Ankieta: Czy chcesz pozostawić na forum możliwość przyznawania punktów reputacji poszczególnym użytkownikom?
TAK
NIE
JEST MI TO OBOJĘTNE
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reputacja - tak czy nie?
05-01-2015, 06:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 07:00 PM przez Sander.)
Post: #1
Reputacja - tak czy nie?
Kilka razy podważaliśmy na forum sens istnienia punktów reputacji. Zapraszam do sondy w której sami możemy o tym zdecydować. Jeśli uznamy je za zbędne, to Maynard je zlikwiduje. Zapraszam do dyskusji również na inne tematy związane z działaniem forum.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 07:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 07:02 PM przez BESTIA.)
Post: #2
RE: Reputacja - tak czy nie?
Zjadłem psa, a kogo to obchodzi. Dla mnie mogą zostać, ale jeśli będziecie chcieli możecie też usunąć.

Ja chciałbym poruszyć pewną sprawę, mam przeglądarkę opery i nie wyświetla mi ikon pod postem: Wyślij prywatną wiadomość, Usuń post itd, macie tak samo>>??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 07:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 07:03 PM przez KrychuTMT.)
Post: #3
RE: Reputacja - tak czy nie?
Lubię cyferki.

@Bestia
Tak.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 07:14 PM
Post: #4
RE: Reputacja - tak czy nie?
Bestia, tak. I na IE i na Firefoksie i na chrome : P
to juz z rok będzie ten błąd Wink

Co do punktów reputacji, mnie nie rażą. Jak byłem nowy na forum to pomagały w zorientowaniu się między użytkownikami, ale z drugiej strony 2-3 tygodnie obserwacji postów daje to samo ; )

Z drugiej strony nie widzę negatywów tego systemu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 07:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 07:16 PM przez Sander.)
Post: #5
RE: Reputacja - tak czy nie?
Kilka osób argumentowało to jednak tym, że te numerki klasyfikują userów, że ten z 50 punktami jest "fajniejszy" niż ten co ma ich 10. Póki co idealny remis Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 07:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 07:22 PM przez BESTIA.)
Post: #6
RE: Reputacja - tak czy nie?
Bardziej zainteresował bym się tym błędem z ikonkami, dodaj ankietę to się przekonamy co kto woli.

EDIT: Widzę ankieta już jest...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 07:29 PM
Post: #7
RE: Reputacja - tak czy nie?
Mężczyźni kłamią, kobiety kłamią, liczby nie. Big GrinBig GrinBig Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 09:17 PM
Post: #8
RE: Reputacja - tak czy nie?
Szczerze pisząc jest mi to obojętne. Jak ktoś chce, ten może dawać reputy, jak ktoś nie chce, to tego nie robi. Jeżeli faktycznie sporo userów ma z powodu punktów reputacji jakiekolwiek zgryzoty, to można to zlikwidować.

Choć w sumie nie rozumiem tego argumentu, że ten z 50 pkt jest fajniejszy, niż ten z 5... Nie spotkałem się na tym forum z dyskryminacją nowych userów, a wręcz przeciwnie. Nawet jeżeli pojawiają się użytkownicy, którzy zakładają konta po to, aby dowiedzieć się konkretnej rzeczy (metody treningu, buty do treningu, suplementacja, itp), to zawsze dostają odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 09:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 09:23 PM przez BMH.)
Post: #9
RE: Reputacja - tak czy nie?
(05-01-2015 09:17 PM)redd napisał(a):  Szczerze pisząc jest mi to obojętne. Jak ktoś chce, ten może dawać reputy, jak ktoś nie chce, to tego nie robi. Jeżeli faktycznie sporo userów ma z powodu punktów reputacji jakiekolwiek zgryzoty, to można to zlikwidować.

Choć w sumie nie rozumiem tego argumentu, że ten z 50 pkt jest fajniejszy, niż ten z 5... Nie spotkałem się na tym forum z dyskryminacją nowych userów, a wręcz przeciwnie. Nawet jeżeli pojawiają się użytkownicy, którzy zakładają konta po to, aby dowiedzieć się konkretnej rzeczy (metody treningu, buty do treningu, suplementacja, itp), to zawsze dostają odpowiedź.

Podpisuje sie od poczatku do konca pod tym co napisal kolega Redd.

Nikt nikogo nie zmusza do przyznawania punktow. Punkty sa o tyle dobre, ze zawsze mozna wejsc w historie tych punkcikow i zobaczyc, za co dany user dostal +. Czasami sa to malo istotne posty, ale czasami mozna odswiezyc sobie fajna dyskusje. Dodam jeszcze, ze ja osobiscie problemow z punktami nie mam i nie widze powodow by je kasowac.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 10:13 PM
Post: #10
RE: Reputacja - tak czy nie?
@Bestia, Gogolius

Nie mam żadnego błędu z ikonkami, u mnie wszystko wygląda elegancko, ale wiem, o czym piszecie, bo miałem to samo na Chromie na jednym z laptopów przed formatem. Także to jakiś syf w przeglądarce, nie na forum.

Co do punktów, poczekam na więcej opinii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości