Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adam Kownacki
17-07-2017, 06:00 PM
Post: #31
RE: Adam Kownacki
Bądźmy poważni. Bardzo lubię Adasia, ale z taką pracą nog, z takim odkrywaniem się po ciosach, to nie ma wielkiej w przyszłości w wadze ciężkiej. Ma silne uderzenie, strasznie fajnie ogląda się ten jego ciąg na przeciwnika, niczym w niższych kategoriach wagowych, do tego wydaje się, że potrafi przyjąć, ale na dzisiaj jest wielu zawodników bardziej kompletnych i z lepszymi warunkami fizycznymi. Najgorsze te nogi...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2017, 06:13 PM
Post: #32
RE: Adam Kownacki
Arreola to dobry wybor bo znany i slaby. Poza tym stylowo by mu pasowal bo Chris sam lezie na rywala. Lepiej ktos taki niz np Rudenko albo inny niewygodny sredniak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2017, 06:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2017 06:45 PM przez Wietnam.)
Post: #33
RE: Adam Kownacki
(17-07-2017 06:00 PM)kubala1122331 napisał(a):  Bądźmy poważni. Bardzo lubię Adasia, ale z taką pracą nog, z takim odkrywaniem się po ciosach, to nie ma wielkiej w przyszłości w wadze ciężkiej. Ma silne uderzenie, strasznie fajnie ogląda się ten jego ciąg na przeciwnika, niczym w niższych kategoriach wagowych, do tego wydaje się, że potrafi przyjąć, ale na dzisiaj jest wielu zawodników bardziej kompletnych i z lepszymi warunkami fizycznymi. Najgorsze te nogi...

Przypominam że w ankiecie w wątku o Szpilce zaznaczyłeś @Kubala , "Przyszły mistrz świata Wink Tongue Przyszły Polski mistrz świata.

http://www.forum.bokser.org/polls.php?ac...ults&pid=2 razem z pietnastoma
innymi osobami.

Jak się z tego wytłumaczysz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2017, 07:28 PM
Post: #34
RE: Adam Kownacki
To było pięć lat temu, Jak nie znałem Powietkina i byłem pewny, że Wawrzyk go zrobi na miękko Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2017, 07:55 PM
Post: #35
RE: Adam Kownacki
Nawet wtedy jak można było pomyśleć że Git ma jakiekolwiek szanse na Tytuł. Po walce z Bazile czy Mclinem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2017, 07:58 PM
Post: #36
RE: Adam Kownacki
Co ty od janusza wymagasz... Big Grin Zupełnie nie byłem świadomy czym jest boks, gadali o nim w mediach = jest dobry. Tyle Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2017, 08:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2017 08:33 PM przez Wietnam.)
Post: #37
RE: Adam Kownacki
Ja myślałem że ty dłużej w Boksie siedzisz, co najmniej od walk Adamka w półciężkiej.

Adam Kownacki (16-0, 13 KO) nokautuje nie tylko w ringu. Na Twitterze 28-letni pięściarz zgasił dzisiaj Zbigniewa Bońka ,
prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Boniek napisał w sobotę: "Sorry, Szpilka to na jakim kanale
będzie nokautował?".

Kownacki, który w nocy z soboty na niedzielę zastopował
Artura Szpilkę (20-3, 15 KO) w czwartej rundzie na gali w
Uniondale w Nowym Jorku, przypomniał dzisiaj prezesowi jego
słowa.

"Panie Prezesie, wiem, że Pan ma dużo spraw i Pan się
spieszył, jak pan pisał TT. Ale miało być: na jakim kanale AS
będzie znokautowany :-)", napisał.

Boniek szybko odpowiedział. "Gratuluje, byłeś lepszy, nie
znałem Ciebie, trzymam kciuki w przyszłości", stwierdził.

Kownacki podziękował i napisał, że był we Francji na euro i na meczu zRumunią . "Trzymam zawsze kciuki",
oznajmił, na co Boniek odparł: "Jak będziesz następnym
razem, daj znać, będziesz moim gościem, ukłony".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2017, 08:39 PM
Post: #38
RE: Adam Kownacki
Wietnam
Od walki Adamka z Briggsem wiedziałem co to jest boks, nie siedziałem w tym głeboko, ale coś tam oglądałem jak leciało na otwartych kanałach i ciekawiło mnie to. Nie znałem jednak tej całej otoczki, tego kreowania produktu, jakim jest zawodnik. A to przecież w dzisiejszym boksie praktycznie najważniejsze Smile

Ma Kownacki klasę, nie nazwałbym tego zgaszeniem, ale bardzo fajna odpowiedź. No i wywalczył lożę VIP na jakimś meczu MŚ w Rosji Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2017, 08:47 PM
Post: #39
RE: Adam Kownacki
Na Fejsie już kilka tysięcy fanów więcej ma Kownaś po walce ze Szpilką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2017, 08:19 PM
Post: #40
RE: Adam Kownacki
Kownacki może wrócić na ring 15 października, na gali w Long Island. Andrzej Wasilewski napisał, że rywal może być ciekawy (oby nie był tak ciekawy, jak Munoz "ze ścisłej światowej czołówki). Fajnie by było, gdyby Adam podbił swoje akcje efektowną i zwycięską bijatyką z Arreolą, ale nie wiem, czy Chris byłby na coś takiego chętny. Mój życzeniowy typ? 1. Charles Martin 2. Travis Kauffman 3. Amir Mansour.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości