co liczyć, już w tym roku
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości