Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
28-12-2014, 11:57 PM
Post: #131
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Fajny avatar RSC .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 05:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2015 05:52 PM przez RSC-2.)
Post: #132
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Nie miałem zamiaru wypowiadać się w tym temacie ,ale skoro „pojawił” się mój nick RSC i wywołano mnie do tablicy w AKTUANOSCIACH w temacie PUBLICYSTYKA NA BOKSER.ORG: KOMENTARZE (APEL) to wyrażę swoje zdanie na temat w swoim stylu.
Dyskusję w tym temacie można porównać do sytuacji, w której grupa alkoholików dyskutuje jak powinien funkcjonować sklep monopolowy i poucza właściciela sklepu jak powinno się sprzedawać wódkę, wino, czy piwo,
Jednak nikt nie ma prawa zabronić im takiej dyskusji więc dołączam się do grupy , bo za „kołnierz nie wylewam”

Rozważając taki temat jak funkcjonowanie „Orga” i forum należy zadać sobie takie pytania.
1. Jeżeli miałby to być „ograniczony” portal dla osób o dużej wiedzy to czy właściciele „Bokser.org” posiadają wystarczająco duże zewnętrzne źródła finansowania ,aby ten portal utrzymać.
2. Czy moderatorzy , redaktorzy, i właściciele potrafią określić gdzie leży granica między tym co nazywa się „odmiennym zdaniem” czy „odmienną opinią” od tego co bardzo często „lekką ręką” nazywa się niesłusznie trollingiem.
3. Czy lekki trolling w dosłownym i „dobrym” tego słowa znaczeniu jest zjawiskiem negatywnym? Należy także dodać ,że posądzanie kogoś o trolling jest nadużywane ,gdy adwersarz nie posiada wiedzy i zdolności, aby przekonywać do swoich racji.
4. Dlaczego nikt nie zmienia beznadziejnego podziału tematów dyskusyjnych.

Nie mam najmniejszej wątpliwości ,że okres PRL-u pozostawił na długi czas skazę z której nie potrafią wyrwać się nawet nasze dzieci urodzone już po tym okresie.
„Tęsknota” za cenzurą , za „zamordyzmem’ za narzucaniem siłą innym jak mają myśleć tylko dlatego że jest to „myślenie” większości i posiada się trochę więcej „władzy” jest powszechna na wielu polskich forach internetowych.
Odmienną opinię traktuje się jako „głupotę” i brak wiedzy powołując się na opinię większości ponieważ nie posiada się zdolności do własnego odmiennego myślenia.
Putinowski sposób myślenia i sprawowania „władzy” przez niektórych moderatorów jest tutaj powszechny.
Teksty o tym jaki tu na tym forum jest wysoki poziom stały się niemal codziennością. Pisanie ,że tu na forum przebywa sama inteligencja a na Bokser.org sami debile jest także powszechne.
Nikt nie potrafi zrozumieć , że „tu” i „tam’ jest taki sam odsetek ludzi inteligentnych i zwyczajnie głupich.

Jeżeli dalej będzie takie podejście to niedługo na forum będzie rozmawiać czterech wazeliniarzy z TWA , albo będzie wyglądało tak jak kilka lat temu gdzie na forum reklamowały się jedynie rosyjskie prostytutki, a portal aby przetrwać będzie czepiał się „brzytwy” podobnie jak inny konkurencyjny portal bokserski



Temat pisania na stronie głównej i forum poruszałem tu już wielokrotnie.



Islam- różnorodność, religia miłości, nie popieram radykalizmu- takie bajki może opowiadać tylko ktoś bez wyobraźni , bez wiedzy, w sytuacji kiedy go ta „miłość” nie dotyczy i nigdy nie miał z nią styczności.
Są argumenty z których obecny islam nie jest w stanie wytłumaczyć się w żaden sposób.
Islam w stosunku do Europy nie posiada obecnie ani jednego pozytywnego argumentu.
Wielu cywilizowanych ludzi wie ,że Islam ma wiele negatywów nawet względem własnych wyznawców . [Szariat-kobiety]
Berlusconi powiedział prawdę.
„obecny islam to średniowiecze chrześcijaństwa”
Więc po co mydlić oczy skoro wiadomo jak „koń wygląda”?

Ja bana się nie boję. Moderatorowi który niedawno dostał „władzę” i „sodówa mu uderzyła” i tylko mnie tylko „szuka” aby pokazać swoją „siłę” napisałem wprost gdzie mam jego bana .

Panowie.
Jeżeli chcecie coś zmienić na lepsze na Bokser.org i forum to zacznijcie od siebie.
Bo głupota niektórych jest porażająca i zaraźliwa.

Banem nikogo nie przetraszycie bo wirtualny świat nie jest celem z życiu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 06:07 PM
Post: #133
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Cytat:Moderatorowi który niedawno dostał „władzę” i „sodówa mu uderzyła” i tylko mnie tylko „szuka” aby pokazać swoją „siłę” napisałem wprost gdzie mam jego bana .

To chyba do mnie, naprawdę tak uważasz? Nie wiem po czym wyciągasz takie wnioski, serio. Nigdy na Ciebie nie polowałem, ostatnio nawet zwróciłem uwagę innym userom, by nie wspominali o Tobie prowokacyjnie w innych tematach, w których nawet nie zabrałeś głosu, ale widzę, że trzymasz się tej wersji o polowaniu na Ciebie, całkowicie niesłusznie. Sodówa? Że byłem moderatorem? Smile Oj RSC.. Zobacz, zrzekłem się tej funkcji, nie zależało mi na niej, jak widać sodówa mi przeszła Tongue.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 06:51 PM
Post: #134
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Sodowa jak Chudecki na sparingach z Floydem Wink
srry za offtop Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 07:08 PM
Post: #135
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@Sander
Nie będę na forum udowadniał ,że moja teza jest poparta dowodami ,bo to wszystko już sobie wyjaśniliśmy i na forum i w prywatnej korespondencji.
Ty i ja wiemy jak było.
Może niepotrzebnie pisząc opinię na temat portalu do tego wróciłem.
Przepraszam.
Jeżeli chodzi o mnie to nie przeszkadza mi ,że jesteś moderatorem.
Może lepiej wróć do tej funkcji ,bo teraz wyszło tak ,że moja opinia o forum o ocena moderatora doprowadza do „dymisji”
Wiele osób [a może nawet wszyscy z wyjątkiem jednej] popiera Cię i ma do Ciebie zaufanie, wiec opinia jednego nie może być dla Ciebie ważniejsza niż zdecydowanej większości.
Jedyne pytanie jakie mam do Ciebie zadam na priv.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 07:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2015 07:20 PM przez Sander.)
Post: #136
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Pragnę poinformować, że moja rezygnacja z funkcji modera nie ma nic wspólnego z osobą RSC i tym, że wypomniał mi "sodówkę" Smile

Zdałem funkcję, gdyż jako "redaktor" Confused BOXING.PL nie chcę być powiązany w jakiś szczególny sposób z innym serwisem. To wszystko.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 10:14 PM
Post: #137
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Sprzedał się...:-)
To ja wnoszę o powołanie nowego moda, na forum w ostatnich czasach jestem dość rzadko, głównie czytam i trudno mi będzie ogarnąć forum.
Problemy ciągną się za mną od dawna i b brakuje czasu.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 10:38 PM
Post: #138
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
RSC na moda :v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 11:54 PM
Post: #139
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
Trzeba będzie zrobić nową ankietę i głosowanie, czy chcesz aby nowym moderatorem był ten, tamten czy ktoś inny. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2015, 09:18 AM
Post: #140
RE: Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?
@KrychuTMT
Mam zbyt mało punktów w "reputacji" aby zostać moderatorem .

A ponadto trolle i prowokatorzy nie moga pełnić takich funkcji.

Bo to prawie tak jakby diabeł został ministrantem , albo jakby kibol miał pilnować porządku na stadionie.

Na moderatora proponuję BMH.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości