Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
17-01-2014, 12:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2014 12:41 PM przez Kikas.)
Post: #251
RE: Szpilka - Jennings
Heh, widzę że hype na tą walkę jest niesamowity, a całe zamieszanie z 'wydaleniem' Artura podgrzało atmosferę o 100%.
Na miejscu Wasilewskiego też bym nie śpieszył się z informowaniem jeśli by już mieli ew. decyzję.
Inna kwestia że cała sprawa źle wpłynie na aklimatyzację Artura, ale z drugiej jednak strony może wyzwoli w nim to jeszcze więcej sportowej złości i ambicji.

Ale tak można gdybać, gdybać, gdybać, a jeśli nie dojdzie do ewentualnej walki, to jedynie co nam pozostanie to wielki kac po wielkim hype Smile

tvn24 już wie Wink http://sport.tvn24.pl/boks,124/szpilka-m...88697.html (news z godziny 11:25)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 01:31 PM
Post: #252
RE: Szpilka - Jennings
,,Dziś wylatuję. Oficjalna wiadomość. Już nic nie pomoże Jenningsowi. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli" - napisał na jednym z portali społecznościowych Artur Szpilka (16-0, 12 KO), kończąc tym samym chyba na dobre całe zamieszanie.
Wszystko wskazuje ,że do walki dojdzie .No chyba ,że znowu zawrócą Artura na lotnisku Smile .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 06:24 PM
Post: #253
RE: Szpilka - Jennings
http://www.youtube.com/watch?v=7CiZ0M7glaM
Aż miło popatrzeć jaki ucieszony chłopak Wink. Widać że tym żyje, teraz czas Polish Power na HBO Wink

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 08:31 PM
Post: #254
RE: Szpilka - Jennings
Świetna wiadomość, oby tylko na lotnisku w Stanach nie było już żadnych przygód.
Mam nadzieję, że cała ta sytuacja nie odbije się negatywnie na Arturze a może i spowoduje jeszcze większą sportową złość i Szpila da z siebie absolutnie wszystko, zresztą tego jestem pewien.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 09:37 PM
Post: #255
RE: Szpilka - Jennings
Odnośnie Samej walki orientuje się może czy walka będzie w PPV czy nie ? Bo Polsat jakoś miał podjąć decyzję na dniach , ale po nie wpuszczeniu Artura do Stanów Sama walka wisiała na włosku .Nie wiem czy pojawiło się jakieś nowe info na ten temat
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 09:58 PM
Post: #256
RE: Szpilka - Jennings
Walka na Polsat Sport i pewnie otwartym Polsacie. PPV nie wchodzi w grę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 10:20 PM
Post: #257
RE: Szpilka - Jennings
A to Fajnie . Dzięki za info.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 10:34 PM
Post: #258
RE: Szpilka - Jennings
No to w końcu walka chyba się odbędzie. Chyba. Szpilka ma szansę aby podobnie jak Bradley przekonać mnie, że nie jest przereklamowany. Zobaczymy. Ja stawiam na nokaut na królu Arturze w okolicach 6 rundy. Wielu pisze o mocnym ciosie Szpilki, ale kogo tak naprawdę ciężko znoakutował ? Chodzi mi oczywiście o bokserów, a nie bośniackich ogórasów. Niby sparingpartnerzy chwalą Szpilkę, że mocno bije, ale taki Minto po przyjęciu kilku naprawdę soczystych ciosów nawet się nie zachwiał. To samo McCline. Zaryzykuję stwierdzenie, że Szpilka posiada cios na poziomie Adamka. Jennings być może i ma mocniejszy cios od Szpilki, ale nie to będzie decydujące o obliczu tej walki. Jennings nie ma jakiejś wybitnej defensywy, ale Szpilka to już szwajcarski ser i to taki mocno zapowietrzony. Jeśli git przyjmował czyste ciosy od wolnego jak słoń Basile, to Jennings też raczej go upoluje. Pozostaje jeszcze kwestia tego jak Szpilka wytrzyma psychicznie walkę w MSG.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2014, 10:47 PM
Post: #259
RE: Szpilka - Jennings
(17-01-2014 09:58 PM)RedHawk napisał(a):  PPV nie wchodzi w grę.

Można gdzieś znaleźć tego potwierdzenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2014, 10:07 AM
Post: #260
RE: Szpilka - Jennings
@Kikas
Trzeba było oglądać wydarzenia sportowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości