Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na jakie filmy w tym roku czekacie?
07-04-2014, 09:11 PM
Post: #21
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Ja czekam na Hobbita, Gran hotel Budapeszt i Godzille Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 10:29 PM
Post: #22
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Na szybko, co mi tam pierwsze przyszlo na mysl(zapewne kilka dobrych produkcji pomine).
Sin City 2(jedynka dla mnie sztos), Ewolucja planety malp(widzial ktos jedynke???), Naznaczony 3(jedyneczka mnie zaskoczyla na duzy +, tym bardziej milo wspominam, ze moglem ja obejrzec sam w domu-jak jest baba, to staram sie nawet nie wl. horrorow, bo to strata czasu/filmuTongue), X-Men, Piatek 13(mam sentyment do calej serii), Paranormal Activity 5(Film bardzo dobry, ale jak juz wspominalem... albo oglada sie go samemu, albo lepiej w ogole nie zaczynac).

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 04:07 PM
Post: #23
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Paranormal Activity 5 to już dawno po premierze Smile Chyba, ze było to coś w rodzaju filmu serii, ale nienumerowanego.
Całą prawdę BMh o tym filmie napisałeś. Byłem w kinie na jednej części i prawie zasnąłem, a obejrzałem tą samą część (jedynkę) w słuchawkach na uszach w nocy, będąc sam w pokoju, to się w porty prawie zesrałem Smile Mocny, bardzo mocny, ale chyba wszystko przebija trzecia część, gdzie nie dość, że musiałem prać spodnie, to jeszcze prawie na zawał zszedłem Big Grin Z kolei dwójka i czwórka mi nie podchodzą. Ta piątka (to co w kinach niedawno było) taka sobie. Na pewno raz jeszcze muszę obejrzeć, by coś więcej powiedzieć Smile
Ewolucja planety małp to która kontynuacja? Była kiedyś nawet niezła (choć straszne recenzje zbierająca) z Wahlbergiem i Bonham Carter, do tego z otwartym zakończeniem. Ale pewnie to kontynuacja tej "Genezy planety małp", która ostatnio na Polsacie leciała. Może nie czekam, ale obejrzę.
Xmen wiadomo - uwielbiam.
Sin City 2 - jeden z tych filmów, gdzie sequel nie powinien nigdy powstać. Raczej się boję, że zabiją we mnie wspaniałą I część, niż czekam na drugą
Naznaczony 3 - Jedynki nie widziałem, ale dwójka to było coś. Chyba jedyny horror, gdzie scenarzyści się naprawdę postarali, a fabuła nie stanowiła tylko podtekstu pod wykorzystane pierdyliard razy tego samego efektu, który ma wystraszyć widza. Świetny film "dwójka" - swoją drogą polecam.

Jest pewnie parę fajnych filmów, które powstają, ale ja jakoś nie wiem nic nigdy o nich. Dopiero jak się coś w kinie pojawi to robię oczy, bo się danego filmu nie spodziewałem.

A tak w ogóle, oglądał ktoś najnowszego Kapitana Amerykę? Nie trawię kolesia, jako jedynego z superbohaterów (wkurwia mnie jak się nazywa), ale recenzja ma wspaniałe. Często spotykam się z opinią, że to najlepsze dzieło Marvela jakie powstało. Przyznam, ze zachęcające słowa Smile Pewnie serii o "Mrocznym rycerzu" Nolana nie doścignie, ale może to być warte uwagi dzieło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 05:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 05:41 PM przez BMH.)
Post: #24
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
(08-04-2014 04:07 PM)kubala1122331 napisał(a):  1)Paranormal Activity 5 to już dawno po premierze Smile Chyba, ze było to coś w rodzaju filmu serii, ale nienumerowanego.
Całą prawdę BMh o tym filmie napisałeś. Byłem w kinie na jednej części i prawie zasnąłem, a obejrzałem tą samą część (jedynkę) w słuchawkach na uszach w nocy, będąc sam w pokoju, to się w porty prawie zesrałem Smile Mocny, bardzo mocny, ale chyba wszystko przebija trzecia część, gdzie nie dość, że musiałem prać spodnie, to jeszcze prawie na zawał zszedłem Big Grin Z kolei dwójka i czwórka mi nie podchodzą. Ta piątka (to co w kinach niedawno było) taka sobie. Na pewno raz jeszcze muszę obejrzeć, by coś więcej powiedzieć Smile

2)Ewolucja planety małp to która kontynuacja? Była kiedyś nawet niezła (choć straszne recenzje zbierająca) z Wahlbergiem i Bonham Carter, do tego z otwartym zakończeniem. Ale pewnie to kontynuacja tej "Genezy planety małp", która ostatnio na Polsacie leciała. Może nie czekam, ale obejrzę.
Xmen wiadomo - uwielbiam.

3)Sin City 2 - jeden z tych filmów, gdzie sequel nie powinien nigdy powstać. Raczej się boję, że zabiją we mnie wspaniałą I część, niż czekam na drugą

4Naznaczony 3 - Jedynki nie widziałem, ale dwójka to było coś. Chyba jedyny horror, gdzie scenarzyści się naprawdę postarali, a fabuła nie stanowiła tylko podtekstu pod wykorzystane pierdyliard razy tego samego efektu, który ma wystraszyć widza. Świetny film "dwójka" - swoją drogą polecam.


1)Strach ludzka rzecz, i nie ma sie co wstydzic. JMam niejednego znajomego, ktory sam w domu to nigdy nie obejrzy horrory, moja baba tez. Ja ogladam bo... lubie sie bac.Smile Smiesza mnie "kozaki", co twierdza, ze zaden horror ich nie ruszy gdy sa sami.Rolleyes
Co do paranormal 5 to ja nic nie widzialem, a wchodze na filmweb i http://www.filmweb.pl/film/Paranormal+Ac...014-670062

2) Geneza planety malp 2011 http://www.filmweb.pl/film/Geneza+planet...011-558709 Polecam i to bardzo! Ja sie bardzo milo zaskoczylem, a nawet jakis czas temu sama baba mnie skatowala by obejrzec drugi raz. Myslalem, ze to jakies gowno, a wyszla zajebista historia. Czekam na dwojke.

3) Wlasnie jestem ciekawy.. Nie nastawiam sie na cos zblizonego do 1, ale moze dzieki takiemu podejsciu sie milo zaskocze.

4) Jedynka naznaczonego dobra, lepsza dla mnie niz dwojka i to o wiele. Idelany film na samotny wieczor.Big Grin "Obecnosc", tez jest zajebista.

Kapitana Ameryki nie widzialem. Ten poprzedni film chyba nie przypadl mi do gustu, bo nie pamietam go prawie wcale i nie czuje potrzeby by do niego wrocic. Sama postac Ameryki, dopiero w Avengersach wydala mi sie spoko.



Ogladales Avengersow, albo Thora II? Jak lubisz takie filmy z bohaterami z komiskow, to Thor II/Avengers chyba stanie sie Twoim ulubionym. Trzeba sie tylko dobrze wczuc. Zajebiscie zrobiony i dopracowany jest Thor, od niezlej fabuly, po wyjebane efekty. Co cieszy, ze zakonczenie po ktorym trzeba sie spodziewac kolejnej czesci.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 05:58 PM
Post: #25
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Aaaa... chyba tajemnica rozwiązana Big Grin Pisałem o tym filmie. Tak swoją drogą trochę za często kręcą te Paranormal Activity. Dwa razy w roku - bardzo dużo, obawiam się, że może się szybko znudzić,
http://www.filmweb.pl/film/Paranormal+Ac...014-670592

Co do "Naznaczonego" to muszę obejrzeć jedynkę. Ogólnie bardzo lubię horrory, a ciekawi mnie twoja opinia, bo to raczej dwójka jest zazwyczaj wyżej oceniana i bardziej chwalona. Aż się ciekawy jedynki zrobiłem Smile

Sporo kiedyś pisałem o ulubionych ekranizacjach komiksów, Avengersi dla mnie straszna lipa. Ale jak pisałem, może tu zadecydować dubbing polski, który jest parodią. Ściągnę kiedyś z lektorem i obejrzę, może będzie lepiej, bo pod względem efektów jest niezły. Thora nie widziałem, bo już nie nadążam za tymi komiksami, Marvel teraz masowo je produkuje. Jak nie Thor, to Iron Man, jak nie Iron Man to Avengersi, jak nie Avengersi to Kapitan Ameryka, jak nie Kapitan Ameryka to Xmen... A jeszcze ponoć mają kręcić historię Nicka Fury'ego jako osobne filmy. Trochę dużo tego Smile

Dzisiaj może obejrzę drugą część Igrzysk Śmierci. Czekałem na to od pewnego czasu. Pewnie bym się do kina wybrał, ale jeszcze nie znałem pierwszej części i uważałem to za kolejną bajkę dla młodzieży. A że kiedyś spać nie mogłem i miałem tylko to na telefonie, to postanowiłem obejrzeć. Jakie było moje zdziwienie, kiedy film okazał się znakomitą opowieścią Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 06:27 PM
Post: #26
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
-Hahaha, ale pokazales mi film!!Big Grin Nawet nie wiedzialem o nim. Zaraz skatuje babe niech wykupi konto bo na ogol to jej tel doladowuje(na ponad tydzien dali mi vipa za free na kinoamanie.tv, ale sie przedwczoraj polapali) i poszukam paranornormal naznaczeni. Wiadomo, ze we dwoje to dupa, ale ona inaczej nie obejrzy. Trzeba czasem pojsc na kompromis.

-Avengers lipa? To chyba musi byc dubing. Kazda postac ma swoj naturalny charatkter, zajebiste dialogi, i czasem napinka, efekty tez piersza klasa. Tu masz lektorem, wykup aby konto dla wygody przy odtwarzaniu http://www.kinoman.tv/film/avengers Jak obejrzysz kiedys, to daj znac jak wraznia. Osobiscie bardziej mi sie podobal Thor II. Dla mnie najlepszy film z komiksowym bohaterem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2014, 07:22 PM
Post: #27
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Czekam na "Strażników galaktyki" i "Lucy"
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 05:32 PM
Post: #28
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
http://www.filmweb.pl/film/Pingwiny+z+Ma...014-664609

Juz nie mogę się doczekać, moja ulubiona bajka.Tongue

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2014, 06:18 PM
Post: #29
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Ja natomiast wybieram się na Wielką Szóstkę: http://www.filmweb.pl/film/Wielka+Sz%C3%...014-685183 Już jest w kinach, a więc niedługo się wybiorę. Poszedłbym wcześniej, ale po tym jak zawiodłem się na Interstellar - Nolan nie udźwignął tematu, choć film zapowiadał się ciekawie, to jednak zabiły go patetyczne dialogi. Teraz czas na coś mniej poważnego. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2015, 01:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2015 01:05 AM przez kubala1122331.)
Post: #30
RE: Na jakie filmy w tym roku czekacie?
Miazga! Sztos! Ekranizacja jednej z ulubionych książek ulubionego autora, w reżyserii ulubionego reżysera... Czy to się może nie udać?? Big Grin
Obawiam się, że tak... Są książki których nie da się zekranizować (książki Stephena Kinga w większości...), ale tej w szczególności... Bo jak, do cholery, napisać scenariusz na podstawie książki, w której kobieta przez całe 400 stron leży na łóżku i myśli? Jak zachować klimat?
Ale to Flanagan! Podjarałem się jakbym miał z pięć lat, miazga! Smile

http://www.filmweb.pl/film/Gerald%27s+Game-2015-716735
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości