Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawid Kostecki
07-02-2012, 10:54 PM
Post: #11
RE: Dawid Kostecki
hehehehe. Dobree ;PP

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2012, 03:02 PM
Post: #12
RE: Dawid Kostecki
Kostecki vs Roy Jones Junior. Jak się do tego odnieść? Wierzyć w to czy nie?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2012, 03:40 PM
Post: #13
RE: Dawid Kostecki
Hahahaha. Ale coś jest na rzeczy czy znów sobie jaja z Dawida robimy?? To nie Najman Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2012, 07:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2012 07:13 PM przez Adammobp.)
Post: #14
RE: Dawid Kostecki
Kostecki Najmana pokonał, tak, to się zgadza.

A 30 czerwca ten sam Kostecki (o ile nie trafi za kraty do tego czasu) zmierzy się z jednym z najwybitniejszych bokserów w historii, wielkim Royem Jonesem Juniorem, mistrzem 4 kategorii wagowych.

Nie Michalczewski, nie Adamek, nie Włodarczyk, a Kostecki.

Choć Roy Jones prawdopodobnie wcześniej nawet nie wiedział kim jest Kostecki, a fani boksu w czasach jego wielkości nie przypuszczali, że będzie on walczył z kim popadnie na koniec kariery...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 08:07 PM
Post: #15
RE: Dawid Kostecki
Kasacji nie będzie. Cygan najbliższe półtora roku spędzi za kratami...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 08:24 PM
Post: #16
RE: Dawid Kostecki
Wielka szkoda, jego walka z Royem Jonesem zapowiadała się ekscytująco.....w ogóle jego dalsza kariera zapowiadała się bardzo ciekawie. Cygan miał potencjał by zostać mistrzem świata w wadze półciężkiej a teraz to już pewnie nic z tego nie będzie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 08:39 PM
Post: #17
RE: Dawid Kostecki
Pewnie ze stówkę przytarga z pudła do domu...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 10:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2013 10:49 AM przez Metzger.)
Post: #18
Bug RE: Dawid Kostecki
(11-06-2013 08:24 PM)Martin napisał(a):  Cygan miał potencjał by zostać mistrzem świata w wadze półciężkiej
Jeżeli dobrze zrozumiałem, to miał być jakiś żart, czy coś takiego?

Tak, już widzę, jak rzeszowski sutener po dziesięciu przetarciach ze słowackimi anonimami atakuje Hopkinsa, Dawsona, Pascala Smile

A propos, ostatnio natknąłem się na plotkę, że Mamed Chalidow z bratem trzymają za mordę wszystkie Olsztyńskie burdele. Jak myślicie, czy to prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 10:52 PM
Post: #19
RE: Dawid Kostecki
Z jednej strony wszystko jest możliwe. Z drugiej czy Mamed ryzykowałby utratę tak "boskiego" wizerunku?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 11:32 PM
Post: #20
RE: Dawid Kostecki
W tym biznesie wszystko jest możliwe. Mamed jest zbyt nieskazitelny, by mógł być prawdziwy. Zresztą, jak wiemy, takie przypadki już się zdarzały, choćby Dawid Kostecki.
Co do Dawida, to szkoda mi sportowo chłopa. O jakiś tam moralnych dyrdymałach nie będę pisał, bo to nie ten temat, ale koleś miał naprawdę potencjał. Nie wiem, czy na mistrza, ale zawsze dawał dobre walki, lubiłem go oglądać, nawet jak walczył z jakimś Węgrem dawał z siebie wszystko. Miałem nadzieję, że jednak wcześniej wyjdzie z więzienia i powróci do boksu na najwyższym poziomie. A tu jeszcze półtora roku. Pewnie do boksu wróci, pewnie stanie się nawet bardziej medialny, ale straconych lat nie nadrobi. Dawid jest świetnym przykładem jak można spieprzyć sobie życie i karierę sportową jednym głupim i szczeniackim wybrykiem. Szkoda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości