Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
24-01-2014, 09:50 PM
Post: #341
RE: Szpilka - Jennings
Nie wyciągaj daleko idących wniosków po zdjęciu z boku. Na fotce z łazienki sprzed parunastu dni rzeźba jakaś tam była więc raczej nie zniknęła. Mnie za to dziwi stosunkowo niska różnica wagi między nimi. Ja się spodziewałem ok. 102 kg u Szpilki, ale Bryanta widziałem raczej 105-108. Widocznie ta jego "siła" nie będzie aż tak duza, choc nie wiem ile wnosił do ringu wcześniej.
Oczywiście Jen musi być na fotce Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 09:55 PM
Post: #342
RE: Szpilka - Jennings
No i tu właśnie idealnie widać kto jest ciężkim a kto niespecjalnie. Szpilka przy Jenningsie wygląda niemal komicznie. A jeszcze widziałem opinie po konferencji prasowej, że Jennings jest mały przy SzpilceBig Grin Może po porażce zastanowią się na powrotem do cruiser. Tam jego szanse na sukces wzrosły by kilkukrotnie. Tylko pytanie czy się nie spasł w tym więzieniu w sposób nieodwracalny. W każdym razie to nie jest sylwetka zawodnika, który jest w idealnej dla siebie wadze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 09:55 PM
Post: #343
RE: Szpilka - Jennings
Jeśli chodzi o sylwetkę to Jennings elegancko a wiszące cycki u Szpilki trochę nie bardzo :/
@Gogolius - nie wyciągam żadnych wniosków po fotce, a już daleko idących to w ogóle. Opisuję co widzę Smile
Wiadomo, że sylwetka nie jest w stanie zdradzić bokserskich umiejętności.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 10:04 PM
Post: #344
RE: Szpilka - Jennings
Probujesz zdyskredytować mojego zawodnika i tyle... co do cycków...no cóż, nie spodziewałem się, że znajdę na głównej mądry wpis o ew. diecie/opiece dietetyka u Artura.
Z drugiej strony Fast Eddie też mi się kojarzy z takimi cycochami, a walczyć potrafił.

Ej no, Szpilka wnosi trochę więcej niż dolny limit HW, więc mowienie o nim jak o Cruiserze to IMO przesada/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 10:09 PM
Post: #345
RE: Szpilka - Jennings
Cytat:Ej no, Szpilka wnosi trochę więcej niż dolny limit HW, więc mowienie o nim jak o Cruiserze to IMO przesada/

Znów się zaczyna czy Szpila to naturalny HW?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 10:14 PM
Post: #346
RE: Szpilka - Jennings
Szpilka ma ok. 190cm wzrostu, całkiem naturalna waga dla takiego kogoś to 93-95kg. Nie mówię, że 100kg nie jest dopompowane "na siłę", ale dla mnie to jednak bliżej mu do ciężkiego niż junior ciężkiego. Oczywiście przydałoby się zdefiniować "naturalny HW". Skoro HW zaczynamy od niecałych 91kg, to właściwie każdy lekko umięśniony mężczyzna o wzroście 187cm i w górę może aspirować do naturalnego HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 10:17 PM
Post: #347
RE: Szpilka - Jennings
Naturalny HW? Czyli ktoś kto urodził się ważąc stówkę?
Każdy kto waży powyżej limitu cruiser jest automatycznie ciężkim. Rozwodzenie się nad tym kto jest na siłę podpompowany a kto naturalny nie ma sensu a już na pewno nie w tym temacie. Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 10:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2014 10:27 PM przez szalonyAli.)
Post: #348
RE: Szpilka - Jennings
Jennings jest ogólnie lepiej zbudowany od Szpilki , ale to nie musi mieć żadnego wpływu na walkę .Tutaj liczą się umiejetności . Ale czy są One po stronie Artura ? Niekoniecznie .Z uwagi na to ,że jutro walka to może typujmy kto wygra . Ja obstawiam mimo wszystko Szpilkę przez TKO w 9 rundzie po niezłej walce.Myślę tak jak Sander ,że nie ma co rozwodzić się na tym czy Szpilka jest naturalnym ciężkim .Jak dla mnie jest bardziej naturalnym ciężkim od Adamka .Z Junior ciężkiej do ciężkiej jest tylko krok.Jak dla mnie każdy Jr ciężki na odpowiednim poziomie potrafiący mocno uderzyć lub nieźły szybkościowo powinien spróbować Swoim sił w ciężkiej . Zresztą czołówka nie jest jakaś szeroka . Aby zostać mistrzem wagi ciężkiej wcale nie trzeba mieć 110 kila i 2 metry wzrostu(Zresztą wszyscy na tym forum chyba to wiedzą) .Gdy w ringu pojawia się cruiser z ciężkim to prawie zawsze stawiam na cruisera ( chyba ,że różni Ich kilka klas ).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 10:21 PM
Post: #349
RE: Szpilka - Jennings
Mike miał 1,78 m czy nie był naturalnym HW?? Dla mnie naturalny czy nie nie oznacza wzrost, waga czy umięśnienie a to gdzie może zdobyć(wygrać) najwięcej.Myślę że Szpila ma większe szanse na tytuł w Junior Ciężkiej a wiec dla mnie jest Junior Ciężkim.(oczywiście w miarę możliwości, a Szpilka ma możliwości aby zbić do CW)

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 10:21 PM
Post: #350
RE: Szpilka - Jennings
Wygra Szpilka bo się o to założyłem z Sanderem, a ja nie zwykłem się zakładać żeby przegrać, proste! : P
Poza tym nadrabiam te walki Bryanta w LPW i cóż... no jakiegoś super szału nie ma. Dla mnie to raczej Bryant jest ukształtowany i o nim więcej mogę powiedzieć, niż Artur, który jest wielką niewiadomą. Jak poprawił obronę to jestem dziwnie spokojny o jego los.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości