Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
12-01-2014, 09:46 PM
Post: #181
RE: Szpilka - Jennings
Niee no Sander, deklasacji nie będzie, Szpilka nie zdeklasuje Amerykańca ale będzie miał ciężką przeprawęSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 10:11 PM
Post: #182
RE: Szpilka - Jennings
Tak wogóle ta walka ile rund 12?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2014, 05:45 AM
Post: #183
RE: Szpilka - Jennings
No to zajebiście

http://www.bokser.org/content/2014/01/13.../index.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2014, 08:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2014 08:53 AM przez Splint3rPL.)
Post: #184
RE: Szpilka - Jennings
No to ładnie... Dlaczego oni mi to robią? Czekałem na Haye vs Fury jak głupi - odwołali. Teraz to samo ze Szpilka vs Jennings?

A tak przy okazji, mój wczorajszy post...
[Obrazek: szpilka.jpg]

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2014, 08:43 AM
Post: #185
RE: Szpilka - Jennings
No i Szpilka został zawrócony do Monachium.Okazało się ,że nie mają papierka mówiącego o odsiadce .Obóz Szpili ma 48 godziń na uzupełnienie formalności .Inaczej walki nie będzie .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2014, 08:57 AM
Post: #186
RE: Szpilka - Jennings
Splint3rPL, mam nadzieje ze nie czekasz na Pascal-Bute bo jak ja odwolaja to zaczniesz byc podejrzewany o roznoszenie fatum ; )

Co do Szpilki: smieszy mnie brak organizacji w takiej sprawie bo nie od dzis wiadomo ze sytuacja karna Artura nie jest czysta. Z drugiej strony smiesza mnie juz dzis teksty (np na glownej) o tym ze walki nie bedzie, Artur spekal itd.
Trzymam kciuki za zalatwienie formalnosci choc jak tak jeden nie przeczytal kontraktu w dwa dni to kto wie jak bedzie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2014, 09:27 AM
Post: #187
RE: Szpilka - Jennings
Z jednej strony z głosy że Szpilka się obsrał z drugiej że Amerykanie chcą pomóc Jenningsowi
*
http://kochamboks.blogspot.com/2014/01/a...ref=fb&m=1
*
Ogólnie się z nim zgadzam w różnych sprawach,bardzo fajny blog ale kurna nie popadajmy ze skrajności w skrajność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2014, 09:43 AM
Post: #188
RE: Szpilka - Jennings
Zarowno jedna teoria, jak i druga to placz hejterow, albo tych co lubia fantazjowac. Kto bylby na tyle pojebany, zeby w taki sposob rezygnowac z walki zycia? Kto bylby na tyle glupi, by wykladac hajs na Oquendo, czy Johnsona jezeli w planach byla taka akacja?

Te newsy o Amerykanach chcacych pomoc Jenningsowi, to jeszcze wieksza beka, zwlaszcza, ze w USA, to takiego Szpilki wcale nie musza traktowac jako zagrozenie, tym bardziej jak przyjrzeli sie walkom z Minto, czy Mollo.

Ja caly czas wierze, jezeli to kwestia jakies swistka, to jest duza szansa, ze wszystko bedzie oka. Na glownej wysyp cyber-cweli jest potezny. Komentarze ktore zaczynaja sie od-"a nie mowilem, ze albo kontuzje, albo...", to jest kur... normalnie nie moge uwierzyc.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2014, 11:15 AM
Post: #189
RE: Szpilka - Jennings
No niestety fani teorii spiskowych mają powody do świętowania.
Mi jak o tym usłyszałem przeszła przez myśl jedna rzecz... Mianowicie - Szpilka tak ogłaszał, że wymógł na Waslewskim ten pojedyenk itd Czyżby jednak Wasyl postawił na swoim? Wink

A tak serio to jeśli nie załatwią tego dokumentu w 48 godzin i walka zostanie odwołana to będzie to po prostu kompromitacja. Panowie to miała być walka na HBO...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2014, 02:13 PM
Post: #190
RE: Szpilka - Jennings
A ja jestem bardzo zdziwiony sprawą i coś mi tu nie gra. Lubię teorie spiskowe (choć nie wszystkie) i nie rozumiem dlaczego Artura na teren USA nie wpuścili. Przecież z tego co pamiętam walczył już za oceanem, a ostatni raz w sierpniu. A przecież od sierpnia z tego co mi wiadomo karany nie był. Więc tak naprawdę nic się nie zmieniło...
Coś mi się tu nie zgadza, albo kombinuje coś strona amerykańska, by ułatwić zadanie Jenningsowi, albo... Andrzej Wasilewski. Wiem, że ta opinia jest niczym nieuzasadniona, ale może Wasyl po prostu chce pokazać Szpili, kto tu rządzi i bokser nie ma prawa decydować za niego z kim będzie walczył?
Nie wiem, ciekaw jestem jak to się rozwinie. Choć nie powiem, że byłoby trochę żałośnie i śmiesznie jakby tak wielka walka, na tak wielkiej gali i w tak wielkiej stacji telewizyjnej nie doszła do skutku. Niesmak byłby spory.
Ja raczej spokojnie czekam, jak dojdzie do walki to fajnie, jeśli nie - trudno. Szkoda tylko Szpilki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości