Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erislandy Lara
10-12-2013, 06:24 PM
Post: #11
RE: Erislandy Lara
Czemu? Robił Vanesa do jednej bramki tak jak Austina, może trochę zbyt zachowawczy był z Martirosyanem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 08:46 PM
Post: #12
RE: Erislandy Lara
(10-12-2013 06:24 PM)Matys napisał(a):  Czemu? Robił Vanesa do jednej bramki tak jak Austina, może trochę zbyt zachowawczy był z Martirosyanem.

Ja, bylbym sklonny zapisac nawet wszystkie rundy w walce z Vanesem, dla Lary, a jednak cos mi tam brakowalo. Pomine juz opinie o tym, ze remis jest oka, choc walka byla optycznie bliska.
Dlaczego uwazam, ze Kubanczyk walczy nierowno... Trudno, mi o racjonalne poparcie tego, bo jednak bronia go wyniki, ale... cos mi tam brakowalo.
Powolam sie na taki przyklad... Floyd wygral wysoko z Cotto, wygrywal tez Ortizem, ale jednak zdecydownie bardziej jego przygotowanie mi sie podobalo z Guerrero, i Saulem. Z Lara, mam podobnie... z Williamsem, czy Troutem wzniosl sie dla mnie wyzyny, a z Vanesem, czy Hernadezem, juz mnie tak nie zachwycil, mimo ze byl lepszy.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2014, 06:22 PM
Post: #13
RE: Erislandy Lara
Nie powiem, ze nie mam duzego apetytu na walke Alvarez-Lara. Poniezej film, gdzie Kubanczyk zrobil pierwszy krok, i tym samym zacza promocje na walke.



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2014, 06:25 PM
Post: #14
RE: Erislandy Lara
Lara go zje. Potem zje Keitha, Bradleya, Floyda i za 3 lata w dywizjach lekkich i średnich rządzić będzie duet Kubańczyków, o!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2014, 06:38 PM
Post: #15
RE: Erislandy Lara
Gogolius
Nie bylbym tego taki pewny wygranej Lary, choc na ten moment go lekko faworyzuje. Bradley? Dla wielu bylby to freak, a nie walka. Gdzie maly Timothy, do takiego Lary? Arum, nigdy nie zgodzilby sie na walke, gdzie jego pupilek wychodzi do zawodnika w roli miesa armatniego, tym bardziej, ze Lara walczy w konkurencyjnej grupie promotorskiej.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2014, 06:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2014 06:44 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #16
RE: Erislandy Lara
Lara zmienił politykę prowadzenia swojej kariery i chyba wyjdzie mu to na dobre bo Floyd dopiero co o nim usłyszał i teraz wysłał na niego swojego Ishe i jak sam twierdzi jeśli chcesz z nim walczyć musisz zasłużyć sobie na jego undercardzie więc kto wie kto wie czy Lara nie będzie szykowany na wrzesień.

Póki co kubańczyk woli walczyć z Alvarezem, a Alvarez woli walczyć o pas WBC wagi średniej bo kubańczyk to duże ryzyko, a korzyści mniejsze.

W potencjalnej walce najważniejsze jest czy Lara da się trafić bo jeśli się nie da to wypunktuje na dystans Alvareza chyba, że CJ Ross będzie punktować.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2014, 07:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2014 07:19 PM przez Krzych.)
Post: #17
RE: Erislandy Lara
Błąd jaki wszyscy zaczynają znowu popełniać to ocenianie Alvareza na tle średnich przeciwników. Jeżeli jakakolwiek walka może być miarodajna w kontekście walki z Larą to tylko walka z Floydem. Kubańczyk na pewno zastosowałby podobną taktykę. To co robi Alvarez na tle Angulo, Hattona czy innych tego typu nic nie znaczy w temacie walki z Larą bo to jest zupełnie inny rodzaj walki. Canelo musiałby narzucić ogromną presję a nie jest w stanie tego zrobić. To, że w walce z Angulo mógł też nic nie znaczy, bo on cała walkę był z nim w półdystansie, wpadał na ciosy i to się po prostu nie różniło wiele od treningu na worku. Z Larą na każdy najmniejszy cios trzeba mocno zapracować nogami i szybkością a to kosztuje znacznie więcej niż obijanie worka. O ile z Troutem Canelo był w stanie wygrywać szachowe rundy to z Larą już na pewno mu się to nie uda.

@BMH

U Lary widać tą nierówność, jednak podczas najważniejszych walk zawsze wznosi się na wyżyny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2014, 07:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2014 07:23 PM przez BMH.)
Post: #18
RE: Erislandy Lara
(09-03-2014 07:14 PM)Krzych napisał(a):  Błąd jaki wszyscy zaczynają znowu popełniać to ocenianie Alvareza na tle średnich przeciwników.

Jacy wszyscy..?Smile Mma wrazenie, ze jestem raczej w mniejszosci. Jezeli chodzi o moja opinie, to zarowno po walce z Troutem, Floydem, czy teraz po Angulo... utrzymywalem, ze walka Lara-Alvarez, bylaby moim zdaniem bez wyraznego faworyta. Oczywscie wieksze szanse dawalbym Kubanczykowi, ale nie az tak duze jak inni.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2014, 07:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2014 07:35 PM przez Krzych.)
Post: #19
RE: Erislandy Lara
Tak napisałem uogólniając, bo już się naczytałem jak to Alvarez zabije Larę bo pokonał Angulo tak efektownie a Lara "ledwo". To jak wyglądał z Angulo nie ma większego znaczenia, znacznie w kontekście walki z Larą mają walki z Floydem i Troutem, które jasno mówią, że Canelo nie poradzi sobie z Larą. Do takich walk jak z Angulo został stworzony ale w walkach gdzie to nie on jest lepszy technicznie i szybszy jest brak koncepcji, bo ze względu na kondycję żadnym wielkim agresorem przy walkach z defensorami nie zostanie bo padnie kondycyjnie w połowie walki. To samo było z Floydem, jakby był w stanie zrobić taki szturm jak Cotto to by zrobił.

Cała siła Canelo polega na tych potężnych ciosach z pełnym skrętem a na takie coś w walce z Larą nie będzie czasu. Zanim Alvarez się rozmacha to Lara będzie już na przeciwnej stronie ringu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2014, 07:32 PM
Post: #20
RE: Erislandy Lara
Angulo wyglądał tak jakby wyszedł po wypłatę i takie pozostawił wrażenie po sobie w tej walce.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości