Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
22-01-2014, 01:06 PM
Post: #281
RE: Szpilka - Jennings
@Sander
Jak już kopiujesz coś z głównej to może byś się jakoś odniósł do tej wypowiedzi? posty sobie nabijasz? i bez tego każdy sobie może to na głównej stronie przeczytać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2014, 01:10 PM
Post: #282
RE: Szpilka - Jennings
Sander ogólnie to taki pozer jest Tongue posty nabija i reputy też mu dają znajomi. kiedyś mi pisał priva że mi zapłaci za 3punkty. ale ja twardy jest. licytowałem się.

Szpilka zaraz sie pewnie odezwe i pociśnie ukrajańca w swoim "łubudubu'' stylu. i dobrze zrobi. Big Grin co mu jakaś kukła bluzgać będzie Tongue

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2014, 01:16 PM
Post: #283
RE: Szpilka - Jennings
(22-01-2014 09:45 AM)Sander napisał(a):  A Szpilka? Ofiara, kompletne zero. Przez całą walkę obrywa, a potem udaje mu się trafić i zwycięża. Sądzę, że w pojedynku z Jenningsem nie ma żadnych szans - ocenił Usyk na antenie ukraińskiej stacji 2+2.

Po czesci sie zgadzam z "Wasikiem", choc nie umiem calkiem skreslic "Szpili". Uwazam, ze sobote zobaczymy najlepszego Artura w karierze, a juz sam ten fakt nakazuje mi brac pod uwage rozne warianty zakonczenia walki. W kazdym razie ja w dalszym ciagu uwazam Bryanta za faworyta i to sie na bank nie zmieni.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2014, 01:22 PM
Post: #284
RE: Szpilka - Jennings
Usyk o ile mi wiadomo dostał się do boksu z dość trudnego środowiska skrajnej prawicy ukraińskiej. To, że Szpilka głosi patriotyczne poglądy. miało na pewno wpływ na tak agresywną ocenę mistrza olimpijskiego z Londynu.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2014, 01:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2014 01:33 PM przez Gogolius.)
Post: #285
RE: Szpilka - Jennings
Ja Cie, RedHawk, przeciez post Sandera zaczyna sie od info skad wzial tekst, a w samym tekscie sa wyrazne fragmenty mowiace o tym kto jest autorem tych wypowiedzi -_-

Usyk moze chce cos zaistniec przy okazji gali na HBO. Oczywiscie ze Szpilka jesli zawalczy tak jak w poprzednich walkach to przegra z kretesem, alechyba nikt nie bierze pod uwage, ze Szpilka nie zanotowal progresu w rozwoju.

Aha, Sander - jaka kwote uwazasz za symboliczna?:>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2014, 01:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2014 01:55 PM przez Sander.)
Post: #286
RE: Szpilka - Jennings
Nabiłbym to Tobie i nie posta a guza @RedHawk.

Co się dosrałeś do tego? Co ja pierwszy coś wklejam z głównej? Rozumiem, że Szpila to Twój heros ale się tak nie oburzaj bo Ci ta gumka w kalesonach naprawdę nie wytrzyma.

A większego nabijania postów niż Ty jako AFPL to nie można sobie wyobrazić..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2014, 02:49 PM
Post: #287
RE: Szpilka - Jennings
(22-01-2014 01:22 PM)Pakman napisał(a):  Usyk o ile mi wiadomo dostał się do boksu z dość trudnego środowiska skrajnej prawicy ukraińskiej. To, że Szpilka głosi patriotyczne poglądy. miało na pewno wpływ na tak agresywną ocenę mistrza olimpijskiego z Londynu.

To wszystko wyjaśnia , czego można spodziewać się po neobanderowskim psie , niech lepiej dorobi się na boksie i zainwestuje w operacje plastyczna bo wygląda jak jebany gollum .
Jak już Szpilka znokautuje Bryanta , to niech weźmie tego pieska na tresurę .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2014, 04:14 PM
Post: #288
RE: Szpilka - Jennings
@Gogolius
Ja nie przeczepiłem się do tego, że skopiowałem tekst tylko po co to zrobił. Czy to tak trudno wejść na bokser.org i sobie to przeczytać? rozumiem gdyby przytoczył te słowa Usyka w kontekście swojej wypowiedzi na ten temat. Kumasz?

@Sander
Tak samo jak Gogolius nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. A z tym nabijaniem mi guza to też możesz się wstrzymać. Wszyscy by tutaj sobie guzy nabijali z anonima, boksu się na oglądali chojraki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2014, 05:38 PM
Post: #289
RE: Szpilka - Jennings
Nie widzę sensu czepiania się Sandera za to, że wkleił dwa zdania z orga.
Nawet dobrze, że to zrobił, ja po tych pseudomądrościach Usyka dawno się tak nie uśmiałem, a przeczytałem o nich dopiero w tym temacie, chociaż bardziej pasuje to do topicu o śmiesznych/żenujących komentarzach z głównej. Wiem, wiem to nie był komentarz tylko "news", ale jego wypowiedź mnie rozbawiła.
Panowie jeszcze tylko 3 dni...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2014, 05:54 PM
Post: #290
RE: Szpilka - Jennings
Zamykam forum. od dziś wszyscy wypad na główną dyskutwać o newsach i walkach.

Usyk użył ukraińskiej mordy. Na odpowiedz szpili pewnie nie będzie trzeba czekać. Ale najlepiej będzie jak szpila zamiast gadać po prostu wpieprzy Jennings'owi. Smile

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości